|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Mam banalne, ale bardzo ważne dla mnie pytanie. Przydałoby się też źródło informacji jeśli ktoś ma  . Czy ładowarka do telefonu włączona do kontaktu, a nie włączona do telefonu pobiera prąd ? Potrzebuje odpowiedzi 100 %.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Wie ktos ile idzie przelew z Mbanku do Pekao ? PILNE Zależy od izby rozliczeń.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
pytanie intymne mam
w polsce są drechy, w angli, w argentynie itd
a w afryce ? hym ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
tam są wyrzutki takie jak w filmie Miasto Boga tylko z dzidami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
w anglii tracksuitersi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Mógłby ktoś zarzucić cracka do CM4 PL ?
Dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Mam zamiar kupić nowy telefon na Allegro. Mam już upatrzony model. Na jakie rzeczy w aukcji mam zwrócić uwagę, żeby potem nie wylądować z przysłowiową ręką w nocniku? Jakich aukcji się wystrzegać? Z góry dzięki za podpowiedzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Wybierz po prostu opcję "płatne przy odbiorze". Zapłacisz trochę więcej, ale będziesz miał możliwość sprawdzenia na poczcie co jest w paczce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Przeczytaj ile się da komentarzy tego użytkownika, zwracając uwagę na komentarze ludzi, którzy kupili model, który chcesz zamówić. Jak ktoś sprzedaje dużo taniej niż reszta, ma kilka komentarzy to na 99% coś jest nie tak. Najlepiej jak sprzęt sprzedaje jakaś firma mająca zarejestrowaną działalność, jest podany telefon, NIP, numer konta bankowego, czy jest możliwość zapłaty przy odbiorze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ubrania marki Dickies? Zna ktos, kojazy? Jest ktos w stanie sie wypowiedziec o tej firmie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Mam banalne, ale bardzo ważne dla mnie pytanie. Przydałoby się też źródło informacji jeśli ktoś ma  . Czy ładowarka do telefonu włączona do kontaktu, a nie włączona do telefonu pobiera prąd ? Potrzebuje odpowiedzi 100 %. W ciągu roku ładowarka do tel kom włączona do kontaktu mimo iż nie ładuje się komórka to koszt około 50zł w ciągu roku czasu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Mam banalne, ale bardzo ważne dla mnie pytanie. Przydałoby się też źródło informacji jeśli ktoś ma  . Czy ładowarka do telefonu włączona do kontaktu, a nie włączona do telefonu pobiera prąd ? Potrzebuje odpowiedzi 100 %. W ciągu roku ładowarka do tel kom włączona do kontaktu mimo iż nie ładuje się komórka to koszt około 50zł w ciągu roku czasu. tylko kto trzyma ładowarke non stop w kontakcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Przeczytaj ile się da komentarzy tego użytkownika, zwracając uwagę na komentarze ludzi, którzy kupili model, który chcesz zamówić. Jak ktoś sprzedaje dużo taniej niż reszta, ma kilka komentarzy to na 99% coś jest nie tak. Najlepiej jak sprzęt sprzedaje jakaś firma mająca zarejestrowaną działalność, jest podany telefon, NIP, numer konta bankowego, czy jest możliwość zapłaty przy odbiorze. To, żeby czytać komentarze to wiem, ale właśnie - rozrzut cenowy na niektóre modele jest dość duży - np. SE w580i można dostać za 5 stówek, ale niektórzy sprzedają za 9,5 stówy. Tak samo model, który mam upatrzony - średnia cena to 6,5 stówki, ale już za 5-5,5 można dostać - to teraz być może gdzieś są jakieś haki, dla których są sprzedawane po niższej cenie niż u innych. I chodzi mi o to, na co właśnie w takich aukcjach zwrócić uwagę? Dlaczego schodzą poniżej średniej rynkowej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Mam banalne, ale bardzo ważne dla mnie pytanie. Przydałoby się też źródło informacji jeśli ktoś ma  . Czy ładowarka do telefonu włączona do kontaktu, a nie włączona do telefonu pobiera prąd ? Potrzebuje odpowiedzi 100 %. W ciągu roku ładowarka do tel kom włączona do kontaktu mimo iż nie ładuje się komórka to koszt około 50zł w ciągu roku czasu. tylko kto trzyma ładowarke non stop w kontakcie  Ja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620 |
czy jest jakis program ktory zamienia napisy .txt na np .sub , .srt , .smi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Przeczytaj ile się da komentarzy tego użytkownika, zwracając uwagę na komentarze ludzi, którzy kupili model, który chcesz zamówić. Jak ktoś sprzedaje dużo taniej niż reszta, ma kilka komentarzy to na 99% coś jest nie tak. Najlepiej jak sprzęt sprzedaje jakaś firma mająca zarejestrowaną działalność, jest podany telefon, NIP, numer konta bankowego, czy jest możliwość zapłaty przy odbiorze. To, żeby czytać komentarze to wiem, ale właśnie - rozrzut cenowy na niektóre modele jest dość duży - np. SE w580i można dostać za 5 stówek, ale niektórzy sprzedają za 9,5 stówy. Tak samo model, który mam upatrzony - średnia cena to 6,5 stówki, ale już za 5-5,5 można dostać - to teraz być może gdzieś są jakieś haki, dla których są sprzedawane po niższej cenie niż u innych. I chodzi mi o to, na co właśnie w takich aukcjach zwrócić uwagę? Dlaczego schodzą poniżej średniej rynkowej? Simlocki / ktos chce sie pozbyc telefonu bo potrzebuje gotowki / ktos moze miec jeden telefon i chce go sprzedac i cena moze byc nizsza niz od kogos kto ma serwis / moze byc to telefon z UK z angielska wtyczka, np bez pudelka orygianlnego, / moze byc to telefon ktory nie ma folii na wyswietlaczu; porysowany wyswietlacz ale tak to luzik spoko elegancki  . i co najwazniejsze, moga miec rozne karty pamieci pozdr;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
a może ktoś wie czy kiedyś bedzie mozna za free zdejmować simlocka z nokia 6630 lezy mi w szafie 2 lata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
jak w SE P900 ustawic w menu zeby , przierowac polaczenia na inny tele? W necie neimoge tego znalesc ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
a może ktoś wie czy kiedyś bedzie mozna za free zdejmować simlocka z nokia 6630 lezy mi w szafie 2 lata  Jeżeli masz kabelek i soft do zdejmowania bb5 to możesz sam zrobić. Jeśli nie, to w każdym serwisie powinni Ci zdjąć jakoś niedrogo (ok. 50zł wg mnie max).
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|