Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Mam banalne, ale bardzo ważne dla mnie pytanie. Przydałoby się też źródło informacji jeśli ktoś ma smile .

Czy ładowarka do telefonu włączona do kontaktu, a nie włączona do telefonu pobiera prąd ? Potrzebuje odpowiedzi 100 %.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Tak, pobiera.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by michael89
Wie ktos ile idzie przelew z Mbanku do Pekao ? PILNE

Zależy od izby rozliczeń.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
pytanie intymne mam

w polsce są drechy, w angli, w argentynie itd

a w afryce ? hym ?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
tam są wyrzutki takie jak w filmie Miasto Boga tylko z dzidami smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
w anglii tracksuitersi...

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Mógłby ktoś zarzucić cracka do CM4 PL ?

Dzięki

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Mam zamiar kupić nowy telefon na Allegro. Mam już upatrzony model. Na jakie rzeczy w aukcji mam zwrócić uwagę, żeby potem nie wylądować z przysłowiową ręką w nocniku? Jakich aukcji się wystrzegać?

Z góry dzięki za podpowiedzi piwo

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Wybierz po prostu opcję "płatne przy odbiorze". Zapłacisz trochę więcej, ale będziesz miał możliwość sprawdzenia na poczcie co jest w paczce.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Przeczytaj ile się da komentarzy tego użytkownika, zwracając uwagę na komentarze ludzi, którzy kupili model, który chcesz zamówić. Jak ktoś sprzedaje dużo taniej niż reszta, ma kilka komentarzy to na 99% coś jest nie tak. Najlepiej jak sprzęt sprzedaje jakaś firma mająca zarejestrowaną działalność, jest podany telefon, NIP, numer konta bankowego, czy jest możliwość zapłaty przy odbiorze.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ubrania marki Dickies?
Zna ktos, kojazy?
Jest ktos w stanie sie wypowiedziec o tej firmie?

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Originally Posted by ArtekPotito
Mam banalne, ale bardzo ważne dla mnie pytanie. Przydałoby się też źródło informacji jeśli ktoś ma smile .

Czy ładowarka do telefonu włączona do kontaktu, a nie włączona do telefonu pobiera prąd ? Potrzebuje odpowiedzi 100 %.
W ciągu roku ładowarka do tel kom włączona do kontaktu mimo iż nie ładuje się komórka to koszt około 50zł w ciągu roku czasu.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by SJS
Originally Posted by ArtekPotito
Mam banalne, ale bardzo ważne dla mnie pytanie. Przydałoby się też źródło informacji jeśli ktoś ma smile .

Czy ładowarka do telefonu włączona do kontaktu, a nie włączona do telefonu pobiera prąd ? Potrzebuje odpowiedzi 100 %.
W ciągu roku ładowarka do tel kom włączona do kontaktu mimo iż nie ładuje się komórka to koszt około 50zł w ciągu roku czasu.

tylko kto trzyma ładowarke non stop w kontakcie grin

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by Goget
Przeczytaj ile się da komentarzy tego użytkownika, zwracając uwagę na komentarze ludzi, którzy kupili model, który chcesz zamówić. Jak ktoś sprzedaje dużo taniej niż reszta, ma kilka komentarzy to na 99% coś jest nie tak. Najlepiej jak sprzęt sprzedaje jakaś firma mająca zarejestrowaną działalność, jest podany telefon, NIP, numer konta bankowego, czy jest możliwość zapłaty przy odbiorze.
To, żeby czytać komentarze to wiem, ale właśnie - rozrzut cenowy na niektóre modele jest dość duży - np. SE w580i można dostać za 5 stówek, ale niektórzy sprzedają za 9,5 stówy. Tak samo model, który mam upatrzony - średnia cena to 6,5 stówki, ale już za 5-5,5 można dostać - to teraz być może gdzieś są jakieś haki, dla których są sprzedawane po niższej cenie niż u innych. I chodzi mi o to, na co właśnie w takich aukcjach zwrócić uwagę? Dlaczego schodzą poniżej średniej rynkowej?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by BZYCZEK
Originally Posted by SJS
Originally Posted by ArtekPotito
Mam banalne, ale bardzo ważne dla mnie pytanie. Przydałoby się też źródło informacji jeśli ktoś ma smile .

Czy ładowarka do telefonu włączona do kontaktu, a nie włączona do telefonu pobiera prąd ? Potrzebuje odpowiedzi 100 %.
W ciągu roku ładowarka do tel kom włączona do kontaktu mimo iż nie ładuje się komórka to koszt około 50zł w ciągu roku czasu.

tylko kto trzyma ładowarke non stop w kontakcie grin
Ja wink

Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
czy jest jakis program ktory zamienia napisy .txt na np .sub , .srt , .smi ?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Originally Posted by Radek_89
Originally Posted by Goget
Przeczytaj ile się da komentarzy tego użytkownika, zwracając uwagę na komentarze ludzi, którzy kupili model, który chcesz zamówić. Jak ktoś sprzedaje dużo taniej niż reszta, ma kilka komentarzy to na 99% coś jest nie tak. Najlepiej jak sprzęt sprzedaje jakaś firma mająca zarejestrowaną działalność, jest podany telefon, NIP, numer konta bankowego, czy jest możliwość zapłaty przy odbiorze.
To, żeby czytać komentarze to wiem, ale właśnie - rozrzut cenowy na niektóre modele jest dość duży - np. SE w580i można dostać za 5 stówek, ale niektórzy sprzedają za 9,5 stówy. Tak samo model, który mam upatrzony - średnia cena to 6,5 stówki, ale już za 5-5,5 można dostać - to teraz być może gdzieś są jakieś haki, dla których są sprzedawane po niższej cenie niż u innych. I chodzi mi o to, na co właśnie w takich aukcjach zwrócić uwagę? Dlaczego schodzą poniżej średniej rynkowej?

Simlocki / ktos chce sie pozbyc telefonu bo potrzebuje gotowki / ktos moze miec jeden telefon i chce go sprzedac i cena moze byc nizsza niz od kogos kto ma serwis / moze byc to telefon z UK z angielska wtyczka, np bez pudelka orygianlnego, / moze byc to telefon ktory nie ma folii na wyswietlaczu; porysowany wyswietlacz ale tak to luzik spoko elegancki wink.

i co najwazniejsze, moga miec rozne karty pamieci
pozdr;)

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
a może ktoś wie czy kiedyś bedzie mozna za free zdejmować simlocka z nokia 6630 lezy mi w szafie 2 lata tongue

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
jak w SE P900 ustawic w menu zeby , przierowac polaczenia na inny tele? W necie neimoge tego znalesc ;/

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by Haz$
a może ktoś wie czy kiedyś bedzie mozna za free zdejmować simlocka z nokia 6630 lezy mi w szafie 2 lata tongue

Jeżeli masz kabelek i soft do zdejmowania bb5 to możesz sam zrobić. Jeśli nie, to w każdym serwisie powinni Ci zdjąć jakoś niedrogo (ok. 50zł wg mnie max).

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, JelineK, ANZELMO, aker, forty), 2,544 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,342
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1