|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
Cześć. Mam taką sytuację. Jakieś 7 lat temu, na drugim roku studiow założylem sobie konto studenckie w ING. Od końca 2005r. (ukończenie studiów) nie dokonywalem na tym koncie żadnych operacji, zostało mi na nim ok. 50zł ;-). Nie zamknałem konta bo gdy dostałem info, że rachunek jest śpiący myślalem, że umowa zostanie wkrotce unieważniona. Wczoraj otrzymałem list, że jeżeli nie odpowiem w ciagu 30 dni to moje konto zostanie zamkniete. Co wiecej dostałem info, że mam do spłacenia ok. 150zł - zaległe opłaty i prowizje. I teraz pytanie? Jak naliczane są odsetki od tej kwoty? Ile zapłaciłbym w sumie płacąc za wszystko powiedzmy za rok? (czy dochodzą do tego jakieś inne koszty? np. postepowania egzekucyjnego?). Nie jest to duża kwota i oczywiście mógłbym ją zaplacić ale pozostałby mi pewien niedosyt :-). Miał ktoś podobna sytuację?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
Mam pytanie odnośnie gry Plemiona. Czy tam jeden user może mieć kilka kont? Jeżeli nie, to potrzeba mi konkretnego fragmentu z regulaminu, gdzie jest o tym napisane.
W HT jest to wyraźnie ujęte, tutaj nie mogę znaleźć, a jest mi to potrzebne. Gram/gralem w Traviana [serwer sie skonczyl - s3] i tam za Multikonta banowali , ale neiwiem jak jest w Plemionach , ale gry sa podobne dosyc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Multi we wszytkich tego typu grach sa zakazane. Mozna jechac na kilka kont, ale tylko na zastepstwach Nie pamietam gdzie to pisalo, bo skasowalem tam konto, ale dla adminow zaden problem zobaczyc logi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
Czy zna ktoś jakieś zagraniczne sklepy internetowe na których można kupić kurtki na wiosnę-lato Adidasa czy Nike? Najlepiej z UK czy USA (bo podobno tam najtaniej) ale mogą być też z innych krajów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397 |
Gdzie mogę obejrzeć skróty dzisiejszego meczu Polska - Czechy ? Patrzyłem na youtube ale nie znalazłem. Pomóżcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Gdzie mogę obejrzeć skróty dzisiejszego meczu Polska - Czechy ? Patrzyłem na youtube ale nie znalazłem. Pomóżcie. Ja też chce zobaczyć przynajmniej bramki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
tytuł filmy żeby nie było ten, tamten, za co dlaczego
dzięki z góry
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Gdzie mogę obejrzeć skróty dzisiejszego meczu Polska - Czechy ? Patrzyłem na youtube ale nie znalazłem. Pomóżcie. Ja też chce zobaczyć przynajmniej bramki... http://www.bramkipolakow.net/news.php
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Panowie, chetny jest ktoś do wypełnienia ankiety na temat reklam? Kolezanka prosi o pomoc. Pytan 7, nie są skomplikowane  Jak coś to pisać na priv  Będe wdzieczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
kurde twórca tego screena też nie zna tytułu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Poszukuje dobrego korepetytorium do nauki niemieckiego na maturę. Może zna ktoś jakiś godny polecenia tytuł?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Czy moglby mi ktos pomoc przetlumaczyc na angielski list. Chce napisac list do Consilu (Urzedu Angielskiego). Prosty list wysle na PW.
Bylbym wdzieczny za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Tam sa rozmiary podane w calach. Wiec przeliczyc juz nie problem ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
danke, 2,54cm jakby ktos sie interesowal ;d
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|