|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Wiem, wiem, takich tematów jest ogrom, ale postanowiłem spróbować i to nie wcale że uważam się za dorbego typera, a tylko ze względu na fakt iż chciałbym utrzymać temat dłużej niż tydzień, dwa, trzy a nawet miesiąc. Czy to mi śię uda, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam nadzieję, ale to tylko zależy od poprawości typów i waszego nastawienia do tematu. Wytłumaczę jak będzie wyglądała moja gra w tym temacie. Będę miał 1000 jednostek do dyspozycji, na każdy zakład będę mógł postawić od 1-100 jednostek, wszystkie typy będę brał z Unibetu, tak aby nie zawracać sobie głowy podatkiem, a co za tym idzie łatwiej będzie można obliczać zysk lub co gorsza stratę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Typy narazie będę podawał mniej więcej do września, bo właśnie wtedy wyjeżdżam (chyba że się coś zmieni i kurde nie wyjadę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ) do Greece. Tyle narazie ode mnie, a zaraz podam pierwszy typ. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
No to pierwszy typ:
Costa, A - Verkerk, M TYP 1 (1.20) 10 jednostek
Pless, K - Sa, A TYP 2 (1.75) 10 jednostek
Pless, K - Sa, A TYP 2 (1.75) Costa, A - Verkerk, M TYP 1 (1.20) Razem kurs (2.1) 5 jednostek
Pozdrawiam
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Dodam jeszcze od siebie że teraz kurs na Sa już zmalał do 1.62 ale gdy jeszcze stawiałem przed dwiema minutkami był 1.75, dlatego też takowy kurs podałem.
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
slav jeśli nie masz nic przeciwko to ja też się w to pobawię do czasu aż mi się znudzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
FBK kaunas - dinamo tirana 1 @1,7 -20 jednostek hibernias - shelbourne 2 @2,6 10 jednostek flora - aopel 2 @2,7 -10 jednostek tampere fc pyunik x @4,5 -5 jednostek portadown - belszina 1 @2,6 -5 jednostek torpedo kutasi - b36 torshvan 1 @1,2 -10 jednostek zelj. sarajewo - akranes x2 @1,75 -5 jednostek
razem 65 jednostek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Spoko Slav im wiecej zapalencow (mam nadzieje ze dociagniesz do wrzesnia) tym lepiej, zawsze mozna skosultowac co graja inni. Na razie wszystko weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Cieszę się że jak narazie wszystko weszło, a od siebie dodam że oprócz zwykłych typów będę starał się w tym temacie poruszać również zagadnienia progresji i tym podobnych sposobów gry o których z pewnością nie wszyscy wiedzą. Mam nadzieję że dzięki mnie niektórzy również przyswoją inne możliwości jakie dają nam buki i może z małą moją pomocą wygracie jakieś sumki (hope so) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tyle narazie ode mnie, a zaraz podam parę typków na jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oryginalnie wysłał majox: [qb]slav jeśli nie masz nic przeciwko to ja też się w to pobawię do czasu aż mi się znudzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
FBK kaunas - dinamo tirana 1 @1,7 -20 jednostek hibernias - shelbourne 2 @2,6 10 jednostek flora - aopel 2 @2,7 -10 jednostek tampere fc pyunik x @4,5 -5 jednostek portadown - belszina 1 @2,6 -5 jednostek torpedo kutasi - b36 torshvan 1 @1,2 -10 jednostek zelj. sarajewo - akranes x2 @1,75 -5 jednostek
razem 65 jednostek[/qb] Spoko Majox, póki masz taką chętkę to wal, oby też wchodziło. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Ze względu na fakt iż najbardziej siedzę w tenisie większość typów w tym temacie będzie z tenisa, nie oznacza to jednak że w niedługim czasie nie zacznę podawać typów na piłkę gdzie dla chętnych będę prezentował większe kursy. Na tenisie może są mniejsze oddsy, ale sądzę że jak dobrze się dobierze typki to więcej można zyskać niż na wysokich kursach na nogę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oki koniec gadania czas na typy:
Kohlmann, M - Chela, J-I TYP 2 (1.18) 10 jednostek
Balcells, J - Saretta, F TYP 2 (1.57) 10 jednostek
Van Lottum, J - Sluiter, R TYP 1 (2.50) 5 jednostek
Ferrer, D - M Lopez TYP 1 (1.55) 10 jednostek
