|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
Kefir, a nie lepiej poczekać jeszcze z Wrexham ??? Dużo nowych graczy, do zgrania moim zdaniem daleko. Fakt - wygrali z MK Dons, ale ci ostatnio przystopowali. Strzelają 1 bramkę i bronią. A jak im się to nie uda to mają problem.
Walijczycy meczem z MK Dons przerwali serię 7 przegranych meczy. Patrzę na staty z tego meczu - obie drużyny oddały po 1 celnym strzale.
Staty Bradfordu z ostatnich meczy nie pozostawiają mi złudzeń. Są w lepszej formie niż Wrexham.
PS. Może zabrzmiało to trochę nieskładnie, ale od tygodnia zmagam się z potwornym bólem kręgosłupa i jestem na silnych środkach przeciwbólowych, więc z myśleniem u mnie nie najlepiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778 |
Co do Wrexham - cóż , ja też chetniej obstawię ich wtorkowy mecz bodaj z Morecambe , bo o Bradford mam dobre zdanie(drużyna z najwyższą w tej chwili frekwencją na swoim stadionie)tyle , że najlepsze kursy dostaniemy właśnie teraz. Niestety moje rozważania co do Wrexham dla mnie robią się teoretyczne bo na Unibet nadal ich nie mam.
A co myślisz o Yeovil Jinx?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
Grałem ich często w ubiegłych sezonach, teraz już nie. Ale widzę, że jesteś już przekonany do tego typu, więc nie chciałbym Ci mieszać.
Dodam tylko, że: Tranmere - Yeovil H2H 3-2-0, na boisku Tranmere 2-0-0
Ostatnie 4 mecze obu drużyn - po wyniku strzały (celne), interwencje bramkarzy
LEYTON - TRANMERE 3-0(1-0) 14(8)-8(4) 4-7 TRANMERE - BRISTOL R 0-2(0-1) 6(3)-8(3) 3-6 HEREFORD - TRANMERE 1-0(0-0) FA Cup 11(6)-22(8) 11-7 MILLWALL - TRANMERE 0-1(0-0) 11(6)-9(8) 5-7
LUTON - YEOVIL 1-0(0-0) 18(12)-3(2) 3-21 YEOVIL - WALSALL 0-2(0-0) 14(4)-9(2) 0-11 SOUTHEND - YEOVIL 1-1(1-0) 14(6)-6(2) 3-4 YEOVIL - OLDHAM 0-0 16(8)-4(3) 5-4
Dla niektórych mogą to być tylko cyferki, dla mnie to podstawa w typowaniu.
Dodam tylko, że dla gospodarzy będzie to 7 mecz w tym roku, dla gości ledwo 5.
I w ten sposób uzbierało nam się całkiem sporo informacji na temat tego meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 126 |
Konstruktor w BC - co utwierdza mnie w wyborze  taki ciach... co to BC ??  ktoś raczy mnie oświecić?? sorki za naiwne pytanko..:) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
jinx, skąd bierzesz te statystyki ? Ze stron klubowych, czy jest może jakieś jedno miejsce, w którym można to znaleźć ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
Najczęściej z ESPNsoccernet.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
Panowie kurs na leeds idzie w gore juz jest 2,00 dziwne zjawisko hmm
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448 |
Istotnie zastanawiające. Nie potrafię tego uzasadnic, zwłaszcza że nie znalazłem nigdzie żadnych przesłanek ku temu. Zagrałem to jeszcze po kursie 1,91, w sumie różnica niewielka, zobaczymy pózniej, czy było coś na rzeczy. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778 |
Kurde , lubię te ligi ale ostatnio stały się totalnie nieprzewidywalne..
Luton bierze cięgi od Bournemouth , żeby urwać punkty Leeds .. MK Dons - bez żadnych znaczących absencji nie potrafi wygrać 3 meczu z rzędu , grając w dodatku praktycznie cały dzisiejszy mecz z przewagą zawodnika.. Darlo gubi punkty z outsiderem ...
