Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#205694 29/04/2004 22:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
no to jest 5ciu chetnych zaczynamy

#205695 29/04/2004 22:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
typujemy mecze:

AMICA-LEGIA
LA CORUNIA-REAL MADRYT
MILAN-ROMA

TYPUJEMY BEZ PODPOREK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :zobacz:

#205696 29/04/2004 22:27
Dołączył: Feb 2003
Posty: 276
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 276
AMICA - LEGIA 2
LA CORUNIA - REAL AMDRYT 1
MILAN - ROMA 1

#205697 29/04/2004 22:38
Dołączył: Apr 2004
Posty: 94
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 94
AMICA-LEGIA 2
LA CORUNIA-REAL MADRYT X
MILAN-ROMA X

#205698 29/04/2004 23:08
Dołączył: Apr 2004
Posty: 250
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 250
Jeśli można to ja też chętnie podam typy do konkursa !
--------------------------------------------------------------------------------
AMICA-LEGIA X
LA CORUNIA-REAL MADRYT X
MILAN-ROMA X

#205699 29/04/2004 23:32
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
O
veteran
veteran
O Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
AMICA-LEGIA 2
LA CORUNIA-REAL MADRYT 2
MILAN-ROMA 1

#205700 30/04/2004 00:05
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Jezeli mozna to ja sie chciałbym dołączyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
AMICA - LEGIA 2
LA CORUNA - REAL X
MILAN - ROMA 1

#205701 30/04/2004 00:39
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
dziekuje zostaliscie wszyscy wpisani do konkursu!!dziekuje za wszystkie typki!!!!!mozecie wypowaidac sie na temat wybieranych meczy (czy wybralem ciekawe czy nie wlasnie na tym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#205702 30/04/2004 01:26
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
Bym zapomniał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> moje typki do konkursiku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

AMICA-LEGIA 2
LA CORUNIA-REAL MADRYT 1
MILAN-ROMA 2

#205703 30/04/2004 01:29
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
Ok mozemy zaczac ten konkurs ale chyba w jego trakcie bedzie mozna sie dopisywac.
Jak cos to zastaw taka wiadomosc.
AMICA-LEGIA X
LA CORUNIA-REAL MADRYT X
MILAN-ROMA X

#205704 30/04/2004 02:06
Dołączył: Feb 2004
Posty: 267
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 267
chciałbym w to wejść ale nie wiem czy nie jest za poźno. W razie czego podaje swoje typy
Amika - Legia 2
La Coruna - Real Madryt 2
Milan - Roma 1

#205705 30/04/2004 02:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
mozesz mozecie dawac typki na 2godziny przed rozpoczeciem pierwszego meczu...ale jesli sie juz typuje to trzeba typowac a jak ktos nie poda 2tygodnie typow z rzedu zostanie wywalony z konkursu

#205706 30/04/2004 02:16
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
D
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
witam
AMICA-LEGIA x
LA CORUNIA-REAL MADRYT 1
MILAN-ROMA 1
pozdrawiam wszystkich a szczególnie ciebie bat i leja

#205707 30/04/2004 02:55
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
Dzieki delfiedor za podrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#205708 30/04/2004 03:38
Dołączył: Feb 2004
Posty: 200
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 200
Jesli jeszcze mozna doBaczyc to podaje swoje typy:
Amika - Legia 2
La Coruna - Real Madryt X
Milan - Roma 1

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#205709 30/04/2004 19:50
Dołączył: Jul 2003
Posty: 635
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 635
Jeśli można to ja też bym zagrał
Amika - Legia 2
La Coruna - Real Madryt 2
Milan - Roma 2

#205710 01/05/2004 02:06
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
jak sie wam konkurs podoba >>????????? wybieram ciekawe mecze???????????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#205711 01/05/2004 02:14
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
Hej bat!!!
Mam dla Ciebie propozycje. Zrob male podsumowanko kto wogule bierze udzial w tym konkursie a pozniej ewentualnie bedziesz edytowal i dopisywal tych co sie jeszcze dopisza.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

P.S. Sam bym to zrobil ale nie mam zbytnio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> czasu,

#205712 01/05/2004 14:12
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
a to moje typki
Amica - Legia 2
La Coruna - Real Madryt 1
AC Milan - Roma 2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#205713 01/05/2004 14:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
W KONKURSIE BIORA UDZIAŁ:BAT,BASTEK999,BUŁKA,DELFIEDOR,BRONSTON,LEJO,NO NAME19,POLAK,OKAN,SHARK,GRACZWSTS,MAJKI...

CHYBA NIE BEDZIE MOZNA SIE DOPISYWAC W DRUGIEJ KOLEJCE BO JA CHCE ZROBIC Z TEGO KONKURS.
TYPUJEMY 15KOLEJEK.A NAGRODA DLA NAJLEPSZEGO TYPERA CHYBA BEDZIE MOZNA DAWAC TYPKI NA WWW.ARTURO.FRIKO.PL [www.arturo.friko.pl] ZALEZY CZY SIE DOGADAM Z TWORCA STRONY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, aker, alfa), 2,516 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,131
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1