Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Maciek
Ja jeżdze do STSu ,prof ,toto mixa do millenium jeśli wezmę stroj zakonnicy a ty gdzie jezdzisz swoim niedziadostwem do pracy ?

Ja w pracy duzo jeżdze, głównie po równiutkich drogach bo mam furę mega nisko postawioną, do tego typowy "gnojowóz" (Jiro ;)), ogolnie drechów w "empałerach" wciagam nosem ale raz w Małopolsce sie wkurwiłem wybitnie jak mi jeden wyskoczył bez migacza z za pleców, to wrzuciłem "trójke" i z jego "piątki" został migacz i "wyprasowany" dres...faktycznie miał 4 paski smirk
niebiescy jak przyjechali to nie mogli uwierzyć jak go dogoniłem, wytlumaczyłem sie że "z górki było" przeciez w gorach jestesmy;)

aaa, jeżdze w Starbag-u walcem, takim żółtym:)

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Panowie jak to jest, znajomy zakupił se Toyotke Corolle z 2003r. na benzynie i zamontował gaz... i w tym problem, iż zamontowana instalacja jest niewłaściwął instalacją, zamontowali mu za 2tyś, a powinna byc za ok 4tyś. jakaś sekwencyjna. Czy teraz może się ubiegać o zwrot kosztów, i czy może na koszt ów tego zakładu dołożyć różnice i żeby mu założyli ta lepszą? Znajomy powiedział, że to nie ich wina, taką jaką chciał to mu założyli... ktoś się spotkał z podobną sytuacją?

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Skoro chciał taką to w czym rzecz? Jego wybór, jak się nie zna to ma teraz problem.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Ale w zakładzie mogli mu podpowiedzieć, że ta instalacja nie sprawdzi się w tym aucie i że trzeba zamontowac ta droższą...

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Witam, słuchajcie jak to jest? jade do jakiegos miasta kupic samochod z komisum mowie gosciowi ze jedziemy do ASO sprawdzic czy wszystko w porządku z samochodem i taka diagnoza w ASO to jest robiona od reki w chwili w ktorej podjezdzamy? czy to sie trzeba umowic na dana godzine, dzien co byloby rownoznacze z droga na marne, no i ile mniej wiecej taka diagnoza kosztuje (w Hondzie)
dzieki

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
Originally Posted by Maciek
Originally Posted by Kaktus_lbn
Podsumuwując ;-)

Ople to nie są samochody pokroju BMW na pewno.

(...)

Pozdrawiam.

Widzę że lubisz prowokować ,ja też wink


no to jeżeli kupione za własne a nie Ojca pieniądze to szacunek.

Napisz coś wiecej o tym twoim pakiecie M5. Moze byc na priv zeby nie robic zamieszania. Aktualnie e39 można kupić w wielu wersjach M5 a czesc z nich polega na tym ze auto ma ledwo 160 przy sliniku 2.0 takze bez rewelacji.

Pozdrawiam.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Originally Posted by dondo
Witam, słuchajcie jak to jest? jade do jakiegos miasta kupic samochod z komisum mowie gosciowi ze jedziemy do ASO sprawdzic czy wszystko w porządku z samochodem i taka diagnoza w ASO to jest robiona od reki w chwili w ktorej podjezdzamy? czy to sie trzeba umowic na dana godzine, dzien co byloby rownoznacze z droga na marne, no i ile mniej wiecej taka diagnoza kosztuje (w Hondzie)
dzieki

orientuje sie ktos?

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Originally Posted by Maciek
Cayenne Turbo szybsze od m5 ? chyba tylko na śniegu smile

Miałem nie odpisywać ale co tam. Do setki wyjmie m5 e39, na ćwiartkę pójdą podobnie co szafie raczej ujmy nie przynosi w przeciwieństwie do bmw.

Zamiast Cayenne można sobie podstawić R8 - tylko na nią trzeba poczekać dłużej.

Originally Posted by Kaktus_lbn
Aktualnie e39 można kupić w wielu wersjach M5 a czesc z nich polega na tym ze auto ma ledwo 160 przy sliniku 2.0 takze bez rewelacji.

E39 można kupić w jednej wersji m5 (nie licząc oczywiście faceliftów). Chodzi Ci m-pakiet których też pewnie nie ma za dużo przynajmniej tych oryginalnych a nie tylko zderzaków zakładanych w szopie ze znaczkiem M na tylnej klapie.

Originally Posted by dondo
orientuje sie ktos?

