|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Nie wplacajcie kasy teraz poprzez mb poniewaz nie wysylaja potwerdzen transakcji.
Od dwoch godzin czekalem az serwis mb bedzie dostepny by moc wplacic pieniadze do jednej z firm, kiedy mi sie to udalo kasa z mb znikla a u buka dalej nic(15 minut) Sprawdzilem to samo u innej firmy tylko ze min kwote i jest to samo. Kasa znika z mb a u buka sie nie pojawia!
Porazka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
potwierdzam.coś sie dzieje .....ja wpłaciłem do buka kasę i czekam......
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 194 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
kurwa co oni odpierdalają .....wpłaciłem do bwin, to wszystko mozliwe ale do innych to już przegięcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
wpłaciłem do 2 buków... bezskutecznie. Kto ma zamiar zrobić to jeszcze dzisiaj, niech sobie da lepiej spokój.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
z czata bet365 mowią ze money ma problemy z przelewami kasy, są opoźnienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
od 2 godzin money ma problemy z przelewami...czat bet365
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
To jest parodia co sie dzieje dzisiaj z moneybookers. Rozumiem, ze kazda firma internetowa musi robic aktualizacje systemu co jakis czas, ale powinna sie pojawic stosowna informacja o takich czynnosciach wczesniej. Natomiast to, ze mozna bylo wykonac wplate w momencie kiedy jeszcze nie wszystko bylo tak jak byc powinno jest niedopuszczalne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
zgadzam się.jestem ciekaw kiedy i czy odzyskam kasę ....heheh
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
najgorsze jest to ze potwierdzają że wysłali kasę
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916 |
zgadzam się.jestem ciekaw kiedy i czy odzyskam kasę ....heheh Już tak nie stresujcie się. Napiszcie maila do buka podajcie godzinę i numer transakcji moneybookers i w parę minut sprawdzą i dopiszą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
oj nie wiem czy to takie proste
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Wydaje mi sie ze chodzi wlasnie o to, ze nie wysylaja takiego potwierdzenia.
Poniewaz gdy wplacalem do GB strona sie wciaz odswiezala i pisalo iz oczekuja na potwerdzenie. W koncu sie wqrzylem i wylaczylem to. Tak czy inaczej czekalbym nadal
Pozostaje tylko wyslac potwierdzenia transackji i wyslac screenshoty. Zaraz to zrobie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
ja dostałem potwierdzenie ze kase wysłali do np.bwinu.I nic, a juz do innego buka mi nie przysłali
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 592
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 592 |
Haha...a wysłałem najpier sumkę do betsson, oczywiście zniknęła gdzieś na hiperłączach i nikt się do niej nie przyznaje, a teraz zrobilem przelew kolejnej kwoty do bet24. Przelew się udał ale próbując zamienić ją na konto poker lub kasyno dowiaduje się, że nie mogę nic przelać bo nie obróciłem bonusu (jakiego k.... bonusu?), wypłacić z powrotem tez nie mogę, ponieważ otrzymuję informację, że kwota którą usiłuję wypłacić czyli ta którą właśnie wpłaciłem jest wyższa niż posiadana przeze mnie ;].
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 592
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 592 |
O, poprawka, po ponownym zalogowaniu do bet24 mam już 0.00  . Jak k.... pech to pech...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
i nic , jak kasy nie ma tak nie ma, ciekawe czy ja odzyskam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
i nic , jak kasy nie ma tak nie ma, ciekawe czy ja odzyskam... Mi w betgun dopisali, ale po jakimś czasie, gdy wysłałem maila, że wpłaciłem przez Moneybooekrs, a kasy nie ma, napisali, że MB ma jakieś problemy na łączach i są problemy, ale kasa dochodzi tylko nie od razu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
jednak kasa dosżła ...ale cos nie dobrego sie dzieje, nawet wzmianki o problemach technicznych nie dali a człowiek nie wkurzałby sie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Wplacona wzoraj kasa jest na koncie
Probowal ktos robic dzisiaj wplate do jakiegos buka?
Ja chcialem do bwin ale tam opcja wplaty za pomoca mb jest nieaktywna
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|