|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Ja dopiero na drugim roku jestem, ale chciałbym pójść właśnie w kierunku tej specjalizacji. No nad tym jeszcze pomyślę. Fuck Bullity się skończyły  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
to ja dzisiaj wywalczylem pierwszy wpis nie liczac w-f!!!  Jutro walcze o kolejne dwa! Teraz pospalem 2,5h ,redbull i jazdaaaaaa do 3 powinno byc ogarniete! Vamos!!! :Boks:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
zakupilem tussipect i na 9tego zaczynam nauke z historii prawa polskiego. profesor Łaszewski z UMK, Vader - powiesz cos? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Ludzie, ale Wy sie niszczycie tymi preparatami, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
zakupilem tussipect i na 9tego zaczynam nauke z historii prawa polskiego. profesor Łaszewski z UMK, Vader - powiesz cos?  życzę miłej nocy na desce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
zakupilem tussipect i na 9tego zaczynam nauke z historii prawa polskiego. profesor Łaszewski z UMK, Vader - powiesz cos?  na 9-tego? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Adam na 9 i prochy kupiles? dasz rade normalnie, dawaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
zakupilem tussipect i na 9tego zaczynam nauke z historii prawa polskiego. profesor Łaszewski z UMK, Vader - powiesz cos?  Do jest izi do pyknięcia w tydzień. Nie trzeba faszerować się jakąś chemią. Poświęć 6-8 godzin dziennie i zdasz bez tussipectów i innych farmaceutyków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
hehe taki poczciwy chlop co wyglada jak Marek Belka i na kazdym wykladzie z geografii politycznej 70% czasu to dygresje z jego zycia i opowiesci o USA. Do tego na wyklady chodzi regularnie po 30 osob z 200  ale on to rozumie bo czesto zamykaja przejazd jak sie jedzie na Morasko i pewnie sie spoznia  podobno zawsze daje ten sam test na egzaminie wiec jak cos to mam  to mnie czeka w II bądź III semestrze, więc wtedy będę mógł zabrać głos 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252 |
Filozofia zaliczona  jutro walka o zaliczenie z historii  będzie wojna 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130 |
czy wszyscy studiujacy jakies kierunki mniej-wiecej humanistyczne maja problemy z zaliczeniem matmy? dla mnie to jest po prostu masakra. jutro mam wyniki kola, ale wiem, ze nie zaliczylam, wiec ide sie tylko dowiedziec, kiedy poprawa. poza tym w tym tyg dwa kola, w tym jedno banalne z teorii z informatyki (przed chwila skonczylam ogarniac, co tam jest) i co najsmieszniejsze - 4 dzialy: - w pierwszym co to klawiatura i temu podobne pierdoly - w drugim co to excel i acess - w trzecim systemy sieciowe - w czwartym masakra  jakies dziwne programy do zarzadzania - wlasciwie nie wiedomo o co chodzi - notatki z gory i lanie wody  no wiec lajt lajt matma martwi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Co takiego strasznego macie na matmie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764 |
Dzisiaj dwa kolokwia słodkie  Czujniki grubowarstwowe o 7:30 rano oraz Sieci neuronowe chwile pozniej... Nawet nie warto isc spac :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Co takiego strasznego macie na matmie? ja mam macierze obecnie - rozwiazawyanie układów równań - działania na macierzach - jakies własności - wzory kramera i innych  Wydaje się proste, ale na kole pewnie takie przykłady, że się nie pozbieram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
ja na dzisiaj : 2 poprawki i 2 kolokwia ale dam radę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Co takiego strasznego macie na matmie? ja mam macierze obecnie - rozwiazawyanie układów równań - działania na macierzach - jakies własności - wzory kramera i innych  Wydaje się proste, ale na kole pewnie takie przykłady, że się nie pozbieram  łeee, jedyne, co Ci moze nabruzdzic to liczby zespolone w tych macierzach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Leon. poczekaj na analizę matematyczną  fju fju, będziesz fruwać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234 |
A ja mam ostatnią sesję w zyciu i już mi się tak nie chce, że trudno to wyrazić. Zostały dwa egzaminy, w tym jeden dzis o 15 i jak narazie to tylko ściągi drukuję  . 5 lat to jednak trochę za dużo, chociaż pewnie niedługo zacznie mi tego brakować. Powodzenia wszystkim! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987 |
Jutro Egzam z zadan za maty  Piątek Egzam z teorii z maty  Narazie jeszcze nic a nic nie umiem ale bedziemy walczyc  Pozdro dla wszystkich sesjowiczów 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|