O co chodzi...?? przypadek ? zamieszanie związane z transferami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
Kurde , lubię te ligi ale ostatnio stały się totalnie nieprzewidywalne..
Luton bierze cięgi od Bournemouth , żeby urwać punkty Leeds .. MK Dons - bez żadnych znaczących absencji nie potrafi wygrać 3 meczu z rzędu , grając w dodatku praktycznie cały dzisiejszy mecz z przewagą zawodnika.. Darlo gubi punkty z outsiderem ...
O co chodzi...?? przypadek ? zamieszanie związane z transferami? nie , to jest specifika tych niskich lig i mile walki w ich wykonaniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448 |
I coś na rzeczy było... Wyrównanie dopiero w dziewięcdziesiątej minucie, a już byłem w ogródku i witałem się z gąską. MK i Leeds, Kefirze czy to nie jest przypadkiem Twój magiczny duecik ? W tej kolejce niestety także i mój  Generalnie do bani, bo i w Conference sypnęło niespodziankami w wykonaniu niemal wszystkich outsiderów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778 |
To nie kwestia specyfiki..właśnie w mojej ocenie te ligi są dużo bardziej przewidywalne - jak analogiczne w których na faworytów można dostać podobne kursy ... MK Dons , Leeds , Darlo - to zespoły , które co do zasady odstają kadrowo i organizacyjnie od swoich konkurentów i zazwyczaj potrafiły to wykazać na boisku..
Co się dzieje z Donsami ??!! Od bodaj 3 meczy bez gola - jestem naprawdę ciekawy czy jednak sprowadzą jakąś gwiazdę , która będzie strzelać im bramki..
A co do dubla MK Dons + Leeds to już dawno wyszedłem z tego - i tego sobie gratuluję bo wchodziłbym już teraz na kosmiczne poziomy..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778 |
A co do Donsów - w 13 minucie Andrews nie wykorzystał karnego, za sprowokowanie którego i dyskusję wyleciał Stanton 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,745
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,745 |
Rotterham natomiast nie zawiodl i utrzymal prowadzenie 1-0 do konca.
Za tydzien gram na Leeds, chociaz mialem je z X, to i tak nic z tego, gdyz szkockie Dundee FC zapomnialo jak sie gra w pilke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448 |
No to następny mecz MK na przełamanie z kim by nie grali... Tak zupełnie poważnie to są za mocni, aby przegrac czwarty mecz z rzędu. Inna sprawa, że tak samo myślałem przed dzisiejszym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448 |
Tak na Leeds też już pora, zgadzam się. Może znowu dubelek MK+LU ? Ja się chyba skuszę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
Kolejne emocje już we wtorek, gdyż gra cała Coca-Cola League. Pawie grają z Southend, którzy pogrążają się w maraźmie, a MK Dons z Macclesfield.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Może coś ode mnie  Tiverton Town - Cheshunt 1 1,5 Betathome 1-3  King´s Lynn - Swindon Supermarine 1 1,45 Betathome 6-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Chcialem zapytac co sadzicie o dokonanej miesiac temu zmianie. Zostawiamy wszystkie ligi w jednym watku czy powracamy do dawnego podzialu na 3 tematy? Poza tym jak nazwa wskazuje zalozenie bylo takie, ze co miesiac bedzie otwierany nowy temat ale tu tez chce zapytac czy zostawic tak jak jest czy otworzyc nowy na luty ( jesi oczywiscie uznamy, ze kontynuujemy jeden watek ?
Zestawy kolejek na wtorek i srode wrzuce jak sie pojawia na expie bo mi sie najlatwiej stamtad kopiuje . Jesli jakas dobra dusza by sie nade mna zlitowala i na privie lopatologicznie wytlumaczyla punkt po punkcie co zrobic zeby wkleic gotowe tabele z meczami i kursami z np. betexplorera to bede wdzieczny.
Czekam na opinie i pozdrawiam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|