|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Co z nowych seriali moglibyście polecić? Obejrzełem niedawno 2 sezon Dextera i jest równie dobry jak jak 1 (niektóre odcinki nawet lepsze), gdzie spotkać ludzi mówiących po angielsku z takim akcentem jak Lila?  Mam nadzieję że nie nakręcą 2 sezonu, jakoś się te dwa domknęły i lepiej żeby pieniążki nie zespuły wrażenia z całości, jak dokręcą trochę na siłę 3 sezon. Obejrzałem Bionic Woman i raczej jestem rozczarowany, Ściągnąłem Terminator: Sarah Connors Chronicles i po pierwszym odcinku mieszane odczucia. Słyszałem dobre opinie o serialu Life, może ktoś oglądał? Jak nie to co ciekawego można sobie poserialować? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Jericho jestem na 13 odcinku I serii, cudenko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Jericho jestem na 13 odcinku I serii, cudenko  A ja na 19 nastym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Co z nowych seriali moglibyście polecić? Obejrzełem niedawno 2 sezon Dextera i jest równie dobry jak jak 1 (niektóre odcinki nawet lepsze), gdzie spotkać ludzi mówiących po angielsku z takim akcentem jak Lila?  Mam nadzieję że nie nakręcą 2 sezonu, jakoś się te dwa domknęły i lepiej żeby pieniążki nie zespuły wrażenia z całości, jak dokręcą trochę na siłę 3 sezon. Obejrzałem Bionic Woman i raczej jestem rozczarowany, Ściągnąłem Terminator: Sarah Connors Chronicles i po pierwszym odcinku mieszane odczucia. Słyszałem dobre opinie o serialu Life, może ktoś oglądał? Jak nie to co ciekawego można sobie poserialować?  Przede wszystkim House!, Lostow, Pb, Herosow, Jericho, Moonlight, Supernatural, Kyle Xy, 4400 Zalezy co lubisz, poczytaj opisy wyzej wymienionych, a napewno cos dla siebie znajdziesz  Ja lubie s-f dlatego wiekszosc z podanych to ten gatunek. Moje top5: 1. House (humor Gregorego Housa jest genialny :D) 2. Dexter (gosc jest swietny) 3. Heroes (swietny serial s-f) 4. Lost (z czasem za duzo zamotali) 5. Prison Break (im dalej tym gorzej)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
gdzie spotkać ludzi mówiących po angielsku z takim akcentem jak Lila?  w Wielkiej Brytanii...tam jest ich pelno takich
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
No to jutro zaczynam ściągać House'a. @yaaho To może po prostu bywałem w złych regionach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Czy ktoś mógłby wrzucić dobry torrent z pierwszym sezonem House? Będę bardzo wdzięczny. Najlepiej nie większy niż 4GB 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Mam pytanie o subiektywne odczucie jeżeli chodzi o jakość obrazu. Co wolicie: HDTV Xvid, czy DVDRip? Bo wielkościowo to to samo, a ja jakoś nie mogę się zdecydować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Dobra już nikt nie musi wrzucać, lepiej będzie jak będę ściągał odcinkami  Coronach jeżeli chodzi o seriale to Xvid są w dobrej jakości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 156 |
The BAD News: Since Heroes’ production times are longer than the average drama (or comedy) show, and no new episode will air during Summer, Tim Kring thinks he can complete only three new episodes this season (this season = before Summer). The next ‘Volume’ of Heroes ( before the strike ) planned to air between December and June, is titled ‘Villains’. And this is Tim Kring’s opnion: ”With a show like Heroes that’s so strongly serialized, and given what we wanted to accomplish with the new storyline, to come back with just three episodes could be creatively dangerous.” Grudzień? O rany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499 |
We Are The Night 5/10Z tego filmu zapamiętam tylko dobrą kreacje Joaquina Phoenixa. Film jest na dobrym poziomie, reżyser chciał pokazać wszystko realistycznie . Dla tych którzy liczą na szybką akcje zawiodą się, film dłuży się przechodzi w dramat. Słaby punkt to także Mark Wahlberg, który w mojej opinii jest aktorem o stalowej mimice twarzy(w filmie aż nadto zauważalne, jego mimika nie zmienia się pokazując przerażenie czy złośc  - dzięki czemu może stać się gwiazdą kina VHS jak Seagal czy Chuck Norris o innych "gwiazdach" nie wspominając). Pomysł na film niezły na nieszczęście gdzieś przeczytałem recenzje tego filmu że jest to taki "Scorsese dla ubogich"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499 |
We Are The Night 5/10Z tego filmu zapamiętam tylko dobrą kreacje Joaquina Phoenixa. Film jest na dobrym poziomie, reżyser chciał pokazać wszystko realistycznie . Dla tych którzy liczą na szybką akcje zawiodą się, film dłuży się przechodzi w dramat. Słaby punkt to także Mark Wahlberg, który w mojej opinii jest aktorem o stalowej mimice twarzy(w filmie aż nadto zauważalne, jego mimika nie zmienia się pokazując przerażenie czy złośc  - dzięki czemu może stać się gwiazdą kina VHS jak Seagal czy Chuck Norris o innych "gwiazdach" nie wspominając). Pomysł na film niezły na nieszczęście gdzieś przeczytałem recenzje tego filmu że jest to taki "Scorsese dla ubogich" oczywiście tytuł to WE OWN THE NIGHT pomylił mi się tytuł z albumem Chemical Brothers 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Zew Krwi - horror 0.5/10
Niepolecam, chyba ze ktos lubi bezsensowne bajki i stracic 1,5h.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499 |
Ja z kolei polecę film "BUTELKI ZWROTNE" 8/10
Wiadomo niektórzy nie lubią kina czeskiego, jest specyficzne - ja do tych osób nie należę. Treści filmu nie zdradzam, według mnie lepiej czytać recenzję czy opisy po oglądnięciu-wtedy porównujemy swoje odczucia(reakcje) z autorem danego tekstu. Powiem tylko że film jest przyjemny w odbiorze, czasem śmieszny, czasem smutny ot taki film o życiu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
Macie moze nowy odcienek Losta z nocy ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
mamy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Jestem tego samego zdania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Jestem tego samego zdania. To ja jeszcze dorzuce produkcje Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda (Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford, The) sadzilem, ze bedzie to cos w konwencji 3:10 do Yuma z Gladiatorem ale sie pomylilem - ciezko wylezec 2:38h przed tym filmem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Macie moze nowy odcienek Losta z nocy ?? mamy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|