|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Ignorator nie pytalem Ciebie a Ty znow po raz enty robisz za adwokata, placi Ci ktos? a Ty masz downa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Ja nigdy takiej oferty nie dostałęm i pewnie nie dostanę. .::Think Twice::. Ignorator. juz to raz pisałes... chcesz to wyartykuowac aby Cie wreszcie jakis buk zwerbował ?  spokojnie Panowie, temat rzeka i nie ma sie co sprzeczac, sa w firmach, nie sa, a co to zmieni ? Szczerze to mi na tym już nawet nie zalezy. Zamierzam robić to co lubię tutaj. Czyli obstawianie i pisanie analiz, ba pisanie nawet bardziej mnie kręci niż obstawianie. jeśli chodzi o zagrane typy to ja nie mam takiego problemu, bo ja zamuje się wąską specjalizacją i to ja mam nie raz lepsze info niż bukmacherzy i oddsmakerzy  fakt na to są w moim temacie np: mecz Jagiellonia Białystok-Zagłębie Lubin w Lubinie był duzy konflikt wewnętrzny a Expekt dał na 1x 1,7 gdy inni 1,56. Może nie duża różnica, ale perfekcyjny timing i wygrana po mojej stronie. Kolejnym spotkaniem Zagłębie Lubin-ŁKS lista zawodników, którzy mieli nie grać w ŁKS-ie była imponująca  jak zobaczyłem listę to dostałem takiej pozytywnej energii , że cały dzień miałem powera nie złego. Pomimo takich informacji buki miały nadal kurs 1,5  W tych chwilach wygrywam a dowody są w moim temacie na epp. Więc uwierz mi ja jestem pierwszy w tych rzeczach, bo nie interesują mnie lisi Turcji, Cypru, Grecji i Bóg wie czego a wąska specjalizacjia  .::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909 |
Wnosze o ostrzezenie za obrazania, ja nikogo nie wyzywam w tym temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Ignorator nie pytalem Ciebie a Ty znow po raz enty robisz za adwokata, placi Ci ktos? a Ty masz downa.  Wiem na co zagłosuję w kategorii tekst roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
Ignorator nie pytalem Ciebie a Ty znow po raz enty robisz za adwokata, placi Ci ktos? a Ty masz downa. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Ignorator nie pytalem Ciebie a Ty znow po raz enty robisz za adwokata, placi Ci ktos? Mój pracodawca a jak mam dobre informacje to i bukmacherzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
Tak naprawdę nie trudno odnieść tutaj wrażenia, że kilku userów zrobiło sobie nie złą jazdę na tomie i Experto. Pozostaje pytanie czy są uprawnieni do takich osądów, bo ci dwaj użytkownicy zrobili więcej dla forum mecz.pl niż nawet pięciu czy sześciu narzekających.
.::Think Twice::. Ignorator. do tej pory byłem przekonany że najwięcej dla tego forum zrobiłem JA  no bo kto wyciągnął Raftera ?? kto pozbył się DJ Sachi ?? kto przeprowadził lustrację ???  na koniec będę udzielał rozgrzeszeń 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Co ja widze, gdzie link do tego tematu wrzucili  DJ Sachi przeciez sam odszedl.
Last edited by Experto; 04/02/2008 05:32.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
Ignorator nie pytalem Ciebie a Ty znow po raz enty robisz za adwokata, placi Ci ktos? a Ty masz downa. Zmiażdżyłeś go tym postem, zapewne teraz chłopak się psychologicznie nie podniesie i zaprzestanie pisania w tym temacie . Piaskownica... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
Ignorator nie pytalem Ciebie a Ty znow po raz enty robisz za adwokata, placi Ci ktos? a Ty masz downa. Zmiażdżyłeś go tym postem, zapewne teraz chłopak się psychologicznie nie podniesie i zaprzestanie pisania w tym temacie . Piaskownica...  w koncu to MV zlotu to chyba wiadomo samo przez sie ze rzuci jakies miłe słowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
tomo ciekawe co zrobisz kiedy byk zaproponuje Ci pdolzoenie miny na forum, poczujesz kase i zapewne ulegniesz i gdybym nie wiedzial ze pracujesz u buka to bym ten typ zagral bo wiem, ze niezle Ci idzie i nie grasz byle czego ale to raczej forma przeszla.
Jest zagrozenie czy nie? Sami sobie odpowiedzcie, tylko nie psizcie, ze ktos nie musi grac bo w dalszym caigu nie wiemy kto pracuje dla buka a kto nie. Paranoja. Po pierwsze co Ci do tego, że ktoś pracuje u buka lub gdziekolwiek indziej? Jeśli myślisz, że pracownicy firm bukmacherskich rozsyłają "trefne typy" to mogę Ci od razu powiedzieć, że tak nie jest.  Po drugie każdy może mieć swoje powody żeby podać dany typ i zachęcić do grania go. Większość to robi żeby podzielić się swoimi typami i analizami z innymi. Natomiast tak jak pisał uQ$ każdy może wystawić w BF najwyższy kurs na coś i w ten sposób zachęcać do grania. W USA zaś na dużych forach niektórzy pisali typy żeby polepszyć sobie handi bo tak naprawdę chcieli zagrać na drugą stronę. Tak więc skończyłbym z tą "agentomanią" i podejrzewaniem, że ktoś kto pracuje u buka chce Was wprowadzić na ślepą uliczkę.  Inaczej radzę bardzo uważać na stronę www.bettingzone.co.uk [ bettingzone.co.uk] , praktycznie jedyna strona o zakładach jaką przeglądam w sieci. Przecież oni podają tam typy i analizy... a właścicielem strony jest teraz Skybet!  Afera, wtyki, skandal! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Ignorator nie pytalem Ciebie a Ty znow po raz enty robisz za adwokata, placi Ci ktos? a Ty masz downa. czecie oszczerzenie BAN 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Proponuję powołać komisję ds. nacisków firm bukmacherskich na biednych użytkowników z forum Popieram zdanie Conrada, że tak naprawdę jest to robienie afery z niczego. Ja osobiście znam osoby na których tutaj jeździcie i ba są nawet moim przyjaciółmi a na to miano trzeba sobie u mnie zasłużyć  .::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Tomo jestem ciekaw czym Ty w ogóle tam się zajmujesz? Czy zaprzeczysz, że podstawiasz jakieś lewe typki tu i ówdzie? Wiele tutaj zostało napisane, ale najlepiej było by, gdyby sam zainteresowany powiedział co nieco o swojej roli w Nordicbecie. No chyba, że nie możesz/masz zakazane w kontrakcie/nie chcesz... Tak zaprzeczę, że podstawiam "jakieś lewe typki tu i ówdzie". Czy Ty myślisz, że bukmacher to fabryka wszelkiej maści ustawek, które w liczbie sztuk 10 dziennie są przekazywane wszystkim pracownikom, a zadaniem tychże pracowników jest podkładanie min na wszelkiej maści forach przy użyciu otrzymanych informacji o "ustawkach"? Jeśli tak właśnie myślisz, to uprzejmie informuję, że tak nie jest. BUKMACHER ZARABIA NA MARŻY i de facto nie interesuje go jakim wynikiem zakończy się dane wydarzenie sportowe. Oczywiście mogą być pojedyncze przypadki, że na pewne wydarzenie ryzyko nie rozłoży się równomiernie i dobrze by było aby wygrała drużyna X, ale w dłuższym okresie to wszystko i tak się wyrówna i bukmacher wyjdzie na swoje. Poza tym podkładając na mecz.pl minę myślisz, że łącznie na jaką kwotę forumowicze mogli by postawić zakłady? Kilka czy kilkanaście tysięcy PLN? Może to co teraz napiszę zabrzmi brutalnie ale prawda jest taka, że tego rzędu kwoty to dla bukmachera jedynie kropla w morzu i naprawdę nie interesuje go taki sposób zarabiania. Bukmacherowi wystarczy wystawić kursy pomniejszone o marżę i pieniążki same przyjdą. Ponad to jeśli podaję jakiś typ tu czy tam to chyba logicznę jest, że nie podaję zakładu z Nordicbetu, a co mnie obchodzą finanse i los Expekta czy innego Betssona? tomo ciekawe co zrobisz kiedy byk zaproponuje Ci pdolzoenie miny na forum, poczujesz kase i zapewne ulegniesz i gdybym nie wiedzial ze pracujesz u buka to bym ten typ zagral bo wiem, ze niezle Ci idzie i nie grasz byle czego ale to raczej forma przeszla.
