Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
#20242 17/07/2002 15:03
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Wiem, wiem, takich tematów jest ogrom, ale postanowiłem spróbować i to nie wcale że uważam się za dorbego typera, a tylko ze względu na fakt iż chciałbym utrzymać temat dłużej niż tydzień, dwa, trzy a nawet miesiąc. Czy to mi śię uda, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam nadzieję, ale to tylko zależy od poprawości typów i waszego nastawienia do tematu.
Wytłumaczę jak będzie wyglądała moja gra w tym temacie.
Będę miał 1000 jednostek do dyspozycji, na każdy zakład będę mógł postawić od 1-100 jednostek, wszystkie typy będę brał z Unibetu, tak aby nie zawracać sobie głowy podatkiem, a co za tym idzie łatwiej będzie można obliczać zysk lub co gorsza stratę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
Typy narazie będę podawał mniej więcej do września, bo właśnie wtedy wyjeżdżam (chyba że się coś zmieni i kurde nie wyjadę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ) do Greece. Tyle narazie ode mnie, a zaraz podam pierwszy typ. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

SLAV

Bonus: Unibet
#20243 17/07/2002 15:11
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
No to pierwszy typ:

Costa, A - Verkerk, M TYP 1 (1.20)
10 jednostek

Pless, K - Sa, A TYP 2 (1.75)
10 jednostek

Pless, K - Sa, A TYP 2 (1.75)
Costa, A - Verkerk, M TYP 1 (1.20)
Razem kurs (2.1)
5 jednostek

Pozdrawiam

SLAV

#20244 17/07/2002 15:16
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Dodam jeszcze od siebie że teraz kurs na Sa już zmalał do 1.62 ale gdy jeszcze stawiałem przed dwiema minutkami był 1.75, dlatego też takowy kurs podałem.

SLAV

#20245 17/07/2002 20:12
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
slav jeśli nie masz nic przeciwko to ja też się w to pobawię do czasu aż mi się znudzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

FBK kaunas - dinamo tirana 1 @1,7 -20 jednostek
hibernias - shelbourne 2 @2,6 10 jednostek
flora - aopel 2 @2,7 -10 jednostek
tampere fc pyunik x @4,5 -5 jednostek
portadown - belszina 1 @2,6 -5 jednostek
torpedo kutasi - b36 torshvan 1 @1,2 -10 jednostek
zelj. sarajewo - akranes x2 @1,75 -5 jednostek

razem 65 jednostek

#20246 17/07/2002 21:49
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Spoko Slav im wiecej zapalencow (mam nadzieje ze dociagniesz do wrzesnia) tym lepiej, zawsze mozna skosultowac co graja inni.
Na razie wszystko weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#20247 18/07/2002 01:34
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Cieszę się że jak narazie wszystko weszło, a od siebie dodam że oprócz zwykłych typów będę starał się w tym temacie poruszać również zagadnienia progresji i tym podobnych sposobów gry o których z pewnością nie wszyscy wiedzą. Mam nadzieję że dzięki mnie niektórzy również przyswoją inne możliwości jakie dają nam buki i może z małą moją pomocą wygracie jakieś sumki (hope so) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tyle narazie ode mnie, a zaraz podam parę typków na jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

SLAV

#20248 18/07/2002 01:40
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Quote
Oryginalnie wysłał majox:
[qb]slav jeśli nie masz nic przeciwko to ja też się w to pobawię do czasu aż mi się znudzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

FBK kaunas - dinamo tirana 1 @1,7 -20 jednostek
hibernias - shelbourne 2 @2,6 10 jednostek
flora - aopel 2 @2,7 -10 jednostek
tampere fc pyunik x @4,5 -5 jednostek
portadown - belszina 1 @2,6 -5 jednostek
torpedo kutasi - b36 torshvan 1 @1,2 -10 jednostek
zelj. sarajewo - akranes x2 @1,75 -5 jednostek

razem 65 jednostek[/qb]
Spoko Majox, póki masz taką chętkę to wal, oby też wchodziło. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

SLAV

#20249 18/07/2002 01:43
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Ze względu na fakt iż najbardziej siedzę w tenisie większość typów w tym temacie będzie z tenisa, nie oznacza to jednak że w niedługim czasie nie zacznę podawać typów na piłkę gdzie dla chętnych będę prezentował większe kursy.
Na tenisie może są mniejsze oddsy, ale sądzę że jak dobrze się dobierze typki to więcej można zyskać niż na wysokich kursach na nogę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

SLAV

#20250 18/07/2002 01:54
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Oki koniec gadania czas na typy:

Kohlmann, M - Chela, J-I TYP 2 (1.18)
10 jednostek

Balcells, J - Saretta, F TYP 2 (1.57)
10 jednostek

Van Lottum, J - Sluiter, R TYP 1 (2.50)
5 jednostek

Ferrer, D - M Lopez TYP 1 (1.55)
10 jednostek

Moya, C - Gross, O TYP 1 (1.12)
10 jednostek

Moya, C - Gross, O TYP 1 (1.12)
Kohlmann, M - Chela, J-I TYP 2 (1.18)
Balcells, J - Saretta, F TYP 2 (1.57)
Razem kurs (2.0)
5 jednostek

