Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by Skiper
Originally Posted by rivex
Patrzy sie na stan a nie opowiesci. Najpopularniejsze to: jezdzil dziadek, jezdzila kobieta albo jezdzil lekarz smile

albo jeździł ksiądz grin


Tak! O tym zapomniałem. Bo to tez strasznie popularne smile

Opel moze nie jest zbyt fajny ale np. nowa Astra jest nawet niezla. Poza tym wole 8letnia vectre za 20k niz nowego Logana za 30k ....

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Originally Posted by Kaktus_lbn
Originally Posted by Maciek
Powiedzcie mi jak Wam mogą podobać się Ople ? Szczyt marzeń policjantów i urzędników -Opel smile

Na połowe tych Oplów narazie Cię nie stać a na sporą ich część nigdy nie będziesz miał...

Ok widzę że uraziłem posiadaczy Oplów buahahaha ,Opel syf zawsze tak będe twierdził , a jeśli chodzi o mnie do Sejczento służy mi tylko do pracy ,a moje drugie auto to bmw m5 e39 ktore raczej nigdy Kaktus i Ponury nie widzieliscie na oczy.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
raz m5 to nie jest zadna super fura zebys sie musial tutaj jakos specjalnie wysilac i chwalic,sadze ze i kaktus i ponury codzien lepsze samochody mijajac szrot nawet widza

fakt faktem ze w pracy jezdzisz fiatem seicento i mowisz cos na opla...nie no komedia.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Nie chwale sie ani sie nie wysilam ,tylko jak ktos mi pisze ze nigdy mnie nie bedzie stac na opla syfa to chce udowodnic ze nie ma racji.

A ty ziomus nie cwaniakuj bo m5 e39 po lifcie nie ma wiecej jak 20 sztuk w Polsce. Więc pokaz mi szrot ktory mijasz widzac auto ktore ma mniej niz 20 osob w Polsce haha .

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
macius czytaj ze zrozumieniem.

''sadze ze i kaktus i ponury codzien lepsze samochody mijajac szrot nawet widza''

''haha''.

''po lifcie'' ...ale zes teraz zabrzmial stary.az echo po forum sie niesie.czuje sie jakbym z drechem rozmawial.


Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
do 2001 sa przed liftem m5 od 2001-2003 sa po lifce roznia sie nawigacja inną kierownica inne lampy przód tył wiec chyba wykroczylem poza twoje rozumienie słowa lift.

PS

Tylko w dresach chodze wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
No to wielka duma: miec BMW w garazu a caly dzien spedzic w Seicento ...
I potem jeszcze pisac, ze Opel to szmelc.

Gdzie kaza jezdzic takim malym dziadostwem? Chyba tylko przy rozwozeniu pizzy. Bo nawet marni przedstawiciele handlowi dawno juz co namniej Pandy dostali.

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Ło matko jak się licytujecie ...

Obecnie większość samochodów jest podobna do siebie pod każdym względem. Ople to syf ale z drugiej strony nowe BMW np. e60 to syf totalny, są już 'legendarnie' awaryjne. Więc jak można mówić o wyższości jednej marki nad inną.

Czasami mnie i irytują wypowiedzi ludzi którzy podniecają się samochodami i ich markami. Gwarantuję wam że są na forum ludzie którzy jeżdżą np. nowymi kompaktami, maksymalnie wyposażonymi, ale jednak kompaktami* mimo że stać ich aby w poniedziałek kupić sobie Cayenne Turbo które z m5 e39 robi wiatrak, no może wiatraczek, na drodze a i pod klubem lans zdecydowanie większy... ehhh peace

*bo pieniądze nic nie znaczą i nie można za nie kupić życia czy szczęścia

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Originally Posted by rivex
No to wielka duma: miec BMW w garazu a caly dzien spedzic w Seicento ...
I potem jeszcze pisac, ze Opel to szmelc.

Gdzie kaza jezdzic takim malym dziadostwem? Chyba tylko przy rozwozeniu pizzy. Bo nawet marni przedstawiciele handlowi dawno juz co namniej Pandy dostali.

