Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
Chaoz #2001692 29/01/2008 00:17
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
mam wpis z kartografii :jupi: teraz chemia w czwartek boks

Bonus: Unibet
micha$ #2002992 29/01/2008 06:10
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by micha$
Wish me luck!

4 arkusze gotowców i jazda... Może wreszcie...

Banał wink

W piątek planowany koniec sesji...

micha$ #2003046 29/01/2008 06:32
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
kreski podejście drugie jutro,... trzymac za mnie

john #2003144 29/01/2008 07:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911

Za niespełna 10 godzin ... Pierwszy egzamin w sesji smile

Ach ten stresik wink Za chwilę kończę ostatnie powtórki, trzeba choć trochę się zdrzemnąć.

Trzymam kciuki za wszystkich zdających jutro, a Wy trzymajcie za mnie - w ten sposób na pewno zdamy i będzie jedno wielkie piwo laugh

Mindman #2003181 29/01/2008 07:37
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
smile

Ja robie ściągi na egzamin z mikro jutro.

Ogólnie ogarnąłem cały materiał, zobaczymy co się trafi na egzaminie. Myslę że będzie dobrze grin

trzymać kciuki smile

Powodzenia dla wszystkich piwo

nivet #2003189 29/01/2008 07:40
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Originally Posted by nivet
smile

Ja robie ściągi na egzamin z mikro jutro.

Ogólnie ogarnąłem cały materiał, zobaczymy co się trafi na egzaminie. Myslę że będzie dobrze grin

trzymać kciuki smile

Powodzenia dla wszystkich piwo


A gdzie studiujesz, bo ja mam też jutro egzamin z mikry ?? laugh laugh

pszek #2003194 29/01/2008 07:45
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
5 z wprowadzaenia do psychologie ... jedyny z grupy laugh

380 osob zaocznych 40 piątek smile

Mr.Eco #2003229 29/01/2008 08:07
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Kolejny egzam jutro i ponownie słabo przygotowany. Już mnie to moje olewanie denerwuje bo ostatnio co jakiś kolos czy egzamin to połowa pracy u mnie to radosna twórczość.
Ostatnia taka sesja. W następnych semestrach systematycznosc !!!

Heh, odkąd studia zacząłem tak sobie mówię ale może teraz się zmienię smile

rivex #2003237 29/01/2008 08:18
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Hmm.. dziwne rivex ale u mnie jest taka sama sytuacja. Tylko, że niekiedy ta radosna twórczość obejmuje cały zakres materiału smile

W piątek ostatni egzamin w sesji i indeksik do szafeczki do dziekanatu. I znowu 5 miesięcy wakacji.

No ale nie wybiegajmy w przyszłość. Ex jest ustny, a ja takich nie znoszę smirk Trzeba będzie coś poczytać tongue

th0mas #2003285 29/01/2008 10:49
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
temat wyjasnia co robie jeszcze na chodzie o 3 w nocy tongue

Wahi #2003296 29/01/2008 12:23
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
4:20 a ja tylko jedna pracę skonczyłem ....a jeszcze 4 do zrobienia laugh dobre sobie... zamias cięzko pracować to patrzyłem jak peffki od Bazyla mi wchodzą ....to będzie ciężka reszta dnia :/ ...ale przynajmniej zarobiony piwo Bazyl smile

pszek #2003306 29/01/2008 16:15
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Originally Posted by pszek
Originally Posted by nivet
smile

Ja robie ściągi na egzamin z mikro jutro.

Ogólnie ogarnąłem cały materiał, zobaczymy co się trafi na egzaminie. Myslę że będzie dobrze grin

trzymać kciuki smile

Powodzenia dla wszystkich piwo


A gdzie studiujesz, bo ja mam też jutro egzamin z mikry ?? laugh laugh

WSZiB w Krakowie smile

nivet #2003382 29/01/2008 18:39
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Originally Posted by nivet
WSZiB w Krakowie smile

No to pozdrowienia z KSW Kraków papa Ja dziś już zaliczyłem Międzynarodowe systemy ochorny praw człowieka, a o 17 walczę jeszcze na prawie traktatów ;)Nie ma to jak dwa egzaminy w jeden dzień blush

HoMiK155 #2004193 30/01/2008 00:12
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Jeszcze tylko prawo i sesja zaliczona ooo

[T]-error #2004221 30/01/2008 00:21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
A ja 3 egzaminy do zlaiczenia tongue Z mikro niestety tylko poprawka mi została, do tego 2 terminy z technologii informatycznych i podstaw zarządzania i organizacji smile Na całe szczęście trafiły mi się 2 dni wolnego od pracy i nauki smile

Killa Boom #2004360 30/01/2008 01:20
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by Killa Boom
A ja 3 egzaminy do zlaiczenia tongue Z mikro niestety tylko poprawka mi została, do tego 2 terminy z technologii informatycznych i podstaw zarządzania i organizacji smile Na całe szczęście trafiły mi się 2 dni wolnego od pracy i nauki smile

Killa na czy jestes??...bo pamietam te przedmioty z Zarzadznia... zanim poszedlem na budownictwo... dobrze pamietam?

Killa Boom #2004362 30/01/2008 01:20
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
mi zostaly metody badan materialow -jutro, termidynamika stosowana-wtorek, i chemia fizyczna w piatek smile

$port #2004370 30/01/2008 01:27
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Środa - Metody statystyczne w socjologii
Czwartek - Współczesne teorie socjologiczne
Nast czwartek - Elementy logiki

:PUKE:

john #2004371 30/01/2008 01:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Originally Posted by john
Originally Posted by Killa Boom
A ja 3 egzaminy do zlaiczenia tongue Z mikro niestety tylko poprawka mi została, do tego 2 terminy z technologii informatycznych i podstaw zarządzania i organizacji smile Na całe szczęście trafiły mi się 2 dni wolnego od pracy i nauki smile

Killa na czy jestes??...bo pamietam te przedmioty z Zarzadznia... zanim poszedlem na budownictwo... dobrze pamietam?

Zarządzanie na AE we Wrocku. Mówisz zanim trafiłeś na budownictwo ? Hehe ja akurat z budownictwa trafiłem na AE tongue

Killa Boom #2005546 30/01/2008 04:43
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Mikro iziiiiiiiiiiiiiiii ooo

7 zadanek z 8 do wyboru.

5 całych 2 częściowo zrobione smile

Bedzie dobrze może 4 ? smile

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, alfa, latajaca_holenderka, forty, JelineK, Sensei), 1,175 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,729
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1