|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
z drugiej strony to byłaby chyba jakaś abberacja. myslę, że trzeba podac wszystkich trzech zwycięzców i tylko podane sa zasady punktacji, czyli za wygranie +100 za nie wygranie -200 za no place -200 Kiedy wszystkiw wejdą to ma się chyba +300. Wtedy ten konkurs ma ręce i nogi. Jesli tak jest to napewno Bandari o 3'30 a resztę zaraz podrzucę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
a jeśli stwierdzsz Conrad, ze to maja byc zwycięzcy i opisana pod no 1,2,3 jest punktacja to: 1'45 Bourbonnais (trochę straszy Amandus z godolphin) 2'55 Golan lub Nayef (dość równe szanse z przewaga chyba Nayefa) w gonitwie biegnie Noverre. 3'30 Bandari 4'00 za trudna (22 konie) ale Solo Flight lub Robandella 4'30 raczej Nuit Sombre 5'05 zdecydowanie za trudna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
no tak wczoraj byłem juz mocno spiący 2:49:) trzeba dawać zwycięzców i maxymalnie można z dnia uzyskać 300pkt, a słaby dzień to -1200pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , Swoją drogą mało precyzyjny regulamin. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam pierwszy już wszedł 1st Bourbonnais 5-6 Fav 2nd Salcombe 6-1 3rd Wahsheeq 7-2
Co do klaczy, Conrad, to paradoksalnie w godolphin, pewnie klacz załatwi 95% graczy. Kazzia ma niemieckie pochodzenie a po jej ojcu lataja konie na Służewcu. Wyjatkowe trupy. A wiadomo jaka jest przepaść pomiędzy tym co biega w Polsce i np w Anglii. Poza tym jest to jeden z nielicznych niemieckich koni odnoszących sukcesy w największych wyścigach. I nawet gdyby to był ogier, nie brałbym go pod uwagę. Ale taki jest właśnie cały urok tego konkursu. Wszystkiego przewidzieć się nie da. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
na 2'20 w York nie dawałem typów. Pomimo, że biegło 7 koni, to dwóch faworytów no place. Kto tu dawał juz ma tyły a Poland przewagę. Wygrał Boreal 6/1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
1 Nayef 2 Golan 3 Noverre (12pkt godolphin) i drugi wszedł jak sie ktoś zdecydował na Nayefa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
praegladając co typowali ludzie na Betfair, dochodze jednak do wniosku, że regulamin był mało przejrzysty. Teraz dopiero doszedł link ze szczegółami punktacji i wychodzi, że wariant 1, ten który pisałem na początku był właściwy. Czyli trzeba było trafic 1.zwycięzcę 2.przegranego przegranego bez miejsca i to wszystko jeszce w powiazaniu z kursami. Po typach ludzi widać, ze nie zrozumieli także.
Kto wysłał 1 wariant bedzie w czubie (???) a typy zwycięzców moze przydały sie do zagrań. Ja grałem pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam w sportingbet, promocja 1000$ za wytypowanie trójki w jutrzejszym wyścigu. Sprawa nie jest łatwa ale.....próbowac trzeba Ja wybierałem spośród (kolejność przypadkowa) Charley Bates Moon Emperor Bourgeois Big Moment
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam przed chwilą mało liczony Essence of Dubai, zajął 2-gie miejsce w Derby Pensylwanii w USA.
11th race - Philadelphia Park - September 02, 2002 Race Name: Pennsylvania Derby - Grade: 3 Off at: 5:15 Race Type: Stakes Age Restriction: Three Year Old Value of Race: $500,000 Distance: One And One Eighth Miles Surface Type: Dirt Track Condition: Wet Fast Winning Time: 1:51.10
Pgm Horse Jockey Win Place Show 5 Harlan's Holiday - Edgar S. Prado 4.00 2.80 5.60 1 Essence of Dubai - Jose Luis Flores 3.80 17.00 3 Make the Bend - Nick Santagata 27.20
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Street Cry - prowadzacy na liscie faworytów do wygrania największych jesiennych nagród, już niestety ich nie wygra. Z powodu lekkiej kontuzji został odesłany do macieżystej stadniny na końska emeryturę. I tak myśli o 50-ce są dla mnie raczej zamknięte. Wygląda na to, że najlepiej wyjdą w konkursie Ci którzy stawiali Noverre, Granderę i Marienbarda. Trudno - za rok (juz w marcu) znowu zagram i myslę, że zbierzemy 250 entries z Polski. Wtedy będzie ciekawie choć na szczeblu "lokalnym". pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał hpc: [qb]witam
Trudno - za rok (juz w marcu) znowu zagram i myslę, że zbierzemy 250 entries z Polski. Wtedy będzie ciekawie choć na szczeblu "lokalnym". pozdrawiam[/qb] Szkoda, ze w tym roku wyrazniej nie pisales, ze trzeba 250 osob, zeby byly dodatkowe nagrody. Mysle, ze nie byloby problemu za znalezieniem kilku chetnych (to znaczy kazdy tegoroczny uczestnik znalazlby jeszcze kilku) nawet takich ktorzy wybraliby losowo konie i zapomnieli na drugi dzien o konkurkie. W przyszlym roku obiecuje zadzialac w tym kierunku. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Też miałem Street Cry. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Hpc, jak wysokie są te dodatkowe nagrody jeśli uzbierzemy 250 osób?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Conrad 1000USD dla każdego zwycięzcy grupy krajowej, jesli kraj ten nie jest reprezentowany w czołowej 7 stars. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
Witam! W przyszłym roku rzeczywiście musimy wziąć sprawy w swoje ręce i sami na forum zatroszczyć się o tych 250 graczy. Sam zarejestruje kilku znajomych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A w tym roku choć dolarów od szejka się nie wyciągnie to i tak godolphin to świetna zabawa. Do końca z moim wyrównanym (wszystkie koniki punktowały) "końskim teamem" będziemy walczyć o poprawienie i tak już wysokiej 6 lokaty (oczywiście w kraju). Szkoda tylko, że z soboty zdjęty został Mamool, ale "kapitan" drużyny Novarre powinien coś w ten weekend wybiegać. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Sprawdziły się złe wieści z ZEA. Po Street Cry odszedł do stadniny Sakhee. Wydawało się na początku sezonu, ze ten układ (Street Cry-Sakhee) jest optymalny ale postanowiono nie ryzykować kontuzji i stało się. Co z tego że oba prowadzą w klasyfikacjach do Breeders Cup. Trudno. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam przed chwila ESSENCE OF DUBAI wygrał w Stanach GII, czyli 25pkt, robiąc sporą niespodzianke. Niestety niewiele to zmienia wobec wycofania z toru Sakhee i Street Cry, ale zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam Wynik techniczny tutaj: http://www.ladowns.com/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Liczę w sobotę na Best of the Bests. Przydałoby się kilka punktów... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Best of the bests - jasne że dopinguje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale furda to wszystko. W niedziele na Słuzewcu "Wielka Warszawska" Najwieksza gonitwa w Polsce. A wygra ją CAITANO, lecz nie bedzie to zbyt płatny konik. Gdyby przegrał byłaby to sensacja na skalę europejską co najmniej. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Hpc, w zeszły weekend po raz pierwszy byłem na Służewcu - super sprawa! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy bywasz tam w każdy weekend?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|