Jest zagrozenie czy nie? Sami sobie odpowiedzcie, tylko nie psizcie, ze ktos nie musi grac bo w dalszym caigu nie wiemy kto pracuje dla buka a kto nie. Buk nie zaproponował mi podłożenia miny i raczej takiej propozycji nie złoży bo buk zajmuje się troszkę innymi sprawami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
skoro Tomo juz sie przyznal dla jakiego buka pracuja to zasypiemy go workami z pytaniami no moze mam jedno Skoro Nordicbet zamyka sie na rynek skandynawski dlaczego pozwala w ogole otwierac konta osobom spoza Skandynawii i dopiero potem sie decyduje czy nalozyc limit czy jednak nie no bo po co nakladac jak jeleń wtapia  Dlaczego jestescie tacy obłudni i skad pomysl zeby byc przeznaczonym tylko na rynek skandynawski wspolczesny swiat sie globalizuje  A moze 'zamkniecie na rynek skandynawski' jest taka wymowka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97 |
ta Lord, świat się globalizuje, a bukmacherzy darzą do centralizacjii kursu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
ja cały czas uważam, że Balcerowicz musi odejść!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909 |
Nie chcialbym rodzicom mojej zony mówić ze jestem zawodowym graczem i tylko z tego sie utrzymuję. Nie chcialbym zeby moje dzieci w szkole na pytanie co robi Twoj tata odpowiadaly 'gra w profku'  Muppet,moim zdaniem blokujesz się wymówkami.... Równie dobrze można nie chcieć mówić rodzicom żony ,że się jest dekarzem czy bednarzem... tak działa programowanie społeczne ,żeby doszukiwać się w zawodach nie wzbudzających społecznego zachowania z góry negatywnych czynnników, podświadomość działa automatycznie tak więc jeśli byś powiedział słuchajcie jestem znanym aktorem czy politykiem i jestem na czołówkach gazet masz ich akceptację i poparcie ,że jesteś gość wszystko inne to zgraja mam dla Ciebie odpowiedź Jasio: cześć !!! dzieci Muppeta: siemka Jasio: co słychać dzieci Muppeta: jakoś leci Jasio: czym się zajmuje wasz tata ?? dzieci Muppeta: jest matematykiem, żyje z kapitału i należy do profesjonalnego zboru zwanego syndykatem Jasio: mój Tata jest bednarzem dzieci Muppeta: strzała !!! Każdy z Was jakby dostał propozycje pracy u buka za dobre pieniądze, to wziąłby ją bez mrugnięcia okiem. Problem w tym, że pracy u buka za dobre pieniądze jak na lekarstwo ..... z perspektywy dajmy na to dowolnego gracza z 5-cio letnim stażem i 6-cyfrowym budżetem pieniądze na stanowisku podrzędnym nie zrekompensują tego co w tym czasie można byłoby u buków ugrać.... 5-cio letni staż mam na myśli staż w polu wyłączając suchą teorię obserwacje i zabawę... Ale do czego zmierzam... Do tego, że stanowiska u buków dzielą się na dwie kategorie pierwsza właściciele firmy i menedżerowie na loklane kraje z wersjami językowymi bądź grupy krajów, ci spijają śmietankę i druga grupa stanowisk podrzędnych ( informatyk, oddsmaker, goniec na posyłki, majster złota rączka, pracownik supportu, kuchcik, traded itp. itd..) które niestety na obecną chwilę nie są aż tak dobrze platne w stosunku do możliwosci samodzielnej gry w tym czasie który się przepracuje u buka....Mam do czynienia na codzień z niejednym takim, który wyjechał pracowac do buka a już długo wcześniej zajmował się profesjonalnie grą I Ci ludzie musze Ci powiedzieć nie myślą wcale o pieniądzach.... Tam się jedzie na "emeryture" a nie do cięzkiej roboty Goget .....  poznać kawałek swiata i ludzi , podszkolić język, i co bardzo ważne "wygodniactwo na betradarze" oraz papier na legalną kasę(szczególnie ważne) takimi kategoriami myślą Ci co jadą albo druga opcja(kariera) wybić się w lokalnym małym buczku na stanowisko menedżera/promotora w innym .......
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675 |
ja cały czas uważam, że Balcerowicz musi odejść! Andrzej,uspokój się! Już nie jesteś posłem bo "Samoobrona" nie weszła do Sejmu.... Pozdrów na widzeniu "Łyżwę" i tę od kurwików w oczach!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Witam
Myslalem,ze nic nienapisze,ale jak juz sie odezwaly takie asy ak Ufus,Conrad,......
Jezeli juz komus przeszkadza, ze Tomo i kto inny pracuje dla bukmachera to dlaczego go nieiteresuje ,za jaki dzial(lige,sport..) odpowiada u swojego pracodawcy. Mysle ,ze wiekszosc tych ludzi odpowiada za sport Polski. Niebezpieczni moga byc tylko w tym przypadku jezeli im tutaj napiszecie informacje ktorej niewiedza i jak ja przeczytaja to musza reagowac(zmiana kursu).Oczywiscie jezeli tutaj ktos napisze ,ze Juventus wystapi w rezerwom skladzie to maja taka informacje gdzes bo za lige wloska odpowada u jego buka ktos inny. Jezeli chodzi o Tomo to moge WAs ubezpieczyc ,ze po tym co napsal wie o dzialaniu buka naprawdebardzo malo.
" BUKMACHER ZARABIA NA MARŻY i de facto nie interesuje go jakim wynikiem zakończy się dane wydarzenie sportowe. Bukmacherowi wystarczy wystawić kursy pomniejszone o marżę i pieniążki same przyjdą."
Chlopak chyba pomylim bukmacherke z totolotkiem gdzie 50% zostaje dla organizatora. Dostal chlopak dostep do betradara ,ale napewno ne zna obrotow na poszczegolne ligi i inne powazne informacje.
Czyli w skrocie:Tomo Wam moze szkodzic tym,ze jak mu podacie na tacu ciekawe info o ktorym nie wie na lige za ktora odpowiada to Wam u bukmachera dla ktorego pracuje obnizy kursy.
Temat o podawanie przez niego blednych typow to oczywicie bajka. Chlopak chcial na forum zablysnac i czasem mu nie wyszlo. normalna rzecz.
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|