|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 47
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2003
Posty: 47 |
Witam, może uda nam się tym razem potypować przed gonitwą? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 96 |
witam, myślę,że rozegrają konie p. tr.D.Kałuby, ze wskazaniem na tulipę /jape/, po walce z derbistą i darabem. dla królowej i toryta to nie ten dystans, może również dla gospodarza.wydaje się,że dla królowej zdecydowanie lepszym zapisem byłaby nagr. krasne /3 l.i st.kl. 2200 m kat.A/ pozdr.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam, Na pewno Królowa Gwiazd mierzy w Wielką Warszawską. Być może od Nagrody Krasne nie miałaby wystarczająco dużo czasu, by odpocząć. W Kozienic zaprezentowała dobrą formę, została dobrze przeprowadzona, myślę, że tu nie będzie gorzej. Inaczej Tulipa - szczyt formy ma chyba już za sobą i myślę, że będzie tu oszczędniej przeprowadzona. Nie liczę Gospodarza bo uważam, że 2800 to dla niego za daleko. Toryt jest zagadką. 3-latki dotyczczas nie powalczyły ze starszymi ale tu może być inaczej. A więc proponuję porządek Królowa/YI/Darab box. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 68 |
witam. Wydaje się, że na 2800 to oprócz formy koni bardzo duże znaczenie będzie miał dosiad, a tutaj chyba jednoznacznie najlepszy jest mistrz taktyki T. Dul i będący ostatnio w formie P. Piątkowski. Z informacji wychodzi, że Toryt może mieć lekką zniżkę formy. Podobno w życiowej formie jest Gospodarz, lecz poprzednicy piszą, że to trochę dla Niego za daleko. Zatem wychodzi niezbyt oryginalnie - Królowa Gwiazd
pozdr. Insider
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Kupiłem programy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i chyba z Wami potypuję. Ciekawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i śmieszne dyskusje na forum zmdom. Nie byłem tam sporo czasu a tam wrze od sporów i kłótni. pozdrawiam pawel, hpc
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 47
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2003
Posty: 47 |
Witam, mam nadzieję, że Gospodarz będzie blisko, tzn. nie dalej niż 3. Na pewno trzeba liczyć YI (miał czas na odpoczynek i zapewne jest dobrze przygotowany), co do Królowej to zobaczymy. Klasę ma, nie wiadomo czy da radę na tym dystansie z mocnymi ogierami. PDK Gospodarz/YI/Królowa box pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka