Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#207833 20/08/2002 06:30
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
z drugiej strony to byłaby chyba jakaś abberacja.
myslę, że trzeba podac wszystkich trzech zwycięzców i tylko podane sa zasady punktacji, czyli za wygranie +100
za nie wygranie -200
za no place -200
Kiedy wszystkiw wejdą to ma się chyba +300. Wtedy ten konkurs ma ręce i nogi.
Jesli tak jest to napewno Bandari o 3'30 a resztę zaraz podrzucę.

Bonus: Unibet
#207834 20/08/2002 06:49
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
a jeśli stwierdzsz Conrad, ze to maja byc zwycięzcy i opisana pod no 1,2,3 jest punktacja to:
1'45 Bourbonnais (trochę straszy Amandus z godolphin)
2'55 Golan lub Nayef (dość równe szanse z przewaga chyba Nayefa) w gonitwie biegnie Noverre.
3'30 Bandari
4'00 za trudna (22 konie) ale Solo Flight lub Robandella
4'30 raczej Nuit Sombre
5'05 zdecydowanie za trudna

#207835 20/08/2002 14:53
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
no tak
wczoraj byłem juz mocno spiący 2:49:)
trzeba dawać zwycięzców i maxymalnie można z dnia uzyskać 300pkt, a słaby dzień to -1200pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , Swoją drogą mało precyzyjny regulamin.
pozdrawiam

#207836 20/08/2002 19:20
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
pierwszy już wszedł
1st Bourbonnais 5-6 Fav
2nd Salcombe 6-1
3rd Wahsheeq 7-2

Co do klaczy, Conrad, to paradoksalnie w godolphin, pewnie klacz załatwi 95% graczy.
Kazzia ma niemieckie pochodzenie a po jej ojcu lataja konie na Służewcu. Wyjatkowe trupy. A wiadomo jaka jest przepaść pomiędzy tym co biega w Polsce i np w Anglii.
Poza tym jest to jeden z nielicznych niemieckich koni odnoszących sukcesy w największych wyścigach. I nawet gdyby to był ogier, nie brałbym go pod uwagę. Ale taki jest właśnie cały urok tego konkursu. Wszystkiego przewidzieć się nie da.
pozdrawiam

#207837 20/08/2002 19:29
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
na 2'20 w York nie dawałem typów.
Pomimo, że biegło 7 koni, to dwóch faworytów no place. Kto tu dawał juz ma tyły a Poland przewagę.
Wygrał Boreal 6/1

#207838 20/08/2002 19:38
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
za 20 minut o 2'55GMT rusza Noverre.
raczej tego nie wygra, ale Ci którzy maja go w Godolphin mogą prześledzić wyścig tutaj:
http://www.racingpost.co.uk/rpost/?MIval...ear=2002&flag=1 [racingpost.co.uk]
naciskając live text commentary.
powodzenia noverzyści.

#207839 20/08/2002 20:04
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
1 Nayef
2 Golan
3 Noverre (12pkt godolphin)
i drugi wszedł jak sie ktoś zdecydował na Nayefa.

#207840 20/08/2002 20:46
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
praegladając co typowali ludzie na Betfair, dochodze jednak do wniosku, że regulamin był mało przejrzysty. Teraz dopiero doszedł link ze szczegółami punktacji i wychodzi, że wariant 1, ten który pisałem na początku był właściwy.
Czyli trzeba było trafic
1.zwycięzcę
2.przegranego
przegranego bez miejsca
i to wszystko jeszce w powiazaniu z kursami.
Po typach ludzi widać, ze nie zrozumieli także.

Kto wysłał 1 wariant bedzie w czubie (???)
a typy zwycięzców moze przydały sie do zagrań.
Ja grałem
pozdrawiam

#207841 21/08/2002 03:01
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
w sportingbet, promocja
1000$ za wytypowanie trójki w jutrzejszym wyścigu.
Sprawa nie jest łatwa ale.....próbowac trzeba
Ja wybierałem spośród (kolejność przypadkowa)
Charley Bates
Moon Emperor
Bourgeois
Big Moment

#207842 03/09/2002 03:32
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
przed chwilą mało liczony Essence of Dubai, zajął 2-gie miejsce w Derby Pensylwanii w USA.

11th race - Philadelphia Park - September 02, 2002

Race Name: Pennsylvania Derby - Grade: 3
Off at: 5:15 Race Type: Stakes
Age Restriction: Three Year Old
Value of Race: $500,000
Distance: One And One Eighth Miles
Surface Type: Dirt Track Condition: Wet Fast
Winning Time: 1:51.10

Pgm Horse Jockey Win Place Show
5 Harlan's Holiday - Edgar S. Prado 4.00 2.80 5.60
1 Essence of Dubai - Jose Luis Flores 3.80 17.00
3 Make the Bend - Nick Santagata 27.20

pozdrawiam

#207843 04/09/2002 13:40
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
Street Cry - prowadzacy na liscie faworytów do wygrania największych jesiennych nagród, już niestety ich nie wygra. Z powodu lekkiej kontuzji został odesłany do macieżystej stadniny na końska emeryturę.
I tak myśli o 50-ce są dla mnie raczej zamknięte.
Wygląda na to, że najlepiej wyjdą w konkursie Ci którzy stawiali Noverre, Granderę i Marienbarda.
Trudno - za rok (juz w marcu) znowu zagram i myslę, że zbierzemy 250 entries z Polski. Wtedy będzie ciekawie choć na szczeblu "lokalnym".
pozdrawiam

#207844 04/09/2002 16:33
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał hpc:
[qb]witam

Trudno - za rok (juz w marcu) znowu zagram i myslę, że zbierzemy 250 entries z Polski. Wtedy będzie ciekawie choć na szczeblu "lokalnym".
pozdrawiam[/qb]
Szkoda, ze w tym roku wyrazniej nie pisales, ze trzeba 250 osob, zeby byly dodatkowe nagrody. Mysle, ze nie byloby problemu za znalezieniem kilku chetnych (to znaczy kazdy tegoroczny uczestnik znalazlby jeszcze kilku) nawet takich ktorzy wybraliby losowo konie i zapomnieli na drugi dzien o konkurkie. W przyszlym roku obiecuje zadzialac w tym kierunku.

Wojtek

#207845 04/09/2002 17:11
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Też miałem Street Cry. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Hpc, jak wysokie są te dodatkowe nagrody jeśli uzbierzemy 250 osób?

#207846 04/09/2002 17:15
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam Conrad
1000USD dla każdego zwycięzcy grupy krajowej, jesli kraj ten nie jest reprezentowany w czołowej 7 stars.
pozdrawiam

#207847 06/09/2002 18:32
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Witam!
W przyszłym roku rzeczywiście musimy wziąć sprawy w swoje ręce i sami na forum zatroszczyć się o tych 250 graczy. Sam zarejestruje kilku znajomych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A w tym roku choć dolarów od szejka się nie wyciągnie to i tak godolphin to świetna zabawa. Do końca z moim wyrównanym (wszystkie koniki punktowały) "końskim teamem" będziemy walczyć o poprawienie i tak już wysokiej 6 lokaty (oczywiście w kraju). Szkoda tylko, że z soboty zdjęty został Mamool, ale "kapitan" drużyny Novarre powinien coś w ten weekend wybiegać.
Pozdrawiam

#207848 07/09/2002 03:38
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
Sprawdziły się złe wieści z ZEA.
Po Street Cry odszedł do stadniny Sakhee.
Wydawało się na początku sezonu, ze ten układ (Street Cry-Sakhee) jest optymalny ale postanowiono nie ryzykować kontuzji i stało się.
Co z tego że oba prowadzą w klasyfikacjach do Breeders Cup. Trudno.
pozdrawiam

#207849 22/09/2002 04:45
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
przed chwila
ESSENCE OF DUBAI wygrał w Stanach GII,
czyli 25pkt, robiąc sporą niespodzianke.
Niestety niewiele to zmienia wobec wycofania z toru Sakhee i Street Cry, ale zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam

Wynik techniczny tutaj:
http://www.ladowns.com/

#207850 26/09/2002 23:59
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Liczę w sobotę na Best of the Bests. Przydałoby się kilka punktów... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#207851 27/09/2002 15:01
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
Best of the bests - jasne że dopinguje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale furda to wszystko.
W niedziele na Słuzewcu "Wielka Warszawska"
Najwieksza gonitwa w Polsce.
A wygra ją CAITANO, lecz nie bedzie to zbyt płatny konik.
Gdyby przegrał byłaby to sensacja na skalę europejską co najmniej.
pozdrawiam

#207852 24/10/2002 04:14
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Hpc, w zeszły weekend po raz pierwszy byłem na Służewcu - super sprawa! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy bywasz tam w każdy weekend?

Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Sensei, rafal08, betowiec), 2,383 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,104
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1