Zaraz zrobię podsumowanie i zobaczymy ile narazie jest zysku. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

SLAV

#20251 18/07/2002 01:58
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Podsumowanie:

Budżet 1000
Postawione 25
Zysk/Strata netto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 15+
Razem 1015

Pozdrawiam

SLAV

#20252 18/07/2002 02:16
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Brawo SLAV .
Widze że jako jeden z niewielu próbujesz jakoś siebie wypromować. Ja i tak Cie cenię i twe typki
i życze wszystkiego naj i trafnych typków.
BTW co z Moniką?
Mam nadzieje że tamten temat Don't miss this match odżyje(w końcu Monika miała cool typy)
SLAV masz u mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#20253 18/07/2002 03:11
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Dzięki Ryan za wsparcie i za szacunek, ktorym ja ciebie również darze, za chociażby za twoje typki w "Don't miss this match", ale nie tylko. (tenis też ci całkiem nieźle idzie).
Jeżeli chodzi o typki to będę się starał żeby były jak najlepsze i najtrafniejsze, a Monika ostatnio się nie odzywa bo porostu są wakacje, a ona raczej typuje ligi które rozpoczynają się w połowie sierpnia najwcześniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Ja mam stały kontakt z Moniką i jak się zaczą większe ligi to jej zapodam link do tematu "Don't miss this match" i napewno nas jeszcze nie raz odwiedzi.

Pozdrawiam Ryan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

SLAV

#20254 18/07/2002 04:41
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
A propos wyjazdu i typów to właśnie się dowiedziałem że jednak wyjeżdżam 31 lipca i najprawdopodobniej tylko przez dwa tygle będę podawał typki, jednak jak przyjadę - bogatszy o nowe doświadczenia zacznę znowu i może nawet lepiej typować. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

SLAV

#20255 18/07/2002 11:19
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
jakoś moje typy okazały się mało trafne
możę będzie lepiej

#20256 18/07/2002 18:39
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam skoro tak to i ja soę pobawie w to , a więc zaczynamy:

baseball:

kansas city - chicago white sox 2
singiel 10 jednostek X 1.75 ew. wygrana - 17.50

los angeles - san diego 1
singiel 10 jednostek X 1.60 ew.wygrana - 16.00

kumulowany:

toronto blue jays - baltimore orioles 2
kurs: 2.05
colorado rockies - arizona diamondbacks 2
kurs: 2.05
cleveland indians - minnesota twins 2
kurs: 1.85
AKO: 7.75 X 5 jednostek ew. wygrana - 38.85

#20257 19/07/2002 04:19
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Lepiej i bardziej przejrzyście będzie to wyglądać jak zrobię sobie taką listę i tam będę podawał trafione i nietrafione typy:

Costa, A - Verkerk, M TYP 1 (1.20)
10 jednostek WON

Pless, K - Sa, A TYP 2 (1.75)
10 jednostek WON

Pless, K - Sa, A TYP 2 (1.75)
Costa, A - Verkerk, M TYP 1 (1.20)
Razem kurs (2.1)
5 jednostek WON

Kohlmann, M - Chela, J-I TYP 2 (1.18)
10 jednostek WON

Balcells, J - Saretta, F TYP 2 (1.57)
10 jednostek LOST <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Van Lottum, J - Sluiter, R TYP 1 (2.50)
5 jednostek WON

Ferrer, D - M Lopez TYP 1 (1.55)
10 jednostek WON

Moya, C - Gross, O TYP 1 (1.12)
10 jednostek WON

Moya, C - Gross, O TYP 1 (1.12)
Kohlmann, M - Chela, J-I TYP 2 (1.18)
Balcells, J - Saretta, F TYP 2 (1.57)
Razem kurs (2.0)
5 jednostek przez Sarette LOST <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Zaraz wszystko sobie podliczę i zobaczymy czy rzeczywiście opłaca się grać typy SLAVA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam

SLAV

#20258 19/07/2002 04:26
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Podsumowanie:

Budżet 1000
Postawione 75
Zysk/Strata netto 31+
Razem 1031

Pozdrawiam

SLAV

#20259 19/07/2002 13:14
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
A gdzie slav te 15 co wygrales wczesniej - zzarly jakies podatki ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#20260 19/07/2002 13:28
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Z tego co lookam Vonseb to raczej gut powinny być moje obliczenia, ale zaraz jeszcze raz sprawdzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

SLAV

#20261 19/07/2002 13:30
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Hehe, a propos podatków to przecież niemożliwe bo gram w internetowym buku. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Quote
A gdzie slav te 15 co wygrales wczesniej - zzarly jakies podatki ?
SLAV

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1