Idziesz do punktu usługowego - powiedzmy fryzjera i widzisz że nie ma miejsc. Co można zrobić:
a) ogolić frajerski łeb w innym zakładzie że nie dokonało się wcześniej rezerwacji
b) dużo przepłacić aby przyjęli Ciebie bocznym wjazdem chociaż i to czasami nie pomaga.

A mówiąc normalnie ASO to normalny zakład usługowy i warto wcześniej zarezerwować sobie miejsce.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
buahahah pakiet m5

M5 e39 ma 400 koni silnik 5 litrow i przyspieszenie od 0-100 5,4 katalogowo ,ja robie okolo 5,6 ale caly czas ucze sie ruszac bo to jest najwazniejsze. A od 100-200 sa szybsze niz Lamorginghi Galardo wiec Kaktus ty wogole nie masz pojecia z jakim autem masz do czynienia wcale się nie dziwie bo m5 e39 naprawde nie ma duzo na swiecie.

Auta w wersji M poczatkowo ida w dol ale potem zyskuja na wartosci ,glupia e30 ktorych jezdzi niesamowicie duzo i min. przez nie bmw ma opinie o dresach hehe w wersji M kosztuje w Niemczech w dobrym stanie okolo 20-30 tys euro auto 20 letnie !!!! ja tylko czekam az m5 e60 zrownaja sie z cena m5 e39 hihi bo przyspieszenie maja nawet lepsze jak ktos umie ruszać (przypomne że nowa m5 e60 kosztuje 410 tys)

oto dowod



Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
laugh Dowód ale na co laugh że ma przyspieszenie,no ma i co z tego ? ps. coś stary ten filmik a już na "tubie" dużo nowsze można zobaczyć z takimi autkami wink też Twoje ?

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Originally Posted by JiroJiro
Originally Posted by Maciek
Cayenne Turbo szybsze od m5 ? chyba tylko na śniegu smile

Miałem nie odpisywać ale co tam. Do setki wyjmie m5 e39, na ćwiartkę pójdą podobnie co szafie raczej ujmy nie przynosi w przeciwieństwie do bmw.


przy starcie od 0 do 100 bedzie lepsze ,do 200 nie sądze ,przy starcie od 50 do 250 nie ma zadnych szans Cayenne Turbo ktore uzywane w dobrym stanie przypomne jest autem okolo 3-4 razy drozszym od m5 e39. Wiec nie wiem kto tu komu moze przyniesc ujme.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Originally Posted by AGASSI
laugh Dowód ale na co laugh że ma przyspieszenie,no ma i co z tego ? ps. coś stary ten filmik a już na "tubie" dużo nowsze można zobaczyć z takimi autkami wink też Twoje ?

auto moje ale poprzedniego właściciela ,nie wiem co Cie tak bawi.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
po za tym auta w wersji M są szybkimi autami porywnywalne z autami Porsche ,Audi RS ,S ,Mercedesami AMG ,ewntualnie EVO ,Subaru Impreza ,Corvette więc to z tego Agassi bo widze ze nie zrozumiales.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by Maciek
A od 100-200 sa szybsze niz Lamorginghi Galardo


Fakt, M5 e39 jest bardzo szybkie.
Ale nie szybsze od Gallardo.
Lambo ma 4,2-4,5 do setki i 14,5 do 200km/h.
M5 E39 odpowiednio: 5,4 i 18,5-19,0

Tak więc do Lambo troche brakuje.

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Licytujecie sie seicentami, bmw itd, a wiecie do kogo należy jedyny w Polsce Bugatti Veron (Wrocław)? tongue

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Profesora Miodka?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Originally Posted by Big_star
Licytujecie sie seicentami, bmw itd, a wiecie do kogo należy jedyny w Polsce Bugatti Veron (Wrocław)? tongue

Ten Biznesmen Lech Czarnecki chyba

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Originally Posted by hunter111
Originally Posted by Big_star
Licytujecie sie seicentami, bmw itd, a wiecie do kogo należy jedyny w Polsce Bugatti Veron (Wrocław)? tongue

Ten Biznesmen Lech Czarnecki chyba

[Linked Image]

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Jeśli sprzedawca z komisu mówi, że książka serwisowa właścicielowi zaginęła, ale był on serwisowany w ASO w Polsce, to fakt braku książki ma tu jakiekolwiek znaczenie? tj. czy po prostu w ASO znają całkowicie historie tego auta?

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Nie nie, nie nazywam się ani Miodek, ani tym bardziej Czarnecki...

Kto się pościga, może Ty Maciek? tongue

Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec, burbon, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,076 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,773
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1