|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
We wtorek pierwszy egzamin: Prawo Europejskie Pierwsza część - pisemna, omówienie wylosowanego orzeczenia :/ Druga część - jedno, dwa pytania z podręcznika profa Warunkiem podejścia do części drugiej, jest zaliczenie części pierwszej. Mam taki pomysł - z listy orzeczeń wybiorę sobie to najgłupsze i najbardziej mi nie pasujące, bo na pewno takie właśnie wylosuje Ma się to szczęście od pierwszego roku do samego końca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Van Gend en Loos, Grimaldi, Foglia, Solange  mnie to czeka we środe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Van Gend en Loos, Grimaldi, Foglia, Solange  mnie to czeka we środe Ja najbardziej lubię sprawę Adoui (115 i 116/81) Jak Belgia odmówiła prawa pobytu pewnym Paniom, ponieważ cytuję: "są kelnerkami w barze podejrzanym z punktu widzenia moralnego" Dla mnie eufemizm roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
pierwsza kawa  i dopieszczamy głowice koryncką ...byłoby wszystko fajnie jakby nie to, że kończy mi sie rysik 0,1 mm, a potem mam już tylko 0,5 i wyższe :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
za oknem: "politechnika dziś imprezuje..." a ja się uczę  ...na prawdę tylko ja z forum mam taki zapieprz  ?!?!?!?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
gnacik skoro jestes na polibudzie to powinienes dzisiaj pić bez wzgledu na wszystko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123 |
Ja tez jestem na polibudzie i narazie do picia jeszcze daleko. 1.poniedzialek - kreska (jak bedzie taka jak "0" to bukuje bilet do Anglii. 2.sroda - fizyka (licze tylko na sciagi bo 40 stron A4 wyprowadzania wzorow poprzez całki nie ogarne) 3.piatek - matma (tu moze byc roznie bo mam szanse na zwolnienie ale tego dowiem sie jakby co 10 min przed egzaminem ;-) )
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
czyli piszesz natme normalnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
za oknem: "politechnika dziś imprezuje..." a ja się uczę  ...na prawdę tylko ja z forum mam taki zapieprz  ?!?!?!? nie tylko Ty...  ja w piatek rozjebalem fize  ale jutro czeka mnie matma...jeszcze nic nie umiem, przede mna cala noc nauki,ale sie ciesze bo wreszcie ucze sie tego co lubie i wiem,ze jestem w stanie to ogarnac  wracam do zadan! Piona 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
ja wczoraj zarwalem cała noc i powiem Ci, że gówno zrobilem, tylko sie nameczyłem, jutro rano zaliczenie z angola, potem kucie do matmy we srode :/ o rysunkach nie wspominam, bo jedna reka ppowieniem robic zadania z kreski i matmy a druga rysowac :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Van Gend en Loos, Grimaldi, Foglia, Solange  mnie to czeka we środe Dassonville, Cassis de Dijon, Keck 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
jeszcze nic nie umiem, przede mna cala noc nauki,ale sie ciesze bo wreszcie ucze sie tego co lubie i wiem,ze jestem w stanie to ogarnac  przecenilem swoje mozliwosci  calki, rozniczki, macierze ogarniete...ale zostaly szeregi i geo analityczna..  ale mam jeszcze kilka godzin...powalcze  !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Wish me luck!
4 arkusze gotowców i jazda... Może wreszcie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Dzis oddalem indeks do dziekanatu jupi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Van Gend en Loos, Grimaldi, Foglia, Solange  mnie to czeka we środe Dassonville, Cassis de Dijon, Keck  widze ze nie tylko ja mam z tym stycznosc  jeszcze skargi i instytucje wspolnotowe i we srode walczymy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Van Gend en Loos, Grimaldi, Foglia, Solange  mnie to czeka we środe Dassonville, Cassis de Dijon, Keck  widze ze nie tylko ja mam z tym stycznosc  jeszcze skargi i instytucje wspolnotowe i we srode walczymy  Plaumann, Francovich, Chen Już jutro ... :/ PS a Ty Chaoz na białostockiej alma mater zdajesz? Można wiedzieć z kim masz tam ten egzamin?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
PS a Ty Chaoz na białostockiej alma mater zdajesz? Można wiedzieć z kim masz tam ten egzamin? ćwiczenia były z młodą Kudrycką, natomiast egzam z Miecią Zdanowicz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
PS a Ty Chaoz na białostockiej alma mater zdajesz? Można wiedzieć z kim masz tam ten egzamin? ćwiczenia były z młodą Kudrycką, natomiast egzam z Miecią Zdanowicz  Nie znaju  Myślałem, że ktoś z Gdańska może. Tak czy owak - powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Tobie tez Mindman jutro 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|