Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Originally Posted by Terry Butcher
Witam

Poszukuje prostego, najlepiej bezplatnego programu do nagrywania rozmow VOIP, Skype na kompie.

Pozdrawiam

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=bezplatny+program+do+nagrywania+rozmow+VOIP++Skype+&lr=

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
Cześć. Mam taką sytuację. Jakieś 7 lat temu, na drugim roku studiow założylem sobie konto studenckie w ING. Od końca 2005r. (ukończenie studiów) nie dokonywalem na tym koncie żadnych operacji, zostało mi na nim ok. 50zł ;-). Nie zamknałem konta bo gdy dostałem info, że rachunek jest śpiący myślalem, że umowa zostanie wkrotce unieważniona. Wczoraj otrzymałem list, że jeżeli nie odpowiem w ciagu 30 dni to moje konto zostanie zamkniete. Co wiecej dostałem info, że mam do spłacenia ok. 150zł - zaległe opłaty i prowizje. I teraz pytanie? Jak naliczane są odsetki od tej kwoty? Ile zapłaciłbym w sumie płacąc za wszystko powiedzmy za rok? (czy dochodzą do tego jakieś inne koszty? np. postepowania egzekucyjnego?). Nie jest to duża kwota i oczywiście mógłbym ją zaplacić ale pozostałby mi pewien niedosyt :-). Miał ktoś podobna sytuację?

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Originally Posted by Radek_89
Mam pytanie odnośnie gry Plemiona. Czy tam jeden user może mieć kilka kont? Jeżeli nie, to potrzeba mi konkretnego fragmentu z regulaminu, gdzie jest o tym napisane.

W HT jest to wyraźnie ujęte, tutaj nie mogę znaleźć, a jest mi to potrzebne.

Gram/gralem w Traviana [serwer sie skonczyl - s3] i tam za Multikonta banowali , ale neiwiem jak jest w Plemionach , ale gry sa podobne dosyc.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Multi we wszytkich tego typu grach sa zakazane.

Mozna jechac na kilka kont, ale tylko na zastepstwach

Nie pamietam gdzie to pisalo, bo skasowalem tam konto, ale dla adminow zaden problem zobaczyc logi smile

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
Czy zna ktoś jakieś zagraniczne sklepy internetowe na których można kupić kurtki na wiosnę-lato Adidasa czy Nike? Najlepiej z UK czy USA (bo podobno tam najtaniej) ale mogą być też z innych krajów?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397

Gdzie mogę obejrzeć skróty dzisiejszego meczu Polska - Czechy ? Patrzyłem na youtube ale nie znalazłem. Pomóżcie.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Originally Posted by Sergiusz
Gdzie mogę obejrzeć skróty dzisiejszego meczu Polska - Czechy ? Patrzyłem na youtube ale nie znalazłem. Pomóżcie.

Ja też chce zobaczyć przynajmniej bramki...

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Originally Posted by MATTAT


ponawiam

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
tytuł filmy żeby nie było ten, tamten, za co dlaczego


dzięki z góry

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by Pierniczek
Originally Posted by Sergiusz
Gdzie mogę obejrzeć skróty dzisiejszego meczu Polska - Czechy ? Patrzyłem na youtube ale nie znalazłem. Pomóżcie.

Ja też chce zobaczyć przynajmniej bramki...

http://www.bramkipolakow.net/news.php

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Panowie, chetny jest ktoś do wypełnienia ankiety na temat reklam? Kolezanka prosi o pomoc. Pytan 7, nie są skomplikowane wink

Jak coś to pisać na priv smile Będe wdzieczny

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Originally Posted by MATTAT
Originally Posted by MATTAT


ponawiam


kurde twórca tego screena też nie zna tytułu. frown puke

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Poszukuje dobrego korepetytorium do nauki niemieckiego na maturę. Może zna ktoś jakiś godny polecenia tytuł?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Czy moglby mi ktos pomoc przetlumaczyc na angielski list.
Chce napisac list do Consilu (Urzedu Angielskiego).
Prosty list wysle na PW.

Bylbym wdzieczny za pomoc.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2042012&page=1#Post2042012

zlotowka to mysle ze nie tak duzo, a pieniądze idą na szczytny cel

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
jak nalezy liczyc rozmiarowke USA w cm ?
chodzi mi o podanie jakiegos przelicznika do tego co jest na tej stronie
http://helpdesk.the-house.com/index.php?page=genericsize-pant
jednostka 30 to ile cm na polskie ;]?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by lelu
jak nalezy liczyc rozmiarowke USA w cm ?
chodzi mi o podanie jakiegos przelicznika do tego co jest na tej stronie
http://helpdesk.the-house.com/index.php?page=genericsize-pant
jednostka 30 to ile cm na polskie ;]?


Tam sa rozmiary podane w calach. Wiec przeliczyc juz nie problem ...

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
danke, 2,54cm jakby ktos sie interesowal ;d

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1