Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 15 1 2 4 5 6 7 8 14 15
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051

Kefir, a nie lepiej poczekać jeszcze z Wrexham ???
Dużo nowych graczy, do zgrania moim zdaniem daleko. Fakt - wygrali z MK Dons, ale ci ostatnio przystopowali. Strzelają 1 bramkę i bronią. A jak im się to nie uda to mają problem.

Walijczycy meczem z MK Dons przerwali serię 7 przegranych meczy. Patrzę na staty z tego meczu - obie drużyny oddały po 1 celnym strzale.

Staty Bradfordu z ostatnich meczy nie pozostawiają mi złudzeń. Są w lepszej formie niż Wrexham.

PS. Może zabrzmiało to trochę nieskładnie, ale od tygodnia zmagam się z potwornym bólem kręgosłupa i jestem na silnych środkach przeciwbólowych, więc z myśleniem u mnie nie najlepiej.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
Co do Wrexham - cóż , ja też chetniej obstawię ich wtorkowy mecz bodaj z Morecambe , bo o Bradford mam dobre zdanie(drużyna z najwyższą w tej chwili frekwencją na swoim stadionie)tyle , że najlepsze kursy dostaniemy właśnie teraz.
Niestety moje rozważania co do Wrexham dla mnie robią się teoretyczne bo na Unibet nadal ich nie mam.

A co myślisz o Yeovil Jinx?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051

Grałem ich często w ubiegłych sezonach, teraz już nie. Ale widzę, że jesteś już przekonany do tego typu, więc nie chciałbym Ci mieszać.

Dodam tylko, że:
Tranmere - Yeovil H2H 3-2-0, na boisku Tranmere 2-0-0

Ostatnie 4 mecze obu drużyn - po wyniku strzały (celne), interwencje bramkarzy

LEYTON - TRANMERE 3-0(1-0) 14(8)-8(4) 4-7
TRANMERE - BRISTOL R 0-2(0-1) 6(3)-8(3) 3-6
HEREFORD - TRANMERE 1-0(0-0) FA Cup 11(6)-22(8) 11-7
MILLWALL - TRANMERE 0-1(0-0) 11(6)-9(8) 5-7

LUTON - YEOVIL 1-0(0-0) 18(12)-3(2) 3-21
YEOVIL - WALSALL 0-2(0-0) 14(4)-9(2) 0-11
SOUTHEND - YEOVIL 1-1(1-0) 14(6)-6(2) 3-4
YEOVIL - OLDHAM 0-0 16(8)-4(3) 5-4

Dla niektórych mogą to być tylko cyferki, dla mnie to podstawa w typowaniu.

Dodam tylko, że dla gospodarzy będzie to 7 mecz w tym roku, dla gości ledwo 5.

I w ten sposób uzbierało nam się całkiem sporo informacji na temat tego meczu.



Dołączył: Nov 2006
Posty: 126
member
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 126
Originally Posted by Kefir70
Konstruktor w BC - co utwierdza mnie w wyborze smile
taki ciach...
co to BC ?? wink

ktoś raczy mnie oświecić?? sorki za naiwne pytanko..:)
laugh

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
jinx, skąd bierzesz te statystyki ? Ze stron klubowych, czy jest może jakieś jedno miejsce, w którym można to znaleźć ?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051

Najczęściej z ESPNsoccernet.com

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Panowie kurs na leeds idzie w gore juz jest 2,00 dziwne zjawisko hmm

Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
Istotnie zastanawiające. Nie potrafię tego uzasadnic, zwłaszcza że nie znalazłem nigdzie żadnych przesłanek ku temu. Zagrałem to jeszcze po kursie 1,91, w sumie różnica niewielka, zobaczymy pózniej, czy było coś na rzeczy. Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
Kurde , lubię te ligi ale ostatnio stały się totalnie nieprzewidywalne..

Luton bierze cięgi od Bournemouth , żeby urwać punkty Leeds ..
MK Dons - bez żadnych znaczących absencji nie potrafi wygrać 3 meczu z rzędu , grając w dodatku praktycznie cały dzisiejszy mecz z przewagą zawodnika..
Darlo gubi punkty z outsiderem ...

