|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
Ja ostatnio opycham się potrawką zwaną Chicken Legend. Bardzo dobre + frytki + cola + obowiązkowo 3-4 pączki (jestem uzależniony od ich pączków). I tak co piątek po pracy z kolegami tam idziemy, a potem browarrrrrr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
Oczywiście to wszystko w McDonaldzie.
Burger King jest też wporzo, mają b. dobre frytki i duże burgery (whooper rulez), ale jednak Mac jest lepszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
Dla mnie BK jest lepszy od McD. Ma wieksza bulke, lepsze kotlety i warzywa smakuja jak warzywa:) Niestety w Polsce nie widzialem mojej ulubionej "potrawy" z BK: western bbq double whopper. W usa jest wieksza oferta Angus czy BK stacher czy "kurczakowce"
Wiecej tez jest pozycji w tzw"value(dollar) menu" np. whopper jr za 99c do 1,59 (w zaleznosci od stanu - cena bez taxu) crispy chicken male frytki czy ciastka
W Mcd w dollar menu sa np podwojne cheesburgery za 99c
Ogolnie w usa kazda siec ma swoje tanie oferty BK,Mcd,Wendy's,Taco bell(jeszcze z 2 sa)
Najbardziej wkurzajace jest tam to ze rano(do 11.30) nie kupi sie w tych sieciach zwyklego burgera tylko trzeba wybrac z zestawu sniadaniowego :((
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Waniliowa cole dostaniesz w dobrych sklepach, Piotr I Pawel, Alma i pewnie kilku innych:) Swoja droga obrzydliwe strasznie:) Panie, u nas na biednej scianie wschodniej to takich sklipów nima  Niestety Lubelszczyzna  Na allegro wszystko jest np. tu http://www.allegro.pl/item307196704_vanilla_coke_oryginalna_waniliowa_coca_cola.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
nugetsy z lewej rządzą  dokładnie:]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Ja ostatnio opycham się potrawką zwaną Chicken Legend. Bardzo dobre + frytki + cola + obowiązkowo 3-4 pączki (jestem uzależniony od ich pączków). I tak co piątek po pracy z kolegami tam idziemy, a potem browarrrrrr. Ciekawe jakie masz parametry? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
co za przyjemność jest dodanie spermy albo innego 'shitu' do bułeczki? ważne żeby klient wiedział że ma wkładkę i mimo to zjadł. wtedy jest dopiero miło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
ja rzadko bo rzadko ale przemiennie tortilla z MC i longer z KFC. tylko tyle a tak to kebab u starszej pani ktora robi je wrecz wyborne miesa masa+warzywa swieze=smak idealny. za 8zl to jest taka wyzerka ze masakra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
2 litry coli z lodem i cytrynka na kaca stawiaja mnie na nogi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630 |
kumpel jezdzi raz na 2 tygodnie na Ukraine to przywozi taka cole vaniliowa po 3zł za 2,5 litra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
jak byłem mały, uwielbiałem colę, rarytas itp. a dziś, dramatycznie mi obrzydła, mam po niej pewną zgagę, mdłości i bóle brzucha. a o jej smaku nie wspomnę...lura niesłychana. szery kok jeszcze daje radę, zimna z puszeczki.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ja z tych gazowanych to pijam jeszcze tylko Pepsi (koniecznie zimną - lepsza).
Coca-Cola to shit straszny - jakiś obrzydliwy smak ma, a te w plastikowych butelkach nadają się tylko do wylania.
Lubię jeszcze Cherry Colę, ale tylko te małe w buteleczkach.
A tak to najczęściej zwykłą mineralną piję + soki + herbata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
A tak to najczęściej zwykłą mineralną piję + soki + herbata. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
ale główne danie to [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
Ja ostatnio opycham się potrawką zwaną Chicken Legend. Bardzo dobre + frytki + cola + obowiązkowo 3-4 pączki (jestem uzależniony od ich pączków). I tak co piątek po pracy z kolegami tam idziemy, a potem browarrrrrr. Ciekawe jakie masz parametry?  Zaskoczę Cię: 179cm, 69kg 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
jesli kebab to Świętokrzyska/Marszałkowska (tam gdzie zawsze kolejki..nawet o 23) ewentualnie na Świętokrzyskiej w stronę Emilii Plater Potwierdzam w całej rozciagłości  .Dodam tylko że są tam dwa punkty sprzedaży kebabów-polecam ten po lewej. To są te budki koło Warszawy Centralnej? Jeśli tak, to jadłem tam tylko zapiekankę z prażoną cebulą. Była naprawdę dobra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
Potwierdzam w całej rozciagłości  .Dodam tylko że są tam dwa punkty sprzedaży kebabów-polecam ten po lewej. To są te budki koło Warszawy Centralnej? Jeśli tak, to jadłem tam tylko zapiekankę z prażoną cebulą. Była naprawdę dobra  nie..to nie chodzi o budki koło Centralnej...chociaz niedaleko El Camino...po lewej patrząc od której strony? (jesli chodzi nam o te same miejsce to jeden jest w budce na chodniku i 3 stoliki obok a drugi jest 5m od tego pierwszego ale już w budynku chociaz wystaje z lekka na zewnątrz)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
A ja tam uwielbiam KEBABY z New Yorku (Wroclaw). A z braku laku stoluje sie w Angielskich MCsraczach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Ja bywam w Macu glownie raz na jakis czas, rzadziej w KFC. W Macu bylo spoko, gdy byla strefa dobrych cen. Zawsze bralem cheesbugery (niby beznadzieja, ale jakos lubie wszamac) i chickenburgery (chyba najlepsze co tam jest :)) i obowiazkowo shake`a (nigdzie nie ma lepszych shake`ow :P). W KFC Twistery fajna sprawa. Ogolnie jednak nie ma nic lepszego jak kebab w ostrowskim The Bescie (jesli ktos bedzie, to szczegolnie na ul. Warynskiego, drugi jest na Raszkowskiej ale nieco gorszy i lokalik mniejszy). Czasami bywam 2, 3 razy w tygodniu. Obowiazkowo zestawik (kebab, surowka, frytki) albo tortille. Super smak, dobre sosy, a zjesc duzy zestaw (bodajze 16zl) to ogromna sztuka  No i do tego lokalik super, plazma... Kazdy kto byl w Ostrowie twierdzi, ze nie ma nigdzie lepszego kebabu. Jak ktos kiedys wpadnie, to polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344 |
A ja lubie jeszcze zestaw cazoniki + nachos z telepizzy:0a wlansie w tym momencie zasyam kfc pepsi,muaaaa
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|