Ja jeżdze do STSu ,prof ,toto mixa do millenium jeśli wezmę stroj zakonnicy a ty gdzie jezdzisz swoim niedziadostwem do pracy ?

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Cayenne Turbo szybsze od m5 ? chyba tylko na śniegu smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
żenua.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Originally Posted by Maciek
Powiedzcie mi jak Wam mogą podobać się Ople ? Szczyt marzeń policjantów i urzędników -Opel smile
miałem astre II tera mam w nowej budzie 1.6 i złego słowa nie powiem

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Originally Posted by rivex
No to wielka duma: miec BMW w garazu a caly dzien spedzic w Seicento ...
I potem jeszcze pisac, ze Opel to szmelc.

Gdzie kaza jezdzic takim malym dziadostwem? Chyba tylko przy rozwozeniu pizzy. Bo nawet marni przedstawiciele handlowi dawno juz co namniej Pandy dostali.
dokładnie ... przedpotopowa beema przed blokiem, dresik z czterema paskami i szpan jakich mało laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
Podsumuwując ;-)

Ople to nie są samochody pokroju BMW na pewno. I nigdy nie bedą bo zamiarem tej marki nie jest produkowanie luksosowych aut o cenie dwa razy wyższej niż przeciętne auta z tych samych roczników. Nie ma co porównywać

Sprostuje Ci kolego Maćku że nie jedną bedą miałem przyjemność jeździć a w szczególnosci E39, E36 (klasyka naszych podwórek:D ), a zagranicą nawet e60 i tu z kolei ja wątpie czy ty chociażby w takim siedziałes...

Z 2 strony ja na forum moge tez napisać ze mam nową S-klase... Może pstryknij nam fotke wnetrza tej swojej rakiety z kartką "z pozdrowieniami dla mecz.pl ;-)

Pozdrawiam.


Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Originally Posted by cobra
Originally Posted by rivex
No to wielka duma: miec BMW w garazu a caly dzien spedzic w Seicento ...
I potem jeszcze pisac, ze Opel to szmelc.

Gdzie kaza jezdzic takim malym dziadostwem? Chyba tylko przy rozwozeniu pizzy. Bo nawet marni przedstawiciele handlowi dawno juz co namniej Pandy dostali.
dokładnie ... przedpotopowa beema przed blokiem, dresik z czterema paskami i szpan jakich mało laugh

panie ale zawsze to bmw laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Opel syf zawsze tak będe twierdził
ford chu.ja wort a fiat jego brat itp ;-) musiales sie chyba naciac jakos wyjatkowo , sam zajezdzam vectre i generlanie nie mam problemow , takie zwykłe jezdzidlo bez fajerwekow ;-)

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Originally Posted by Kaktus_lbn
Podsumuwując ;-)

Ople to nie są samochody pokroju BMW na pewno. I nigdy nie bedą bo zamiarem tej marki nie jest produkowanie luksosowych aut o cenie dwa razy wyższej niż przeciętne auta z tych samych roczników. Nie ma co porównywać

Sprostuje Ci kolego Maćku że nie jedną bedą miałem przyjemność jeździć a w szczególnosci E39, E36 (klasyka naszych podwórek:D ), a zagranicą nawet e60 i tu z kolei ja wątpie czy ty chociażby w takim siedziałes...

Z 2 strony ja na forum moge tez napisać ze mam nową S-klase... Może pstryknij nam fotke wnetrza tej swojej rakiety z kartką "z pozdrowieniami dla mecz.pl ;-)

Pozdrawiam.

Widzę że lubisz prowokować ,ja też wink


Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Tak mi się wydaje, że autor tego filmiku pierwszy raz trzymał kamerę w ręku tongue

A tak wracjąc do tematu, to niezły OT się zrobił. Prawie jak na "forum" onetu laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
a ja mam Volvo FH12 420KM Globetrotter XL i jak sie nie uspokoicie to was wszystkich porozjeżdżam, wtedy sie okaże kto jest prawdziwym królem szos smile hehehe

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
tez mam , ale stoi w garazu , do pracy jezdze seicento ;-))
ps. sorki Maciek ;-))

Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, Sensei, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,778 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1