|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2004
Posty: 41 |
Moje typy na dzisiaj:
Allyhills Julius - Palm Springs (2.10) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Caprice Cristal (2.00) - Rascal Joe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Dame East - Wiss Goldfinger (1.95) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Va Pensiero - Kronoborgs Jill (1.85) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
No nie, takiej wtopy to dawno nie zaliczyłem. Ale tak to jest jak się człowiek pokusi na zbyt wysokie kursy. Lepiej zostawię typowanie trottingu simka_airmenowi i innym, którzy mają więcej szczęścia. Lepiej nie będę już dawał swoich typów, bo po co mam jeszcze mieć kogoś na sumieniu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550 |
No to wypijmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za dzisiejsze udane typy!!! 2 na 3 trafione no i 1 zwrot.Tak trzymać!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
marooned nie załamuj sie kazdy ma kiedys zła passe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Slymmer - Drumstick Boy 1 kurs 1.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jovian Beat - Squeeze Box 1 kurs 1.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2003
Posty: 19 |
Oryginalnie wysłał rifat: [qb]Witam!
Zeszly tydzien zamknalem 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .
w tym tygodniu postaram sie o lepszy bilans, moze uda sie juz dzis w Mantrop.
Lava Brick - Tribute Man 1 1.2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Helle As - Nina Mi 1 1.45 zwrot
i delikatnie Piccolo Sund - Sannes Bozz 2 1.95 zwrot
Powodzenia!![/qb] Na dzis Bergsaker: Slymmer - Martin Index 1 1.50 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> -2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Jasmin Brick - Nice Devil Qui 1 kurs 1.60
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550 |
cześć wszystkim !!! na początek 2 typy na SOLVALLĘ pierwszy z gonitwy 3 a drugi z 4
P.S.SUPER CHILL-GOLD GOBLIN- 1 1,5 :eek: TROMBONE KALL-ROYAL A.E.- 2 1,85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Kickan Silvio - Walkyria 2 kurs 1.55
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Nimbus Newmen - Delicious Love 1 kurs 1.50
P.S.Super Chill - Gold Goblin 1 kurs 1.50
i zastanawiam sie nad Kadrilj - Clinique of All 2 kurs 1.85
moze ktos ma wieksze zdanie na temat tego meczyku ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Enforce - Trögds Edvin 2 kurs 1.60
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550 |
Oryginalnie wysłał simka_airMen: [qb]Nimbus Newmen - Delicious Love 1 kurs 1.50
P.S.Super Chill - Gold Goblin 1 kurs 1.50
i zastanawiam sie nad Kadrilj - Clinique of All 2 kurs 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
moze ktos ma wieksze zdanie na temat tego meczyku ?[/qb] moim skromnym zdaniem clinique powinno wejść. Dorzucam jeszcze: BLUE DROP SUND-BONEY KLOSTER-2 1,85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> PEACE BOY-THE GOODBAY GIRL-2 1,65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka