Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 18 1 2 10 11 12 13 14 17 18
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by RoccoRunner
Ignorator nie pytalem Ciebie a Ty znow po raz enty robisz za adwokata, placi Ci ktos?
a Ty masz downa.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Originally Posted by cobra
Originally Posted by Ignorator
Ja nigdy takiej oferty nie dostałęm i pewnie nie dostanę.
.::Think Twice::. Ignorator.
juz to raz pisałes... chcesz to wyartykuowac aby Cie wreszcie jakis buk zwerbował ? wink
spokojnie Panowie, temat rzeka i nie ma sie co sprzeczac, sa w firmach, nie sa, a co to zmieni ?

Szczerze to mi na tym już nawet nie zalezy. Zamierzam robić to co lubię tutaj. Czyli obstawianie i pisanie analiz, ba pisanie nawet bardziej mnie kręci niż obstawianie.

jeśli chodzi o zagrane typy to ja nie mam takiego problemu, bo ja zamuje się wąską specjalizacją i to ja mam nie raz lepsze info niż bukmacherzy i oddsmakerzy smile fakt na to są w moim temacie np:

mecz Jagiellonia Białystok-Zagłębie Lubin w Lubinie był duzy konflikt wewnętrzny a Expekt dał na 1x 1,7 gdy inni 1,56. Może nie duża różnica, ale perfekcyjny timing i wygrana po mojej stronie. Kolejnym spotkaniem Zagłębie Lubin-ŁKS lista zawodników, którzy mieli nie grać w ŁKS-ie była imponująca smile jak zobaczyłem listę to dostałem takiej pozytywnej energii , że cały dzień miałem powera nie złego. Pomimo takich informacji buki miały nadal kurs 1,5 smile W tych chwilach wygrywam a dowody są w moim temacie na epp. Więc uwierz mi ja jestem pierwszy w tych rzeczach, bo nie interesują mnie lisi Turcji, Cypru, Grecji i Bóg wie czego a wąska specjalizacjia smile

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Originally Posted by bazyl
a Ty masz downa.

Wnosze o ostrzezenie za obrazania, ja nikogo nie wyzywam w tym temacie.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by RoccoRunner
Ignorator nie pytalem Ciebie a Ty znow po raz enty robisz za adwokata, placi Ci ktos?
a Ty masz downa.

laugh laugh laugh

Wiem na co zagłosuję w kategorii tekst roku laugh

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by RoccoRunner
Ignorator nie pytalem Ciebie a Ty znow po raz enty robisz za adwokata, placi Ci ktos?
a Ty masz downa.
laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Originally Posted by RoccoRunner
Ignorator nie pytalem Ciebie a Ty znow po raz enty robisz za adwokata, placi Ci ktos?

Mój pracodawca a jak mam dobre informacje to i bukmacherzy smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Originally Posted by Ignorator
Tak naprawdę nie trudno odnieść tutaj wrażenia, że kilku userów zrobiło sobie nie złą jazdę na tomie i Experto. Pozostaje pytanie czy są uprawnieni do takich osądów, bo ci dwaj użytkownicy zrobili więcej dla forum mecz.pl niż nawet pięciu czy sześciu narzekających.

.::Think Twice::. Ignorator.

do tej pory byłem przekonany że najwięcej dla tego forum zrobiłem JA grin

no bo kto wyciągnął Raftera ??
kto pozbył się DJ Sachi ??
kto przeprowadził lustrację ??? grin

na koniec będę udzielał rozgrzeszeń smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Co ja widze, gdzie link do tego tematu wrzucili smile

DJ Sachi przeciez sam odszedl.

Last edited by Experto; 04/02/2008 05:32.
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by RoccoRunner
Ignorator nie pytalem Ciebie a Ty znow po raz enty robisz za adwokata, placi Ci ktos?
a Ty masz downa.

Zmiażdżyłeś go tym postem, zapewne teraz chłopak się psychologicznie nie podniesie i zaprzestanie pisania w tym temacie . Piaskownica... smirk

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Originally Posted by MasterFlamaster
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by RoccoRunner
Ignorator nie pytalem Ciebie a Ty znow po raz enty robisz za adwokata, placi Ci ktos?
a Ty masz downa.

Zmiażdżyłeś go tym postem, zapewne teraz chłopak się psychologicznie nie podniesie i zaprzestanie pisania w tym temacie . Piaskownica... smirk
w koncu to MV zlotu to chyba wiadomo samo przez sie ze rzuci jakies miłe słowo laugh

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by RoccoRunner
tomo ciekawe co zrobisz kiedy byk zaproponuje Ci pdolzoenie miny na forum, poczujesz kase i zapewne ulegniesz i gdybym nie wiedzial ze pracujesz u buka to bym ten typ zagral bo wiem, ze niezle Ci idzie i nie grasz byle czego ale to raczej forma przeszla.

Jest zagrozenie czy nie? Sami sobie odpowiedzcie, tylko nie psizcie, ze ktos nie musi grac bo w dalszym caigu nie wiemy kto pracuje dla buka a kto nie.

Paranoja. Po pierwsze co Ci do tego, że ktoś pracuje u buka lub gdziekolwiek indziej? Jeśli myślisz, że pracownicy firm bukmacherskich rozsyłają "trefne typy" to mogę Ci od razu powiedzieć, że tak nie jest. smile

Po drugie każdy może mieć swoje powody żeby podać dany typ i zachęcić do grania go. Większość to robi żeby podzielić się swoimi typami i analizami z innymi. Natomiast tak jak pisał uQ$ każdy może wystawić w BF najwyższy kurs na coś i w ten sposób zachęcać do grania. W USA zaś na dużych forach niektórzy pisali typy żeby polepszyć sobie handi bo tak naprawdę chcieli zagrać na drugą stronę.

Tak więc skończyłbym z tą "agentomanią" i podejrzewaniem, że ktoś kto pracuje u buka chce Was wprowadzić na ślepą uliczkę. smirk

Inaczej radzę bardzo uważać na stronę www.bettingzone.co.uk [bettingzone.co.uk] , praktycznie jedyna strona o zakładach jaką przeglądam w sieci. Przecież oni podają tam typy i analizy... a właścicielem strony jest teraz Skybet! smile Afera, wtyki, skandal! laugh

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by RoccoRunner
Ignorator nie pytalem Ciebie a Ty znow po raz enty robisz za adwokata, placi Ci ktos?
a Ty masz downa.

czecie oszczerzenie

BAN tongue

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Proponuję powołać komisję ds. nacisków firm bukmacherskich na biednych użytkowników z forum smile

Popieram zdanie Conrada, że tak naprawdę jest to robienie afery z niczego. Ja osobiście znam osoby na których tutaj jeździcie i ba są nawet moim przyjaciółmi a na to miano trzeba sobie u mnie zasłużyć smile

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Originally Posted by MasterFlamaster
Tomo jestem ciekaw czym Ty w ogóle tam się zajmujesz? Czy zaprzeczysz, że podstawiasz jakieś lewe typki tu i ówdzie? Wiele tutaj zostało napisane, ale najlepiej było by, gdyby sam zainteresowany powiedział co nieco o swojej roli w Nordicbecie. No chyba, że nie możesz/masz zakazane w kontrakcie/nie chcesz...
Tak zaprzeczę, że podstawiam "jakieś lewe typki tu i ówdzie". Czy Ty myślisz, że bukmacher to fabryka wszelkiej maści ustawek, które w liczbie sztuk 10 dziennie są przekazywane wszystkim pracownikom, a zadaniem tychże pracowników jest podkładanie min na wszelkiej maści forach przy użyciu otrzymanych informacji o "ustawkach"?

Jeśli tak właśnie myślisz, to uprzejmie informuję, że tak nie jest. BUKMACHER ZARABIA NA MARŻY i de facto nie interesuje go jakim wynikiem zakończy się dane wydarzenie sportowe. Oczywiście mogą być pojedyncze przypadki, że na pewne wydarzenie ryzyko nie rozłoży się równomiernie i dobrze by było aby wygrała drużyna X, ale w dłuższym okresie to wszystko i tak się wyrówna i bukmacher wyjdzie na swoje.

Poza tym podkładając na mecz.pl minę myślisz, że łącznie na jaką kwotę forumowicze mogli by postawić zakłady? Kilka czy kilkanaście tysięcy PLN? Może to co teraz napiszę zabrzmi brutalnie ale prawda jest taka, że tego rzędu kwoty to dla bukmachera jedynie kropla w morzu i naprawdę nie interesuje go taki sposób zarabiania. Bukmacherowi wystarczy wystawić kursy pomniejszone o marżę i pieniążki same przyjdą.

Ponad to jeśli podaję jakiś typ tu czy tam to chyba logicznę jest, że nie podaję zakładu z Nordicbetu, a co mnie obchodzą finanse i los Expekta czy innego Betssona?

Originally Posted by RoccoRunner
tomo ciekawe co zrobisz kiedy byk zaproponuje Ci pdolzoenie miny na forum, poczujesz kase i zapewne ulegniesz i gdybym nie wiedzial ze pracujesz u buka to bym ten typ zagral bo wiem, ze niezle Ci idzie i nie grasz byle czego ale to raczej forma przeszla.

Jest zagrozenie czy nie? Sami sobie odpowiedzcie, tylko nie psizcie, ze ktos nie musi grac bo w dalszym caigu nie wiemy kto pracuje dla buka a kto nie.
Buk nie zaproponował mi podłożenia miny i raczej takiej propozycji nie złoży bo buk zajmuje się troszkę innymi sprawami.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
skoro Tomo juz sie przyznal dla jakiego buka pracuja to zasypiemy go workami z pytaniami no moze mam jedno
Skoro Nordicbet zamyka sie na rynek skandynawski dlaczego pozwala w ogole otwierac konta osobom spoza Skandynawii i dopiero potem sie decyduje czy nalozyc limit czy jednak nie no bo po co nakladac jak jeleń wtapia wink
Dlaczego jestescie tacy obłudni i skad pomysl zeby byc przeznaczonym tylko na rynek skandynawski wspolczesny swiat sie globalizuje wink A moze 'zamkniecie na rynek skandynawski' jest taka wymowka

Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
ta Lord, świat się globalizuje, a bukmacherzy darzą do centralizacjii kursu smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
ja cały czas uważam, że Balcerowicz musi odejść!

Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
Originally Posted by muppet
Nie chcialbym rodzicom mojej zony mówić ze jestem zawodowym graczem i tylko z tego sie utrzymuję. Nie chcialbym zeby moje dzieci w szkole na pytanie co robi Twoj tata odpowiadaly 'gra w profku' wink

Muppet,moim zdaniem blokujesz się wymówkami....
Równie dobrze można nie chcieć mówić rodzicom żony ,że się jest dekarzem czy bednarzem...
tak działa programowanie społeczne ,żeby doszukiwać się w zawodach nie wzbudzających społecznego zachowania z góry negatywnych czynnników, podświadomość działa automatycznie tak więc jeśli byś powiedział słuchajcie jestem znanym aktorem czy politykiem i jestem na czołówkach gazet masz ich akceptację i poparcie ,że jesteś gość wszystko inne to zgraja

mam dla Ciebie odpowiedź

Jasio: cześć !!!
dzieci Muppeta: siemka
Jasio: co słychać
dzieci Muppeta: jakoś leci
Jasio: czym się zajmuje wasz tata ??
dzieci Muppeta: jest matematykiem, żyje z kapitału i należy do profesjonalnego zboru zwanego syndykatem
Jasio: mój Tata jest bednarzem
dzieci Muppeta: strzała !!!


Originally Posted by Goget
Każdy z Was jakby dostał propozycje pracy u buka za dobre pieniądze, to wziąłby ją bez mrugnięcia okiem.

Problem w tym, że pracy u buka za dobre pieniądze jak na lekarstwo ..... z perspektywy dajmy na to dowolnego gracza z 5-cio letnim stażem i 6-cyfrowym budżetem pieniądze na stanowisku podrzędnym nie zrekompensują tego co w tym czasie można byłoby u buków ugrać.... 5-cio letni staż mam na myśli staż w polu wyłączając suchą teorię obserwacje i zabawę... Ale do czego zmierzam... Do tego, że stanowiska u buków dzielą się na dwie kategorie pierwsza właściciele firmy i menedżerowie na loklane kraje z wersjami językowymi bądź grupy krajów, ci spijają śmietankę i druga grupa stanowisk podrzędnych ( informatyk, oddsmaker, goniec na posyłki, majster złota rączka, pracownik supportu, kuchcik, traded itp. itd..) które niestety na obecną chwilę nie są aż tak dobrze platne w stosunku do możliwosci samodzielnej gry w tym czasie który się przepracuje u buka....Mam do czynienia na codzień z niejednym takim, który wyjechał pracowac do buka a już długo wcześniej zajmował się profesjonalnie grą I Ci ludzie musze Ci powiedzieć nie myślą wcale o pieniądzach.... Tam się jedzie na "emeryture" a nie do cięzkiej roboty Goget ..... crazy poznać kawałek swiata i ludzi , podszkolić język, i co bardzo ważne "wygodniactwo na betradarze" oraz papier na legalną kasę(szczególnie ważne) takimi kategoriami myślą Ci co jadą albo druga opcja(kariera) wybić się w lokalnym małym buczku na stanowisko menedżera/promotora w innym .......


Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by Llama
ja cały czas uważam, że Balcerowicz musi odejść!

Andrzej,uspokój się!

Już nie jesteś posłem bo "Samoobrona" nie weszła do Sejmu....

Pozdrów na widzeniu "Łyżwę" i tę od kurwików w oczach!

Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Witam

Myslalem,ze nic nienapisze,ale jak juz sie odezwaly takie asy ak Ufus,Conrad,......

Jezeli juz komus przeszkadza, ze Tomo i kto inny pracuje dla bukmachera to dlaczego go nieiteresuje ,za jaki dzial(lige,sport..) odpowiada u swojego pracodawcy. Mysle ,ze wiekszosc tych ludzi odpowiada za sport Polski. Niebezpieczni moga byc tylko w tym przypadku jezeli im tutaj napiszecie informacje ktorej niewiedza i jak ja przeczytaja to musza reagowac(zmiana kursu).Oczywiscie jezeli tutaj ktos napisze ,ze Juventus wystapi w rezerwom skladzie to maja taka informacje gdzes bo za lige wloska odpowada u jego buka ktos inny.
Jezeli chodzi o Tomo to moge WAs ubezpieczyc ,ze po tym co napsal wie o dzialaniu buka naprawdebardzo malo.

" BUKMACHER ZARABIA NA MARŻY i de facto nie interesuje go jakim wynikiem zakończy się dane wydarzenie sportowe.
Bukmacherowi wystarczy wystawić kursy pomniejszone o marżę i pieniążki same przyjdą."

Chlopak chyba pomylim bukmacherke z totolotkiem gdzie 50% zostaje dla organizatora.
Dostal chlopak dostep do betradara ,ale napewno ne zna obrotow na poszczegolne ligi i inne powazne informacje.

Czyli w skrocie:Tomo Wam moze szkodzic tym,ze jak mu podacie na tacu ciekawe info o ktorym nie wie na lige za ktora odpowiada to Wam u bukmachera dla ktorego pracuje obnizy kursy.

Temat o podawanie przez niego blednych typow to oczywicie bajka. Chlopak chcial na forum zablysnac i czasem mu nie wyszlo. normalna rzecz.

Pozdrawiam

Strona 12 z 18 1 2 10 11 12 13 14 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec, aker, alfa), 709 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,033
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1