Caprice Cristal (2.00) - Rascal..."> Caprice Cristal (2.00) - Rascal...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#208586 20/01/2004 21:48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 41
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 41
Moje typy na dzisiaj:

Allyhills Julius - Palm Springs (2.10) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Caprice Cristal (2.00) - Rascal Joe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Dame East - Wiss Goldfinger (1.95) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Va Pensiero - Kronoborgs Jill (1.85) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

No nie, takiej wtopy to dawno nie zaliczyłem. Ale tak to jest jak się człowiek pokusi na zbyt wysokie kursy. Lepiej zostawię typowanie trottingu simka_airmenowi i innym, którzy mają więcej szczęścia. Lepiej nie będę już dawał swoich typów, bo po co mam jeszcze mieć kogoś na sumieniu...

Bonus: Unibet
#208587 21/01/2004 01:12
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
No to wypijmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za dzisiejsze udane typy!!!
2 na 3 trafione no i 1 zwrot.Tak trzymać!!!

#208588 21/01/2004 02:03
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
marooned nie załamuj sie kazdy ma kiedys zła passe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#208589 21/01/2004 16:19
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Slymmer - Drumstick Boy 1 kurs 1.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Jovian Beat - Squeeze Box 1 kurs 1.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#208590 21/01/2004 16:42
Dołączył: Jul 2003
Posty: 19
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 19
Quote
Oryginalnie wysłał rifat:
[qb]Witam!

Zeszly tydzien zamknalem 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .

w tym tygodniu postaram sie o lepszy bilans, moze uda sie juz dzis w Mantrop.

Lava Brick - Tribute Man 1 1.2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Helle As - Nina Mi 1 1.45 zwrot

i delikatnie Piccolo Sund - Sannes Bozz 2 1.95 zwrot

Powodzenia!![/qb]
Na dzis Bergsaker:

Slymmer - Martin Index 1 1.50

5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> -2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#208591 21/01/2004 18:29
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Jasmin Brick - Nice Devil Qui 1 kurs 1.60

#208592 21/01/2004 20:13
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
cześć wszystkim !!! na początek 2 typy na SOLVALLĘ
pierwszy z gonitwy 3 a drugi z 4

P.S.SUPER CHILL-GOLD GOBLIN- 1 1,5 :eek:
TROMBONE KALL-ROYAL A.E.- 2 1,85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#208593 21/01/2004 20:36
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Kickan Silvio - Walkyria 2 kurs 1.55

#208594 21/01/2004 21:53
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Nimbus Newmen - Delicious Love 1 kurs 1.50

P.S.Super Chill - Gold Goblin 1 kurs 1.50

i zastanawiam sie nad
Kadrilj - Clinique of All 2 kurs 1.85

moze ktos ma wieksze zdanie na temat tego meczyku ?

#208595 21/01/2004 22:28
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Enforce - Trögds Edvin 2 kurs 1.60

#208596 21/01/2004 23:17
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
Quote
Oryginalnie wysłał simka_airMen:
[qb]Nimbus Newmen - Delicious Love 1 kurs 1.50

P.S.Super Chill - Gold Goblin 1 kurs 1.50

i zastanawiam sie nad
Kadrilj - Clinique of All 2 kurs 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

moze ktos ma wieksze zdanie na temat tego meczyku ?[/qb]
moim skromnym zdaniem clinique powinno wejść.
Dorzucam jeszcze:

BLUE DROP SUND-BONEY KLOSTER-2 1,85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
PEACE BOY-THE GOODBAY GIRL-2 1,65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 3 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1