|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
mam wpis z kartografii :jupi: teraz chemia w czwartek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Wish me luck!
4 arkusze gotowców i jazda... Może wreszcie... Banał  W piątek planowany koniec sesji...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
kreski podejście drugie jutro,... trzymac za mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Za niespełna 10 godzin ... Pierwszy egzamin w sesji  Ach ten stresik  Za chwilę kończę ostatnie powtórki, trzeba choć trochę się zdrzemnąć. Trzymam kciuki za wszystkich zdających jutro, a Wy trzymajcie za mnie - w ten sposób na pewno zdamy i będzie jedno wielkie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
 Ja robie ściągi na egzamin z mikro jutro. Ogólnie ogarnąłem cały materiał, zobaczymy co się trafi na egzaminie. Myslę że będzie dobrze  trzymać kciuki  Powodzenia dla wszystkich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
 Ja robie ściągi na egzamin z mikro jutro. Ogólnie ogarnąłem cały materiał, zobaczymy co się trafi na egzaminie. Myslę że będzie dobrze  trzymać kciuki  Powodzenia dla wszystkich  A gdzie studiujesz, bo ja mam też jutro egzamin z mikry ?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
5 z wprowadzaenia do psychologie ... jedyny z grupy  380 osob zaocznych 40 piątek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Kolejny egzam jutro i ponownie słabo przygotowany. Już mnie to moje olewanie denerwuje bo ostatnio co jakiś kolos czy egzamin to połowa pracy u mnie to radosna twórczość. Ostatnia taka sesja. W następnych semestrach systematycznosc !!! Heh, odkąd studia zacząłem tak sobie mówię ale może teraz się zmienię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Hmm.. dziwne rivex ale u mnie jest taka sama sytuacja. Tylko, że niekiedy ta radosna twórczość obejmuje cały zakres materiału  W piątek ostatni egzamin w sesji i indeksik do szafeczki do dziekanatu. I znowu 5 miesięcy wakacji. No ale nie wybiegajmy w przyszłość. Ex jest ustny, a ja takich nie znoszę  Trzeba będzie coś poczytać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
temat wyjasnia co robie jeszcze na chodzie o 3 w nocy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
4:20 a ja tylko jedna pracę skonczyłem ....a jeszcze 4 do zrobienia  dobre sobie... zamias cięzko pracować to patrzyłem jak peffki od Bazyla mi wchodzą ....to będzie ciężka reszta dnia :/ ...ale przynajmniej zarobiony  Bazyl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
 Ja robie ściągi na egzamin z mikro jutro. Ogólnie ogarnąłem cały materiał, zobaczymy co się trafi na egzaminie. Myslę że będzie dobrze  trzymać kciuki  Powodzenia dla wszystkich  A gdzie studiujesz, bo ja mam też jutro egzamin z mikry ??  WSZiB w Krakowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
WSZiB w Krakowie  No to pozdrowienia z KSW Kraków  Ja dziś już zaliczyłem Międzynarodowe systemy ochorny praw człowieka, a o 17 walczę jeszcze na prawie traktatów ;)Nie ma to jak dwa egzaminy w jeden dzień 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Jeszcze tylko prawo i sesja zaliczona 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711 |
A ja 3 egzaminy do zlaiczenia  Z mikro niestety tylko poprawka mi została, do tego 2 terminy z technologii informatycznych i podstaw zarządzania i organizacji  Na całe szczęście trafiły mi się 2 dni wolnego od pracy i nauki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
A ja 3 egzaminy do zlaiczenia  Z mikro niestety tylko poprawka mi została, do tego 2 terminy z technologii informatycznych i podstaw zarządzania i organizacji  Na całe szczęście trafiły mi się 2 dni wolnego od pracy i nauki  Killa na czy jestes??...bo pamietam te przedmioty z Zarzadznia... zanim poszedlem na budownictwo... dobrze pamietam?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
mi zostaly metody badan materialow -jutro, termidynamika stosowana-wtorek, i chemia fizyczna w piatek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Środa - Metody statystyczne w socjologii Czwartek - Współczesne teorie socjologiczne Nast czwartek - Elementy logiki
:PUKE:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711 |
A ja 3 egzaminy do zlaiczenia  Z mikro niestety tylko poprawka mi została, do tego 2 terminy z technologii informatycznych i podstaw zarządzania i organizacji  Na całe szczęście trafiły mi się 2 dni wolnego od pracy i nauki  Killa na czy jestes??...bo pamietam te przedmioty z Zarzadznia... zanim poszedlem na budownictwo... dobrze pamietam? Zarządzanie na AE we Wrocku. Mówisz zanim trafiłeś na budownictwo ? Hehe ja akurat z budownictwa trafiłem na AE 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Mikro iziiiiiiiiiiiiiiii  7 zadanek z 8 do wyboru. 5 całych 2 częściowo zrobione  Bedzie dobrze może 4 ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|