Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#205674 28/04/2004 01:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ROBIE KONKURS W KTORYM TYPUJEMY PO 3 MECZE WEEKEND lub INNE DNI KTORE JA PODAJE!!!TE TYPKI SA Z LIG PRAWIE WSZYSTKICH ALE TYLKO Z PILKI NOZNEJ.POSTARAM SIE WYBIERAC NAJCIEKAWSZE MECZE.W KONKURSIE MUSI BYC PRZYNAJMNIEJ 5 OSOB JA TEZ BEDE TYPOWAC

ZAPISY DO CZWARTKU BEDZIE TABELA I RANKING TYPEROW!

#205675 28/04/2004 01:40
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
temat przeniesiony... dzial: Inne konkursy

#205676 28/04/2004 01:45
Dołączył: Apr 2004
Posty: 94
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 94
Ja sie zgłaszam tylko chciałem zapytac czy będzie jakaś nagroda naprzykład voucher w expekcie ?

#205677 28/04/2004 02:00
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
CHYBA NIE ALE TO JEST DLA ZABAWY SPOX

#205678 28/04/2004 02:28
Dołączył: Feb 2004
Posty: 15
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 15
Hej!!!
Masz dobra rade odemnie. Musisz dokladniej wyjasnic o co w tym konkursie chodzi, wtedy moze bedzie troche chetnych. Bo narazie wiadomo ze trzeba podawac 3 mecze na weekendzie ale co i jak nie wiadomo dokladnie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#205679 28/04/2004 12:29
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Podstawa dobrego konkursu to konkrety
sie za bardzo nie wzoruj na innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#205680 28/04/2004 18:18
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
typujemy mecze ktore ja podam(wedlug mnie najciekawsze) po kolejce robie podsumowanie i tabele(nie mozna przerywac typowania tzn.trzeba typowac wszystkie kolejki chyba ze sie wypisuje lub wczesniej zglosi do mnie konkretny powod_) :eek: !! gramy o miano najlepszego typera na forum!!nie ma nagrod jest za to wielka satysfakcja!mysle ze damy rade

#205681 28/04/2004 19:02
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
Hej!!!
fajnie by bylo jak bysmy typowali np 2 razy w tygodniu a nie raz. Wtedy sie pisze w to. A jak nie to tez sie pisze w to. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#205682 28/04/2004 19:05
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
typujemy w zaleznosci jak graja ligi!!!!dobra trzeba zostawic komunikat typuje jak sie ktos chce zabawic!!!!!!!!mozemy tez poszerzyc np.typowac lige mistrzow,puchar uefa

#205683 28/04/2004 19:47
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
O
veteran
veteran
O Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
jak w kazdym konkursie zglaszam sie !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tylko troche malo tych meczy bedzie przez caly tydzien ale zobaczymy jak to wyjdzie!

#205684 28/04/2004 19:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
no mamy juz 3osoby trzeba przynajmniej jeszcze 2

#205685 28/04/2004 20:57
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
jesli do jutra do godziny 17:00 nie bedzie jeszcze dwoch chetnych to nic z tego nie bedzie a chcialem zrobic dla was rozrywke!!widocznie mnie lub takich prostych konkursow nie lubicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :zobacz:

#205686 28/04/2004 21:09
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
Ja chce ja chce [ P.S dzieki ze mnie tu sciagnałes ] :zobacz: :zobacz: chyba bedzie wspolne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#205687 28/04/2004 21:10
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
NO TO JESZCZE JEDNA OSOBA I KONKURS SIE ODBEDZIE MOZE KTOS JESZCZE JEST CHETNY!!!!!!!

#205688 28/04/2004 22:11
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
Wedlug mnie to powinienes dac czas do konca tygodnia i elegancko bysmy zaczeli od poniedzialku. Pomysl nad tym bo moze sie jeszcze pare osob zglosi.
Pozdro

#205689 28/04/2004 22:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
chce od tego weekendu zaczac a wiec moze ty sie skusisz?>>>>>>>>>> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#205690 28/04/2004 22:32
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
zeby ze mna poprowadzic ten konkurs tzn pomagac mi przy wpisywaniu!!!!!!!!

#205691 29/04/2004 00:43
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
No wiesz ja juz jeden konkurs prowadze, ale jak tylko czas mi na to pozwoli to spoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Jak beda oczywiscie tylko chetni. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#205692 29/04/2004 21:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
nie wiem czy wogole zaczynac konkurs chyba go wycofam bo nie ma chetnych!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#205693 29/04/2004 22:07
Dołączył: Feb 2003
Posty: 276
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 276
jestem chetny

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, rafal08, Lukasz111, rymoholik, $-man, alfa, burbon, Sensei, betowiec, Akhu), 2,891 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,395
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1