|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
no to jest 5ciu chetnych zaczynamy
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
typujemy mecze:
AMICA-LEGIA LA CORUNIA-REAL MADRYT MILAN-ROMA
TYPUJEMY BEZ PODPOREK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2003
Posty: 276 |
AMICA - LEGIA 2 LA CORUNIA - REAL AMDRYT 1 MILAN - ROMA 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 94 |
AMICA-LEGIA 2 LA CORUNIA-REAL MADRYT X MILAN-ROMA X
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 250 |
Jeśli można to ja też chętnie podam typy do konkursa ! -------------------------------------------------------------------------------- AMICA-LEGIA X LA CORUNIA-REAL MADRYT X MILAN-ROMA X
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416 |
AMICA-LEGIA 2 LA CORUNIA-REAL MADRYT 2 MILAN-ROMA 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
Jezeli mozna to ja sie chciałbym dołączyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> AMICA - LEGIA 2 LA CORUNA - REAL X MILAN - ROMA 1
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dziekuje zostaliscie wszyscy wpisani do konkursu!!dziekuje za wszystkie typki!!!!!mozecie wypowaidac sie na temat wybieranych meczy (czy wybralem ciekawe czy nie wlasnie na tym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11 |
Bym zapomniał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> moje typki do konkursiku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
AMICA-LEGIA 2 LA CORUNIA-REAL MADRYT 1 MILAN-ROMA 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507 |
Ok mozemy zaczac ten konkurs ale chyba w jego trakcie bedzie mozna sie dopisywac. Jak cos to zastaw taka wiadomosc. AMICA-LEGIA X LA CORUNIA-REAL MADRYT X MILAN-ROMA X
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 267 |
chciałbym w to wejść ale nie wiem czy nie jest za poźno. W razie czego podaje swoje typy Amika - Legia 2 La Coruna - Real Madryt 2 Milan - Roma 1
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
mozesz mozecie dawac typki na 2godziny przed rozpoczeciem pierwszego meczu...ale jesli sie juz typuje to trzeba typowac a jak ktos nie poda 2tygodnie typow z rzedu zostanie wywalony z konkursu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372 |
witam AMICA-LEGIA x LA CORUNIA-REAL MADRYT 1 MILAN-ROMA 1 pozdrawiam wszystkich a szczególnie ciebie bat i leja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507 |
Dzieki delfiedor za podrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 200 |
Jesli jeszcze mozna doBaczyc to podaje swoje typy: Amika - Legia 2 La Coruna - Real Madryt X Milan - Roma 1
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 635
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 635 |
Jeśli można to ja też bym zagrał Amika - Legia 2 La Coruna - Real Madryt 2 Milan - Roma 2
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
jak sie wam konkurs podoba >>????????? wybieram ciekawe mecze???????????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507 |
Hej bat!!! Mam dla Ciebie propozycje. Zrob male podsumowanko kto wogule bierze udzial w tym konkursie a pozniej ewentualnie bedziesz edytowal i dopisywal tych co sie jeszcze dopisza. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
P.S. Sam bym to zrobil ale nie mam zbytnio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> czasu,
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
a to moje typki Amica - Legia 2 La Coruna - Real Madryt 1 AC Milan - Roma 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
W KONKURSIE BIORA UDZIAŁ:BAT,BASTEK999,BUŁKA,DELFIEDOR,BRONSTON,LEJO,NO NAME19,POLAK,OKAN,SHARK,GRACZWSTS,MAJKI... CHYBA NIE BEDZIE MOZNA SIE DOPISYWAC W DRUGIEJ KOLEJCE BO JA CHCE ZROBIC Z TEGO KONKURS. TYPUJEMY 15KOLEJEK.A NAGRODA DLA NAJLEPSZEGO TYPERA CHYBA BEDZIE MOZNA DAWAC TYPKI NA WWW.ARTURO.FRIKO.PL [ www.arturo.friko.pl] ZALEZY CZY SIE DOGADAM Z TWORCA STRONY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka