Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Originally Posted by krycha84
Misiek wlasnie wziolem sobie twoja opinie do serca i postanowilem prejrzec skaldy no i ni cholery nie widze czym nas ci Belgowie mieli by ugryzc wieec chyba ten kurs wcale nei taki zly. Wiem ze w pierwszym meczu bylo gladko dla Belgow ale wtedy to bylko troszke inne Jastrzebie ...jesli sie myle to wyprowadz mnie z bledu wink

Jezeli przeglasza sklady i na tej podstawie stawiasz to polecam przejrzec sklad Buducnosci i Skry smile Czarnogórcy, a moze raczej Serbowie to w ogole nie maja czym ugryzc Belchatowian smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Nie zauwazylem jedenj istotnej rzeczy przy meczu Jastrzbeia a mianowicie im do awansu potrzeba tylko jednego seta i w tym przypadku typ na Jastrzebie poszedl sie kochac wink

A czy ja gdzie napisalem ze Skra nei wygra jutro bo zabardzo nie wiem o co ci chodzi drogi szpaku007

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Wiec ciekawa systuacja jest w grupie F , nawet ostatni zespol w tabeli moze jeszcze awansowac

1 RUS Dinamo MOSCOW 5-0 10 sety . 15-2
2 FRA PARIS Volley 2-3 7 sety.10-12
3 SLO ACH Volley BLED 2-3 7 sety.7-12
4 BEL Noliko MAASEIK 1-4 6 sety.6-12

wiec Noliko moze awansowac jak wygra swoj mecz 3-1 a Paris przegra spotkanie 0-3 .Nie wiem czy dobrze mysle , jesli nie to prosze wyprowadzic mnie z bledu . wink
Jesli Noliko zwyciezy 3-1 a francuzi ugraja tylko jedego seta w Rosji to tez chyba Belgowie maja awans ? W bezposrednim pojedynku byli lepsi , czy moze liczy sie ilosc zdobytych setow ? To w takim przypadku awans wywalcza siatkarze Paris .

serdeczne dzieki za ewentualna pomoc piwo

Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
jezeli noliko wygra 3:1 i chce awansowac to paris musi przegrac 0:3! bedzie nastepująca sytuacja:

noliko 8pkt 9:13 sety
paris 8pkt 10:15

jeżeli noliko wygra 3:1 i paris urwie seta i przegra 1:3 to awansują żabojady:

paris 8pkt 11:15
noliko 8pkt 9:13

Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
ciekawy mecz mamy natomiast w grupie A: cannes-iraklis
cannes pewne awansu z 1 miesjca!

cannes 9pkt 12:4
cuneo 8 10:8
iraklis 8 9:8

załóżmy: cannes przegrywa 0:3, cuneo wygrywa 3:0

cannes 10 12:7 1.71 stosunek setów
cuneo 10 13:8 1.63

reasumując cannes RACZEJ nie zagrAa tego meczu na maxa natomist iraklis "MUSI" wygrac jak najwyzej i liczyc na potknięcie cuneo tzn. cuneo nie może wygrac 3:0, w przypadku gdy cuneo wygra 3:1 a iraklis 3:0 to wlasnie gracy awansują z 2 miejsca w grupie. Reasumując myslę ze handi +1.5 seta na iraklis za 1.65 jest dobrym posunieciem

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
nie wie ktos przypadkiem jakim skladem zagra panathinaikos smile jest pewny pierwszego miejsca wiec typ +2.5 na Novy Sad wydaje sie ciekawy smile typowy mecz o pietruche smile

Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Originally Posted by anmar
nie wie ktos przypadkiem jakim skladem zagra panathinaikos smile jest pewny pierwszego miejsca wiec typ +2.5 na Novy Sad wydaje sie ciekawy smile typowy mecz o pietruche smile

nie wiem czy jest sens ruszac mecz w ktorym każdy wynik możliwy, wynik który i tak nic nie zmieni w tabeli, moze byc 3:0 rownie jak 0:3, gdyby budocnost o cos grala to jest sens ruszac...

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
wiec reasumujac to dzisaij
Irakis +1.5
Skra
Paris +2.5 (moze seta ugraja)
Noliko win
Cuneo +2.5
co wy na to ???

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Originally Posted by anmar
wiec reasumujac to dzisaij
Irakis +1.5
Skra
Paris +2.5 (moze seta ugraja)
Noliko win
Cuneo +2.5
co wy na to ???


Ostrożności nigdy za wiele wiec odpuściłbym ten Iraklis. Greckie druzyny poza Panathinaikosem nie sa zbyt wielkie.
Dla mnie na dzis najbezpieczniej jest zagrac Bełchatów +1,5 za 1,4 w Unibet. Co do Cuneo to typ na nich -2,5 seta tez jest ok z tym, ze zaczynaja grac 30 min pozniej niz Iraklis wiec beda znali na biezaco sytuacje z Francji.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
profek (w sumie to fortuna) śpi i maja kurs 2 na Almerie, nawet z podatkiem mozna sobie sure bet zrobic z unibetem

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Originally Posted by yaaho
profek (w sumie to fortuna) śpi i maja kurs 2 na Almerie, nawet z podatkiem mozna sobie sure bet zrobic z unibetem


Kazań rezerwami zagra w Hiszpanii?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by dwazwierzatka
Originally Posted by yaaho
profek (w sumie to fortuna) śpi i maja kurs 2 na Almerie, nawet z podatkiem mozna sobie sure bet zrobic z unibetem


Kazań rezerwami zagra w Hiszpanii?

tak, wczoraj bylo 1.3 na Kazan, dzisiaj ponad 2,5, wiekszosc bukow wycofala mecz z oferty, unibet ma i profek jeszcze

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
juz nie ma prof niestety.........

Dołączył: Aug 2005
Posty: 25
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 25
Olimpiakos-Fiedrichshafen.
Bardzo fajny mecz ,bez obciązeń,niezłe kursy.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Wyniki losowania play-off Ligi Mistrzów:


Sisley Treviso (ITA) - Portol Drac Palma Mallorca (ESP)
VfB Friedrichshafen (GER) - Dinamo Moskwa (RUS)
Panathinaikos Ateny (GRE) - Knack Roeselare Randstad (BEL)
Bre Banca Lannutti Cuneo (ITA) - Copra Piacenza (ITA)
Dinamo-Tattransgaz Kazań (RUS) - Jastrzębski Węgiel (POL)
Paris Volley (FRA) - AS Cannes (FRA)

____

Organizację Final Four Ligi Mistrzów mężczyzn przyznano bełchatowskiej Skrze i zostanie on rozegrany w dniach 29-30 marca w łódzkiej hali sportowej, znanej kibicom z meczów Ligi Światowej. Hala Energia w Bełchatowie jest niestety za mała aby rozegrać w niej tego typu zawody.



Tak więc super wiadomość!!!! smile

Będzie możliwość dla wszystkich sympatyków obejrzenia 4 najlepszych klubów smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Mecze beda w Lodzi ale to juz przeciez wiadomo od jakis 2 tygodni, kwestia tylko pozostawal awans z grupy Belchatowian

Dołączył: Nov 2005
Posty: 357
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 357
orientuje sie ktoś jakie są zasady awansu do kolejnej rundy w LM??

onet:
"Na razie ten nowy przepis, że liczy się tylko zwycięstwo, działa na korzyść innych Polaków i naszą. Ciężko byłoby w Rzeszowie wygrać 3:0 i stracić mniej niż 57 punktów. A tak, wystarczy wygrać. Łatwo nie będzie, bo Ortec to zaplecze reprezentacji Holandii - powiedział Krzysztof Ignaczak."
cytat ten dotyczy Challenge Cup

czy nadal w LM liczą sie wygrane sety czy tu też zmieniono zasady??


Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Zgodnie z regulaminem dostępnym na oficjalnej stronie, dokładnie z artykułem 4.7 tego regulaminu, decyduje ratio setów, a w dalszej kolejności ratio punktów.
Ale ręki sobie odciąć nie dam.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,174
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,174
W lidze Mistrzów liczą się sety zawsze tak było i na razie się nic nie zmienia :].Dziś wygląda to następująco według mnie:

Jastrzębski-Kazań 1 set 2 1,76 Win Jastrzębie 1,86

Według mnie w 1 secie Rosjanie będą chcieli zapewnić sobie awans w pierwszym meczu spokojnie bez jakichkolwiek problemów ograli Polaków 3-0 i dziś szybko beż żadnych problemów w 1 secie zapewnią sobie awans a potem raczej odpuszczą,tak mi się wydaje że typ na Wygraną Jastrzębia też jest dobrym rozwiązaniem.


Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
w lidze mistrzow decyduje w dwumeczu punkty potem sety , w pozostalych pucharach przy jednej wygranej gra sie tzw" zloty set" jak wczoraj resvia a dzis czestochowa zagra hihi w lm jak wygrywa sie 3/0 to ew wystarczy jeden set wygrac bo przy jednakowej ilosci setow decyduja male punkty

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, burbon, $-man, rafal08, Sensei, aker, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, rymoholik, Lukasz111), 2,624 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,062
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1