O co chodzi...?? przypadek ? zamieszanie związane z transferami?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Originally Posted by Kefir70
Kurde , lubię te ligi ale ostatnio stały się totalnie nieprzewidywalne..

Luton bierze cięgi od Bournemouth , żeby urwać punkty Leeds ..
MK Dons - bez żadnych znaczących absencji nie potrafi wygrać 3 meczu z rzędu , grając w dodatku praktycznie cały dzisiejszy mecz z przewagą zawodnika..
Darlo gubi punkty z outsiderem ...

O co chodzi...?? przypadek ? zamieszanie związane z transferami?

nie , to jest specifika tych niskich lig i mile walki w ich wykonaniu frown

Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
I coś na rzeczy było... Wyrównanie dopiero w dziewięcdziesiątej minucie, a już byłem w ogródku i witałem się z gąską.
MK i Leeds, Kefirze czy to nie jest przypadkiem Twój magiczny duecik ? W tej kolejce niestety także i mój laugh
Generalnie do bani, bo i w Conference sypnęło niespodziankami w wykonaniu niemal wszystkich outsiderów.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
To nie kwestia specyfiki..właśnie w mojej ocenie te ligi są dużo bardziej przewidywalne - jak analogiczne w których na faworytów można dostać podobne kursy ...
MK Dons , Leeds , Darlo - to zespoły , które co do zasady odstają kadrowo i organizacyjnie od swoich konkurentów i zazwyczaj potrafiły to wykazać na boisku..

Co się dzieje z Donsami ??!! Od bodaj 3 meczy bez gola - jestem naprawdę ciekawy czy jednak sprowadzą jakąś gwiazdę , która będzie strzelać im bramki..

A co do dubla MK Dons + Leeds to już dawno wyszedłem z tego - i tego sobie gratuluję bo wchodziłbym już teraz na kosmiczne poziomy..

Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
A co do Donsów - w 13 minucie Andrews nie wykorzystał karnego, za sprowokowanie którego i dyskusję wyleciał Stanton confused

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,745
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,745
Rotterham natomiast nie zawiodl i utrzymal prowadzenie 1-0 do konca.

Za tydzien gram na Leeds, chociaz mialem je z X, to i tak nic z tego, gdyz szkockie Dundee FC zapomnialo jak sie gra w pilke.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
No to następny mecz MK na przełamanie z kim by nie grali...
Tak zupełnie poważnie to są za mocni, aby przegrac czwarty mecz z rzędu. Inna sprawa, że tak samo myślałem przed dzisiejszym.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
Tak na Leeds też już pora, zgadzam się. Może znowu dubelek MK+LU ?
Ja się chyba skuszę.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051

Kolejne emocje już we wtorek, gdyż gra cała Coca-Cola League.
Pawie grają z Southend, którzy pogrążają się w maraźmie, a MK Dons z Macclesfield.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Originally Posted by Irek
Może coś ode mnie smile

Tiverton Town - Cheshunt 1 1,5 Betathome
1-3 smirk

King´s Lynn - Swindon Supermarine 1 1,45 Betathome
6-1 smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Chcialem zapytac co sadzicie o dokonanej miesiac temu zmianie. Zostawiamy wszystkie ligi w jednym watku czy powracamy do dawnego podzialu na 3 tematy? Poza tym jak nazwa wskazuje zalozenie bylo takie, ze co miesiac bedzie otwierany nowy temat ale tu tez chce zapytac czy zostawic tak jak jest czy otworzyc nowy na luty ( jesi oczywiscie uznamy, ze kontynuujemy jeden watek ?

Zestawy kolejek na wtorek i srode wrzuce jak sie pojawia na expie bo mi sie najlatwiej stamtad kopiuje . Jesli jakas dobra dusza by sie nade mna zlitowala i na privie lopatologicznie wytlumaczyla punkt po punkcie co zrobic zeby wkleic gotowe tabele z meczami i kursami z np. betexplorera to bede wdzieczny.

Czekam na opinie i pozdrawiam.

Strona 6 z 15 1 2 4 5 6 7 8 14 15

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1