Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#208182 02/09/2003 01:59
Dołączył: Aug 2003
Posty: 47
E
Evi
Offline
newbie
newbie
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 47
Witam,
może uda nam się tym razem potypować przed gonitwą?
Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#208183 02/09/2003 03:36
Dołączył: Mar 2003
Posty: 96
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 96
witam,
myślę,że rozegrają konie p. tr.D.Kałuby, ze wskazaniem na tulipę /jape/, po walce z derbistą i darabem. dla królowej i toryta to nie ten dystans, może również dla gospodarza.wydaje się,że dla królowej zdecydowanie lepszym zapisem byłaby nagr. krasne /3 l.i st.kl. 2200 m kat.A/
pozdr.

#208184 02/09/2003 13:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam,
Na pewno Królowa Gwiazd mierzy w Wielką Warszawską. Być może od Nagrody Krasne nie miałaby wystarczająco dużo czasu, by odpocząć.
W Kozienic zaprezentowała dobrą formę, została dobrze przeprowadzona, myślę, że tu nie będzie gorzej.
Inaczej Tulipa - szczyt formy ma chyba już za sobą i myślę, że będzie tu oszczędniej przeprowadzona.
Nie liczę Gospodarza bo uważam, że 2800 to dla niego za daleko. Toryt jest zagadką.
3-latki dotyczczas nie powalczyły ze starszymi ale tu może być inaczej.
A więc proponuję porządek Królowa/YI/Darab box.
Pozdrawiam

#208185 02/09/2003 20:07
Dołączył: Apr 2003
Posty: 68
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 68
witam.
Wydaje się, że na 2800 to oprócz formy koni bardzo duże znaczenie będzie miał dosiad, a tutaj chyba jednoznacznie najlepszy jest mistrz taktyki T. Dul i będący ostatnio w formie P. Piątkowski. Z informacji wychodzi, że Toryt może mieć lekką zniżkę formy. Podobno w życiowej formie jest Gospodarz, lecz poprzednicy piszą, że to trochę dla Niego za daleko. Zatem wychodzi niezbyt oryginalnie - Królowa Gwiazd

pozdr. Insider

#208186 02/09/2003 21:15
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
Kupiłem programy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i chyba z Wami potypuję.
Ciekawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i śmieszne dyskusje na forum zmdom.
Nie byłem tam sporo czasu a tam wrze od sporów i kłótni.
pozdrawiam
pawel, hpc

#208187 03/09/2003 01:04
Dołączył: Aug 2003
Posty: 47
E
Evi
Offline
newbie
newbie
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 47
Witam,
mam nadzieję, że Gospodarz będzie blisko, tzn. nie dalej niż 3. Na pewno trzeba liczyć YI (miał czas na odpoczynek i zapewne jest dobrze przygotowany), co do Królowej to zobaczymy. Klasę ma, nie wiadomo czy da radę na tym dystansie z mocnymi ogierami.
PDK Gospodarz/YI/Królowa box
pozdrawiam


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, kamel), 2,665 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1