Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 18 1 2 11 12 13 14 15 17 18
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Co z nowych seriali moglibyście polecić?

Obejrzełem niedawno 2 sezon Dextera i jest równie dobry jak jak 1 (niektóre odcinki nawet lepsze), gdzie spotkać ludzi mówiących po angielsku z takim akcentem jak Lila? wink
Mam nadzieję że nie nakręcą 2 sezonu, jakoś się te dwa domknęły i lepiej żeby pieniążki nie zespuły wrażenia z całości, jak dokręcą trochę na siłę 3 sezon.

Obejrzałem Bionic Woman i raczej jestem rozczarowany,

Ściągnąłem Terminator: Sarah Connors Chronicles i po pierwszym odcinku mieszane odczucia.

Słyszałem dobre opinie o serialu Life, może ktoś oglądał?

Jak nie to co ciekawego można sobie poserialować? wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Jericho jestem na 13 odcinku I serii, cudenko wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Originally Posted by Kylo
Jericho jestem na 13 odcinku I serii, cudenko wink

A ja na 19 nastym wink

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by Coronach
Co z nowych seriali moglibyście polecić?

Obejrzełem niedawno 2 sezon Dextera i jest równie dobry jak jak 1 (niektóre odcinki nawet lepsze), gdzie spotkać ludzi mówiących po angielsku z takim akcentem jak Lila? wink
Mam nadzieję że nie nakręcą 2 sezonu, jakoś się te dwa domknęły i lepiej żeby pieniążki nie zespuły wrażenia z całości, jak dokręcą trochę na siłę 3 sezon.

Obejrzałem Bionic Woman i raczej jestem rozczarowany,

Ściągnąłem Terminator: Sarah Connors Chronicles i po pierwszym odcinku mieszane odczucia.

Słyszałem dobre opinie o serialu Life, może ktoś oglądał?

Jak nie to co ciekawego można sobie poserialować? wink


Przede wszystkim House!, Lostow, Pb, Herosow, Jericho, Moonlight, Supernatural, Kyle Xy, 4400

Zalezy co lubisz, poczytaj opisy wyzej wymienionych, a napewno cos dla siebie znajdziesz smile
Ja lubie s-f dlatego wiekszosc z podanych to ten gatunek.

Moje top5:
1. House (humor Gregorego Housa jest genialny :D)
2. Dexter (gosc jest swietny)
3. Heroes (swietny serial s-f)
4. Lost (z czasem za duzo zamotali)
5. Prison Break (im dalej tym gorzej)

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Coronach
gdzie spotkać ludzi mówiących po angielsku z takim akcentem jak Lila? wink

w Wielkiej Brytanii...tam jest ich pelno takich

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
No to jutro zaczynam ściągać House'a.

@yaaho
To może po prostu bywałem w złych regionach wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Czy ktoś mógłby wrzucić dobry torrent z pierwszym sezonem House? Będę bardzo wdzięczny. Najlepiej nie większy niż 4GB smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Mam pytanie o subiektywne odczucie jeżeli chodzi o jakość obrazu. Co wolicie:

HDTV Xvid, czy
DVDRip?

Bo wielkościowo to to samo, a ja jakoś nie mogę się zdecydować wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Dobra już nikt nie musi wrzucać, lepiej będzie jak będę ściągał odcinkami smile

Coronach jeżeli chodzi o seriale to Xvid są w dobrej jakości.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 156
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 156
The BAD News:

Since Heroes’ production times are longer than the average drama (or comedy) show, and no new episode will air during Summer, Tim Kring thinks he can complete only three new episodes this season (this season = before Summer).
The next ‘Volume’ of Heroes ( before the strike ) planned to air between December and June, is titled ‘Villains’. And this is Tim Kring’s opnion: ”With a show like Heroes that’s so strongly serialized, and given what we wanted to accomplish with the new storyline, to come back with just three episodes could be creatively dangerous.”

Grudzień? O rany mad

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
We Are The Night 5/10

Z tego filmu zapamiętam tylko dobrą kreacje Joaquina Phoenixa. Film jest na dobrym poziomie, reżyser chciał pokazać wszystko realistycznie . Dla tych którzy liczą na szybką akcje zawiodą się, film dłuży się przechodzi w dramat. Słaby punkt to także Mark Wahlberg, który w mojej opinii jest aktorem o stalowej mimice twarzy(w filmie aż nadto zauważalne, jego mimika nie zmienia się pokazując przerażenie czy złośc laugh - dzięki czemu może stać się gwiazdą kina VHS jak Seagal czy Chuck Norris o innych "gwiazdach" nie wspominając). Pomysł na film niezły na nieszczęście gdzieś przeczytałem recenzje tego filmu że jest to taki "Scorsese dla ubogich"

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Originally Posted by dAnTeCh
We Are The Night 5/10

Z tego filmu zapamiętam tylko dobrą kreacje Joaquina Phoenixa. Film jest na dobrym poziomie, reżyser chciał pokazać wszystko realistycznie . Dla tych którzy liczą na szybką akcje zawiodą się, film dłuży się przechodzi w dramat. Słaby punkt to także Mark Wahlberg, który w mojej opinii jest aktorem o stalowej mimice twarzy(w filmie aż nadto zauważalne, jego mimika nie zmienia się pokazując przerażenie czy złośc laugh - dzięki czemu może stać się gwiazdą kina VHS jak Seagal czy Chuck Norris o innych "gwiazdach" nie wspominając). Pomysł na film niezły na nieszczęście gdzieś przeczytałem recenzje tego filmu że jest to taki "Scorsese dla ubogich"

oczywiście tytuł to WE OWN THE NIGHT pomylił mi się tytuł z albumem Chemical Brothers laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Zew Krwi - horror
0.5/10

Niepolecam, chyba ze ktos lubi bezsensowne bajki i stracic 1,5h.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Ja z kolei polecę film "BUTELKI ZWROTNE" 8/10

Wiadomo niektórzy nie lubią kina czeskiego, jest specyficzne - ja do tych osób nie należę. Treści filmu nie zdradzam, według mnie lepiej czytać recenzję czy opisy po oglądnięciu-wtedy porównujemy swoje odczucia(reakcje) z autorem danego tekstu. Powiem tylko że film jest przyjemny w odbiorze, czasem śmieszny, czasem smutny ot taki film o życiu.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Macie moze nowy odcienek Losta z nocy ??

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
mamy smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Beowulf nic ciekawego

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Originally Posted by nOcnY
Beowulf nic ciekawego
Jestem tego samego zdania.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by th0mas
Originally Posted by nOcnY
Beowulf nic ciekawego
Jestem tego samego zdania.
To ja jeszcze dorzuce produkcje

Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda (Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford, The)

sadzilem, ze bedzie to cos w konwencji 3:10 do Yuma z Gladiatorem ale sie pomylilem - ciezko wylezec 2:38h przed tym filmem

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Ludwiczek
Macie moze nowy odcienek Losta z nocy ??

mamy

Strona 13 z 18 1 2 11 12 13 14 15 17 18

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, rymoholik, $-man, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,491 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1