|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
Misiek wlasnie wziolem sobie twoja opinie do serca i postanowilem prejrzec skaldy no i ni cholery nie widze czym nas ci Belgowie mieli by ugryzc wieec chyba ten kurs wcale nei taki zly. Wiem ze w pierwszym meczu bylo gladko dla Belgow ale wtedy to bylko troszke inne Jastrzebie ...jesli sie myle to wyprowadz mnie z bledu  Jezeli przeglasza sklady i na tej podstawie stawiasz to polecam przejrzec sklad Buducnosci i Skry  Czarnogórcy, a moze raczej Serbowie to w ogole nie maja czym ugryzc Belchatowian 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Nie zauwazylem jedenj istotnej rzeczy przy meczu Jastrzbeia a mianowicie im do awansu potrzeba tylko jednego seta i w tym przypadku typ na Jastrzebie poszedl sie kochac A czy ja gdzie napisalem ze Skra nei wygra jutro bo zabardzo nie wiem o co ci chodzi drogi szpaku007
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
Wiec ciekawa systuacja jest w grupie F , nawet ostatni zespol w tabeli moze jeszcze awansowac 1 RUS Dinamo MOSCOW 5-0 10 sety . 15-2 2 FRA PARIS Volley 2-3 7 sety.10-12 3 SLO ACH Volley BLED 2-3 7 sety.7-12 4 BEL Noliko MAASEIK 1-4 6 sety.6-12 wiec Noliko moze awansowac jak wygra swoj mecz 3-1 a Paris przegra spotkanie 0-3 .Nie wiem czy dobrze mysle , jesli nie to prosze wyprowadzic mnie z bledu .  Jesli Noliko zwyciezy 3-1 a francuzi ugraja tylko jedego seta w Rosji to tez chyba Belgowie maja awans ? W bezposrednim pojedynku byli lepsi , czy moze liczy sie ilosc zdobytych setow ? To w takim przypadku awans wywalcza siatkarze Paris . serdeczne dzieki za ewentualna pomoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
jezeli noliko wygra 3:1 i chce awansowac to paris musi przegrac 0:3! bedzie nastepująca sytuacja:
noliko 8pkt 9:13 sety paris 8pkt 10:15
jeżeli noliko wygra 3:1 i paris urwie seta i przegra 1:3 to awansują żabojady:
paris 8pkt 11:15 noliko 8pkt 9:13
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
ciekawy mecz mamy natomiast w grupie A: cannes-iraklis cannes pewne awansu z 1 miesjca!
cannes 9pkt 12:4 cuneo 8 10:8 iraklis 8 9:8
załóżmy: cannes przegrywa 0:3, cuneo wygrywa 3:0
cannes 10 12:7 1.71 stosunek setów cuneo 10 13:8 1.63
reasumując cannes RACZEJ nie zagrAa tego meczu na maxa natomist iraklis "MUSI" wygrac jak najwyzej i liczyc na potknięcie cuneo tzn. cuneo nie może wygrac 3:0, w przypadku gdy cuneo wygra 3:1 a iraklis 3:0 to wlasnie gracy awansują z 2 miejsca w grupie. Reasumując myslę ze handi +1.5 seta na iraklis za 1.65 jest dobrym posunieciem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518 |
nie wie ktos przypadkiem jakim skladem zagra panathinaikos  jest pewny pierwszego miejsca wiec typ +2.5 na Novy Sad wydaje sie ciekawy  typowy mecz o pietruche 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
nie wie ktos przypadkiem jakim skladem zagra panathinaikos  jest pewny pierwszego miejsca wiec typ +2.5 na Novy Sad wydaje sie ciekawy  typowy mecz o pietruche  nie wiem czy jest sens ruszac mecz w ktorym każdy wynik możliwy, wynik który i tak nic nie zmieni w tabeli, moze byc 3:0 rownie jak 0:3, gdyby budocnost o cos grala to jest sens ruszac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518 |
wiec reasumujac to dzisaij Irakis +1.5 Skra Paris +2.5 (moze seta ugraja) Noliko win Cuneo +2.5 co wy na to ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396 |
wiec reasumujac to dzisaij Irakis +1.5 Skra Paris +2.5 (moze seta ugraja) Noliko win Cuneo +2.5 co wy na to ??? Ostrożności nigdy za wiele wiec odpuściłbym ten Iraklis. Greckie druzyny poza Panathinaikosem nie sa zbyt wielkie. Dla mnie na dzis najbezpieczniej jest zagrac Bełchatów +1,5 za 1,4 w Unibet. Co do Cuneo to typ na nich -2,5 seta tez jest ok z tym, ze zaczynaja grac 30 min pozniej niz Iraklis wiec beda znali na biezaco sytuacje z Francji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
profek (w sumie to fortuna) śpi i maja kurs 2 na Almerie, nawet z podatkiem mozna sobie sure bet zrobic z unibetem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396 |
profek (w sumie to fortuna) śpi i maja kurs 2 na Almerie, nawet z podatkiem mozna sobie sure bet zrobic z unibetem Kazań rezerwami zagra w Hiszpanii?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
profek (w sumie to fortuna) śpi i maja kurs 2 na Almerie, nawet z podatkiem mozna sobie sure bet zrobic z unibetem Kazań rezerwami zagra w Hiszpanii? tak, wczoraj bylo 1.3 na Kazan, dzisiaj ponad 2,5, wiekszosc bukow wycofala mecz z oferty, unibet ma i profek jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
juz nie ma prof niestety.........
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2005
Posty: 25 |
Olimpiakos-Fiedrichshafen. Bardzo fajny mecz ,bez obciązeń,niezłe kursy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Wyniki losowania play-off Ligi Mistrzów:Sisley Treviso (ITA) - Portol Drac Palma Mallorca (ESP) VfB Friedrichshafen (GER) - Dinamo Moskwa (RUS) Panathinaikos Ateny (GRE) - Knack Roeselare Randstad (BEL) Bre Banca Lannutti Cuneo (ITA) - Copra Piacenza (ITA) Dinamo-Tattransgaz Kazań (RUS) - Jastrzębski Węgiel (POL)Paris Volley (FRA) - AS Cannes (FRA) ____ Organizację Final Four Ligi Mistrzów mężczyzn przyznano bełchatowskiej Skrze i zostanie on rozegrany w dniach 29-30 marca w łódzkiej hali sportowej, znanej kibicom z meczów Ligi Światowej. Hala Energia w Bełchatowie jest niestety za mała aby rozegrać w niej tego typu zawody.Tak więc super wiadomość!!!!  Będzie możliwość dla wszystkich sympatyków obejrzenia 4 najlepszych klubów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Mecze beda w Lodzi ale to juz przeciez wiadomo od jakis 2 tygodni, kwestia tylko pozostawal awans z grupy Belchatowian
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 357
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 357 |
orientuje sie ktoś jakie są zasady awansu do kolejnej rundy w LM?? onet: "Na razie ten nowy przepis, że liczy się tylko zwycięstwo, działa na korzyść innych Polaków i naszą. Ciężko byłoby w Rzeszowie wygrać 3:0 i stracić mniej niż 57 punktów. A tak, wystarczy wygrać. Łatwo nie będzie, bo Ortec to zaplecze reprezentacji Holandii - powiedział Krzysztof Ignaczak." cytat ten dotyczy Challenge Cup
czy nadal w LM liczą sie wygrane sety czy tu też zmieniono zasady??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384 |
Zgodnie z regulaminem dostępnym na oficjalnej stronie, dokładnie z artykułem 4.7 tego regulaminu, decyduje ratio setów, a w dalszej kolejności ratio punktów. Ale ręki sobie odciąć nie dam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,174 |
W lidze Mistrzów liczą się sety zawsze tak było i na razie się nic nie zmienia :].Dziś wygląda to następująco według mnie:
Jastrzębski-Kazań 1 set 2 1,76 Win Jastrzębie 1,86
Według mnie w 1 secie Rosjanie będą chcieli zapewnić sobie awans w pierwszym meczu spokojnie bez jakichkolwiek problemów ograli Polaków 3-0 i dziś szybko beż żadnych problemów w 1 secie zapewnią sobie awans a potem raczej odpuszczą,tak mi się wydaje że typ na Wygraną Jastrzębia też jest dobrym rozwiązaniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393 |
w lidze mistrzow decyduje w dwumeczu punkty potem sety , w pozostalych pucharach przy jednej wygranej gra sie tzw" zloty set" jak wczoraj resvia a dzis czestochowa zagra hihi w lm jak wygrywa sie 3/0 to ew wystarczy jeden set wygrac bo przy jednakowej ilosci setow decyduja male punkty
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|