Moya, C - Gross, O TYP 1 (1.12) 10 jednostek
Moya, C - Gross, O TYP 1 (1.12) Kohlmann, M - Chela, J-I TYP 2 (1.18) Balcells, J - Saretta, F TYP 2 (1.57) Razem kurs (2.0) 5 jednostek
Zaraz zrobię podsumowanie i zobaczymy ile narazie jest zysku. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Podsumowanie:
Budżet 1000 Postawione 25 Zysk/Strata netto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 15+ Razem 1015
Pozdrawiam
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Brawo SLAV . Widze że jako jeden z niewielu próbujesz jakoś siebie wypromować. Ja i tak Cie cenię i twe typki i życze wszystkiego naj i trafnych typków. BTW co z Moniką? Mam nadzieje że tamten temat Don't miss this match odżyje(w końcu Monika miała cool typy) SLAV masz u mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Dzięki Ryan za wsparcie i za szacunek, ktorym ja ciebie również darze, za chociażby za twoje typki w "Don't miss this match", ale nie tylko. (tenis też ci całkiem nieźle idzie). Jeżeli chodzi o typki to będę się starał żeby były jak najlepsze i najtrafniejsze, a Monika ostatnio się nie odzywa bo porostu są wakacje, a ona raczej typuje ligi które rozpoczynają się w połowie sierpnia najwcześniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Ja mam stały kontakt z Moniką i jak się zaczą większe ligi to jej zapodam link do tematu "Don't miss this match" i napewno nas jeszcze nie raz odwiedzi.
Pozdrawiam Ryan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
A propos wyjazdu i typów to właśnie się dowiedziałem że jednak wyjeżdżam 31 lipca i najprawdopodobniej tylko przez dwa tygle będę podawał typki, jednak jak przyjadę - bogatszy o nowe doświadczenia zacznę znowu i może nawet lepiej typować. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
jakoś moje typy okazały się mało trafne możę będzie lepiej
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam skoro tak to i ja soę pobawie w to , a więc zaczynamy:
baseball:
kansas city - chicago white sox 2 singiel 10 jednostek X 1.75 ew. wygrana - 17.50
los angeles - san diego 1 singiel 10 jednostek X 1.60 ew.wygrana - 16.00
kumulowany:
toronto blue jays - baltimore orioles 2 kurs: 2.05 colorado rockies - arizona diamondbacks 2 kurs: 2.05 cleveland indians - minnesota twins 2 kurs: 1.85 AKO: 7.75 X 5 jednostek ew. wygrana - 38.85
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Lepiej i bardziej przejrzyście będzie to wyglądać jak zrobię sobie taką listę i tam będę podawał trafione i nietrafione typy:
Costa, A - Verkerk, M TYP 1 (1.20) 10 jednostek WON
Pless, K - Sa, A TYP 2 (1.75) 10 jednostek WON
Pless, K - Sa, A TYP 2 (1.75) Costa, A - Verkerk, M TYP 1 (1.20) Razem kurs (2.1) 5 jednostek WON
Kohlmann, M - Chela, J-I TYP 2 (1.18) 10 jednostek WON
Balcells, J - Saretta, F TYP 2 (1.57) 10 jednostek LOST <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Van Lottum, J - Sluiter, R TYP 1 (2.50) 5 jednostek WON
Ferrer, D - M Lopez TYP 1 (1.55) 10 jednostek WON
Moya, C - Gross, O TYP 1 (1.12) 10 jednostek WON
Moya, C - Gross, O TYP 1 (1.12) Kohlmann, M - Chela, J-I TYP 2 (1.18) Balcells, J - Saretta, F TYP 2 (1.57) Razem kurs (2.0) 5 jednostek przez Sarette LOST <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Zaraz wszystko sobie podliczę i zobaczymy czy rzeczywiście opłaca się grać typy SLAVA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Podsumowanie:
Budżet 1000 Postawione 75 Zysk/Strata netto 31+ Razem 1031
Pozdrawiam
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
A gdzie slav te 15 co wygrales wczesniej - zzarly jakies podatki ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Z tego co lookam Vonseb to raczej gut powinny być moje obliczenia, ale zaraz jeszcze raz sprawdzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Hehe, a propos podatków to przecież niemożliwe bo gram w internetowym buku. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A gdzie slav te 15 co wygrales wczesniej - zzarly jakies podatki ? SLAV
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|