|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ROBIE KONKURS W KTORYM TYPUJEMY PO 3 MECZE WEEKEND lub INNE DNI KTORE JA PODAJE!!!TE TYPKI SA Z LIG PRAWIE WSZYSTKICH ALE TYLKO Z PILKI NOZNEJ.POSTARAM SIE WYBIERAC NAJCIEKAWSZE MECZE.W KONKURSIE MUSI BYC PRZYNAJMNIEJ 5 OSOB JA TEZ BEDE TYPOWAC
ZAPISY DO CZWARTKU BEDZIE TABELA I RANKING TYPEROW!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
temat przeniesiony... dzial: Inne konkursy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 94 |
Ja sie zgłaszam tylko chciałem zapytac czy będzie jakaś nagroda naprzykład voucher w expekcie ?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
CHYBA NIE ALE TO JEST DLA ZABAWY SPOX
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 15 |
Hej!!! Masz dobra rade odemnie. Musisz dokladniej wyjasnic o co w tym konkursie chodzi, wtedy moze bedzie troche chetnych. Bo narazie wiadomo ze trzeba podawac 3 mecze na weekendzie ale co i jak nie wiadomo dokladnie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
Podstawa dobrego konkursu to konkrety sie za bardzo nie wzoruj na innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
typujemy mecze ktore ja podam(wedlug mnie najciekawsze) po kolejce robie podsumowanie i tabele(nie mozna przerywac typowania tzn.trzeba typowac wszystkie kolejki chyba ze sie wypisuje lub wczesniej zglosi do mnie konkretny powod_) :eek: !! gramy o miano najlepszego typera na forum!!nie ma nagrod jest za to wielka satysfakcja!mysle ze damy rade
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507 |
Hej!!! fajnie by bylo jak bysmy typowali np 2 razy w tygodniu a nie raz. Wtedy sie pisze w to. A jak nie to tez sie pisze w to. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
typujemy w zaleznosci jak graja ligi!!!!dobra trzeba zostawic komunikat typuje jak sie ktos chce zabawic!!!!!!!!mozemy tez poszerzyc np.typowac lige mistrzow,puchar uefa
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416 |
jak w kazdym konkursie zglaszam sie !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tylko troche malo tych meczy bedzie przez caly tydzien ale zobaczymy jak to wyjdzie!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
no mamy juz 3osoby trzeba przynajmniej jeszcze 2
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
jesli do jutra do godziny 17:00 nie bedzie jeszcze dwoch chetnych to nic z tego nie bedzie a chcialem zrobic dla was rozrywke!!widocznie mnie lub takich prostych konkursow nie lubicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11 |
Ja chce ja chce [ P.S dzieki ze mnie tu sciagnałes ] :zobacz: :zobacz: chyba bedzie wspolne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
NO TO JESZCZE JEDNA OSOBA I KONKURS SIE ODBEDZIE MOZE KTOS JESZCZE JEST CHETNY!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507 |
Wedlug mnie to powinienes dac czas do konca tygodnia i elegancko bysmy zaczeli od poniedzialku. Pomysl nad tym bo moze sie jeszcze pare osob zglosi. Pozdro
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
chce od tego weekendu zaczac a wiec moze ty sie skusisz?>>>>>>>>>> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
zeby ze mna poprowadzic ten konkurs tzn pomagac mi przy wpisywaniu!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507 |
No wiesz ja juz jeden konkurs prowadze, ale jak tylko czas mi na to pozwoli to spoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Jak beda oczywiscie tylko chetni. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
nie wiem czy wogole zaczynac konkurs chyba go wycofam bo nie ma chetnych!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2003
Posty: 276 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka