Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 10 1 2 5 6 7 8 9 10
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Ja ostatnio opycham się potrawką zwaną Chicken Legend. Bardzo dobre + frytki + cola + obowiązkowo 3-4 pączki (jestem uzależniony od ich pączków). I tak co piątek po pracy z kolegami tam idziemy, a potem browarrrrrr.


Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Oczywiście to wszystko w McDonaldzie.

Burger King jest też wporzo, mają b. dobre frytki i duże burgery (whooper rulez), ale jednak Mac jest lepszy

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Dla mnie BK jest lepszy od McD.
Ma wieksza bulke, lepsze kotlety i warzywa smakuja jak warzywa:)
Niestety w Polsce nie widzialem mojej ulubionej "potrawy" z BK:
western bbq double whopper.
W usa jest wieksza oferta
Angus czy BK stacher czy "kurczakowce"

Wiecej tez jest pozycji w tzw"value(dollar) menu"
np. whopper jr za 99c do 1,59 (w zaleznosci od stanu - cena bez taxu)
crispy chicken
male frytki czy ciastka

W Mcd w dollar menu sa np podwojne cheesburgery za 99c

Ogolnie w usa kazda siec ma swoje tanie oferty BK,Mcd,Wendy's,Taco bell(jeszcze z 2 sa)

Najbardziej wkurzajace jest tam to ze rano(do 11.30) nie kupi sie w tych sieciach zwyklego burgera tylko trzeba wybrac z zestawu sniadaniowego :((




Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by Logan
Originally Posted by Biszop
Waniliowa cole dostaniesz w dobrych sklepach, Piotr I Pawel, Alma i pewnie kilku innych:)
Swoja droga obrzydliwe strasznie:)

Panie, u nas na biednej scianie wschodniej to takich sklipów nima frown
Niestety Lubelszczyzna frown


Na allegro wszystko jest np. tu http://www.allegro.pl/item307196704_vanilla_coke_oryginalna_waniliowa_coca_cola.html

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Originally Posted by Big_star
nugetsy z lewej rządzą tongue

dokładnie:]

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by MasterFlamaster
Ja ostatnio opycham się potrawką zwaną Chicken Legend. Bardzo dobre + frytki + cola + obowiązkowo 3-4 pączki (jestem uzależniony od ich pączków). I tak co piątek po pracy z kolegami tam idziemy, a potem browarrrrrr.
Ciekawe jakie masz parametry? tongue

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
co za przyjemność jest dodanie spermy albo innego 'shitu' do bułeczki? ważne żeby klient wiedział że ma wkładkę i mimo to zjadł. wtedy jest dopiero miło smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
ja rzadko bo rzadko ale przemiennie tortilla z MC i longer z KFC. tylko tyle a tak to kebab u starszej pani ktora robi je wrecz wyborne miesa masa+warzywa swieze=smak idealny. za 8zl to jest taka wyzerka ze masakra wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Originally Posted by Logan
2 litry coli z lodem i cytrynka na kaca stawiaja mnie na nogi

piwo

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Originally Posted by Big_star
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by Logan
Originally Posted by Biszop
Waniliowa cole dostaniesz w dobrych sklepach, Piotr I Pawel, Alma i pewnie kilku innych:)
Swoja droga obrzydliwe strasznie:)

Panie, u nas na biednej scianie wschodniej to takich sklipów nima frown
Niestety Lubelszczyzna frown


Na allegro wszystko jest np. tu http://www.allegro.pl/item307196704_vanilla_coke_oryginalna_waniliowa_coca_cola.html

kumpel jezdzi raz na 2 tygodnie na Ukraine to przywozi taka cole vaniliowa po 3zł za 2,5 litra smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
jak byłem mały, uwielbiałem colę, rarytas itp. a dziś, dramatycznie mi obrzydła, mam po niej pewną zgagę, mdłości i bóle brzucha. a o jej smaku nie wspomnę...lura niesłychana. szery kok jeszcze daje radę, zimna z puszeczki.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Ja z tych gazowanych to pijam jeszcze tylko Pepsi (koniecznie zimną - lepsza).

Coca-Cola to shit straszny - jakiś obrzydliwy smak ma, a te w plastikowych butelkach nadają się tylko do wylania.

Lubię jeszcze Cherry Colę, ale tylko te małe w buteleczkach.

A tak to najczęściej zwykłą mineralną piję + soki + herbata.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Bzyku
A tak to najczęściej zwykłą mineralną piję + soki + herbata.

[Linked Image]

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
ale główne danie to

[Linked Image]

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by MasterFlamaster
Ja ostatnio opycham się potrawką zwaną Chicken Legend. Bardzo dobre + frytki + cola + obowiązkowo 3-4 pączki (jestem uzależniony od ich pączków). I tak co piątek po pracy z kolegami tam idziemy, a potem browarrrrrr.
Ciekawe jakie masz parametry? tongue

Zaskoczę Cię:

179cm, 69kg laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Originally Posted by El Camino
Originally Posted by KeeP
jesli kebab to Świętokrzyska/Marszałkowska (tam gdzie zawsze kolejki..nawet o 23) ewentualnie na Świętokrzyskiej w stronę Emilii Plater

Potwierdzam w całej rozciagłości cool.Dodam tylko że są tam dwa punkty sprzedaży kebabów-polecam ten po lewej.

To są te budki koło Warszawy Centralnej? Jeśli tak, to jadłem tam tylko zapiekankę z prażoną cebulą. Była naprawdę dobra smile

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Originally Posted by osin
Originally Posted by El Camino
Potwierdzam w całej rozciagłości cool.Dodam tylko że są tam dwa punkty sprzedaży kebabów-polecam ten po lewej.

To są te budki koło Warszawy Centralnej? Jeśli tak, to jadłem tam tylko zapiekankę z prażoną cebulą. Była naprawdę dobra smile

nie..to nie chodzi o budki koło Centralnej...chociaz niedaleko

El Camino...po lewej patrząc od której strony? (jesli chodzi nam o te same miejsce to jeden jest w budce na chodniku i 3 stoliki obok a drugi jest 5m od tego pierwszego ale już w budynku chociaz wystaje z lekka na zewnątrz)

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
A ja tam uwielbiam KEBABY z New Yorku (Wroclaw).

A z braku laku stoluje sie w Angielskich MCsraczach wink

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Ja bywam w Macu glownie raz na jakis czas, rzadziej w KFC. W Macu bylo spoko, gdy byla strefa dobrych cen. Zawsze bralem cheesbugery (niby beznadzieja, ale jakos lubie wszamac) i chickenburgery (chyba najlepsze co tam jest :)) i obowiazkowo shake`a (nigdzie nie ma lepszych shake`ow :P). W KFC Twistery fajna sprawa. Ogolnie jednak nie ma nic lepszego jak kebab w ostrowskim The Bescie (jesli ktos bedzie, to szczegolnie na ul. Warynskiego, drugi jest na Raszkowskiej ale nieco gorszy i lokalik mniejszy). Czasami bywam 2, 3 razy w tygodniu. Obowiazkowo zestawik (kebab, surowka, frytki) albo tortille. Super smak, dobre sosy, a zjesc duzy zestaw (bodajze 16zl) to ogromna sztuka smile No i do tego lokalik super, plazma... Kazdy kto byl w Ostrowie twierdzi, ze nie ma nigdzie lepszego kebabu. Jak ktos kiedys wpadnie, to polecam smile

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
A ja lubie jeszcze zestaw cazoniki + nachos z telepizzy:0a wlansie w tym momencie zasyam kfc pepsi,muaaaa

Strona 7 z 10 1 2 5 6 7 8 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,392 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1