Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
anfa_ #1994549 26/01/2008 21:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911

Bonus: Unibet
Mindman #1996677 27/01/2008 06:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911


We wtorek pierwszy egzamin:

Prawo Europejskie

Pierwsza część - pisemna, omówienie wylosowanego orzeczenia :/
Druga część - jedno, dwa pytania z podręcznika profa

Warunkiem podejścia do części drugiej, jest zaliczenie części pierwszej.

Mam taki pomysł - z listy orzeczeń wybiorę sobie to najgłupsze i najbardziej mi nie pasujące, bo na pewno takie właśnie wylosuje grin

Ma się to szczęście od pierwszego roku do samego końca wink

Mindman #1996724 27/01/2008 06:55
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Van Gend en Loos, Grimaldi, Foglia, Solange laugh mnie to czeka we środe

Chaoz #1996936 27/01/2008 08:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by Chaoz
Van Gend en Loos, Grimaldi, Foglia, Solange laugh mnie to czeka we środe

grin

Ja najbardziej lubię sprawę Adoui (115 i 116/81)

Jak Belgia odmówiła prawa pobytu pewnym Paniom, ponieważ cytuję:
"są kelnerkami w barze podejrzanym z punktu widzenia moralnego" laugh

Dla mnie eufemizm roku smile

micha$ #1997020 27/01/2008 09:10
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
pierwsza kawa smile i dopieszczamy głowice koryncką ...byłoby wszystko fajnie jakby nie to, że kończy mi sie rysik 0,1 mm, a potem mam już tylko 0,5 i wyższe :/

gnacik #1997076 27/01/2008 10:47
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
za oknem: "politechnika dziś imprezuje..." a ja się uczę frown ...na prawdę tylko ja z forum mam taki zapieprz frown ?!?!?!?

gnacik #1997096 27/01/2008 11:11
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
gnacik skoro jestes na polibudzie to powinienes dzisiaj pić bez wzgledu na wszystko grin

luk4sz_ #1998082 27/01/2008 21:17
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
Ja tez jestem na polibudzie i narazie do picia jeszcze daleko.
1.poniedzialek - kreska (jak bedzie taka jak "0" to bukuje bilet do Anglii.
2.sroda - fizyka (licze tylko na sciagi bo 40 stron A4 wyprowadzania wzorow poprzez całki nie ogarne)
3.piatek - matma (tu moze byc roznie bo mam szanse na zwolnienie ale tego dowiem sie jakby co 10 min przed egzaminem ;-) )

Kaktus_lbn #1998561 27/01/2008 23:24
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
czyli piszesz natme normalnie wink

gnacik #2000262 28/01/2008 06:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by gnacik
za oknem: "politechnika dziś imprezuje..." a ja się uczę frown ...na prawdę tylko ja z forum mam taki zapieprz frown ?!?!?!?
nie tylko Ty... frown ja w piatek rozjebalem fize hura
ale jutro czeka mnie matma...jeszcze nic nie umiem, przede mna cala noc nauki,ale sie ciesze bo wreszcie ucze sie tego co lubie i wiem,ze jestem w stanie to ogarnac wink wracam do zadan! Piona smile

MagiK #2000578 28/01/2008 07:19
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
ja wczoraj zarwalem cała noc i powiem Ci, że gówno zrobilem, tylko sie nameczyłem, jutro rano zaliczenie z angola, potem kucie do matmy we srode :/ o rysunkach nie wspominam, bo jedna reka ppowieniem robic zadania z kreski i matmy a druga rysowac :/

Chaoz #2000745 28/01/2008 08:56
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by Chaoz
Van Gend en Loos, Grimaldi, Foglia, Solange laugh mnie to czeka we środe

Dassonville, Cassis de Dijon, Keck wink

MagiK #2000853 28/01/2008 12:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by MaRcIn_7
jeszcze nic nie umiem, przede mna cala noc nauki,ale sie ciesze bo wreszcie ucze sie tego co lubie i wiem,ze jestem w stanie to ogarnac wink
przecenilem swoje mozliwosci smirk calki, rozniczki, macierze ogarniete...ale zostaly szeregi i geo analityczna.. frown ale mam jeszcze kilka godzin...powalcze boks !!!

MagiK #2000987 28/01/2008 18:37
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Wish me luck!

4 arkusze gotowców i jazda... Może wreszcie...

micha$ #2001035 28/01/2008 19:36
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Dzis oddalem indeks do dziekanatu jupi laugh

Skiper #2001104 28/01/2008 20:36
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by Skiper
Originally Posted by Chaoz
Van Gend en Loos, Grimaldi, Foglia, Solange laugh mnie to czeka we środe

Dassonville, Cassis de Dijon, Keck wink

widze ze nie tylko ja mam z tym stycznosc laugh
jeszcze skargi i instytucje wspolnotowe i we srode walczymy boks smile

Chaoz #2001153 28/01/2008 20:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by Chaoz
Originally Posted by Skiper
Originally Posted by Chaoz
Van Gend en Loos, Grimaldi, Foglia, Solange laugh mnie to czeka we środe

Dassonville, Cassis de Dijon, Keck wink

widze ze nie tylko ja mam z tym stycznosc laugh
jeszcze skargi i instytucje wspolnotowe i we srode walczymy boks smile

Plaumann, Francovich, Chen wink

Już jutro ... :/

PS a Ty Chaoz na białostockiej alma mater zdajesz? Można wiedzieć z kim masz tam ten egzamin?

Mindman #2001170 28/01/2008 21:04
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by Mindman
PS a Ty Chaoz na białostockiej alma mater zdajesz? Można wiedzieć z kim masz tam ten egzamin?

ćwiczenia były z młodą Kudrycką, natomiast egzam z Miecią Zdanowicz grin

Chaoz #2001201 28/01/2008 21:21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by Chaoz
Originally Posted by Mindman
PS a Ty Chaoz na białostockiej alma mater zdajesz? Można wiedzieć z kim masz tam ten egzamin?

ćwiczenia były z młodą Kudrycką, natomiast egzam z Miecią Zdanowicz grin

Nie znaju smile Myślałem, że ktoś z Gdańska może.

Tak czy owak - powodzenia!

Mindman #2001216 28/01/2008 21:26
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Tobie tez Mindman jutro piwo

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker, bukma), 1,977 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,398
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1