Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 18 1 2 16 17 18
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Panowie eksperci mam parę pytań smile

1. Skoro strajk scenarzystów się już skończył, czy jest szansa, że trzeci sezon Supernatural będzie liczył klasycznie 22 odcinki, czy już na bank jest skrócony?

2. Ruszyło się coś z filmem pełnometrażowym "Veronica Mars", bo krążyły plotki, że po zamknięciu serialu skończą historię filmem?

3. Ktoś wie coś o serialowej wersji "Blade'a"? Miał się pojawić w tym roku z raperem Sticky Fingazem (rola rapera-gangstera w The Shield była świetna) w roli Chodzącego za Dnia?

4. Californication będzie kontynuowane, czy to tylko jednorazowy wyczyn był?

5. Słyszał ktoś o projekcie "Moonlight"? Ma to być serial o wampirach z Jasonem Dohringiem znanym z "Veronici Mars"?

Z braku czasu wypadłem trochę z obiegu, a chętnie bym coś ciekawego pooglądał. Wszystkie lubiane przeze mnie produkcje się pokończyły i posucha frown
Byleby do czerwca - ostatnia seria The Shield! Juz się nie mogę doczekać smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by Emrod
5. Słyszał ktoś o projekcie "Moonlight"? Ma to być serial o wampirach z Jasonem Dohringiem znanym z "Veronici Mars"?


Slyszalem i ogladalem caly 1 sezon. Polecam smile
Nie wiem kiedy, ale ma byc nastepny sezon.

Co do reszty to nie wiem, musisz poszukac w necie, najlepiej na zagranicznych stronkach.

Od siebie polecam tvrage.com jest tam tez calendarz wink

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
1. Nie ma szans, będzie 16 odcinków w 3 sezonie.
3. Blade..Blade, było chyba już :> Ale nie w 2008, a w 2007. O tym samym mówimy? Słabe.
4. Będzie drugi sezon.
5. Jest 13 odcinków, będą jeszcze 4 w pierwszym sezonie. Drugi sezon na jesieni.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Dzięki za informację smile

Ja się zastanawiałem, czy to w ogóle będą kręcić, a tu już po I serii grin

Shannym Sossamon, Jason Dohring - świetna obsada! Tylko dlaczego tam musi grać Alex O'Loughlin??
W The Shield w V serii wprowadzono Forresta Whitakera jako kontrę dla Michaela Chiklisa i przy ich spięciach ekran mi aż iskrzył smile Serię później podobne zadanie powierzono O'Loughlinowi i chłopak sobie wyraźnie nie dawał rady, Chiklis go wręcz zeżarł!
No cóż jakoś przeboleję, trzeba i tak pościągać.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by Emrod
3. Ktoś wie coś o serialowej wersji "Blade'a"? Miał się pojawić w tym roku z raperem Sticky Fingazem (rola rapera-gangstera w The Shield była świetna) w roli Chodzącego za Dnia?

Potwierdzam, doskonała rola smile

Originally Posted by Emrod
Byleby do czerwca - ostatnia seria The Shield! Juz się nie mogę doczekać smile

Totalnie przez przypadek wpadłem na ten serial i podchodziłem do niego przyznaje - sceptycznie ... Jestem po 5 sezonie i serial jest genialny piwo

BTW dobry avatar, Vic wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
ogladal ktos juz Rambo?? warto sciagac?? czy totalne dno i jeden John zabija w buszu wszystkich innych wrogow??

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Dla mnie serial musi mieć bohaterów, którzy mnie zainteresują! Wiadomo, że forma serialu który się ciągnie przez kilkadziesiąt odcinków powoduje znużenie fabułą i pewne powtórzenie, dlatego trzeba lubić te postacie, żeby bawić się serialem dalej.

Dlatego mnie nie rusza Prison Break, bo jedynie ten włoski mafioso z początku i T-Bag to bohaterowie jakoś tam ciekawi.

The Shield natomiast to przykład rewelacyjnie nakreślonych postaci do których idealnie dobrano aktorów!

Chiklis mistrzostwo, CCH Pounder jako detektyw ze sztywnymi zasadami niewiele gorzej. No i inni bohaterowie: Shane Vendrell -redneck jak się patrzy, Dutch - geniusz-pierdoła, Julian - ortodoksyjny chrześcijanin walczący z własnym homoseksualizmem.

A ci "źli"! Danny Pino znany jako sympatyczny Scottie Valence z "Dowodów zbrodni" gra wyzutego z wszelkiej moralności Meksykańskiego gangstera, Anthony Andersson - rubaszny grubasek z murzyńskich komedii tutaj jest zły do szpiku kości smile

Poza tym brak w serialu elementów politycznej poprawności: korupcja, dobro rzadko wygrywa, rasizmu jest w trzy dupy, poszanowania dla mniejszości seksualnych równiez!

Dobrze jednak, że skończą po VII serii, bo formuła już się wyczerpuje, a niepotrzebne rozciąganie zabija klimat.

O.C. to świetny przykład urwanego w porę serialu, było w sam raz!

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
No to chyba trzeba się zainteresować The Shield :] Ja jedynie an axn pare odcinków widziałem.

Postacie świetne są w "Dr. House" :]

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Ostatnio przeczytałem o Shield coś takiego :

Production on all 13 episodes of the seventh and final season are completed, but awaiting final edit. Will air sometime after the summer.

Jeżeli to prawda to pewnie na nowy sezon trzeba będzie poczekac frown


Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by Dziabor
ogladal ktos juz Rambo?? warto sciagac?? czy totalne dno i jeden John zabija w buszu wszystkich innych wrogow??

początek z ciekawości obejrzałem i wygląda dosyć fajnie , resztę obejrzę w weekend jak będę miał trochę wolnego czasu

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by Emrod
Dla mnie serial musi mieć bohaterów, którzy mnie zainteresują!

Poza tym brak w serialu elementów politycznej poprawności: korupcja, dobro rzadko wygrywa, rasizmu jest w trzy dupy, poszanowania dla mniejszości seksualnych równiez!

Właśnie! Dla mnie ten serial jest świetny między innymi z wyżej wymienionych powodów smile

Jest tak jak w życiu - świat nie jest czarno-biały, ludzie nie są czarno-biali ... I nie mam na myśli koloru skóry wink

Vic - świetny glina, ale jednak skorumpowany w pewnym sensie. Dutch - "mózg" i detektyw jak się patrzy,ale popełnia błędy (akcja z parą gdzie to kobieta była prowokatorką, a nie facet), tudzież zabija zwierzęta by poczuć to "coś" ...

Takich przykładów jest w tym serialu mnóstwo. One pokazują, że jest jak jest - stalowych kręgosłupów ze świecą szukać, a większość ludzi jest po prostu ... "szara" - w ciemniejszym lub jaśniejszym odcieniu,ale jednak.

Generalnie - polecam smile

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Pierwsze co mi przyszło do głowy po obejrzeniu pierwszego odcinka The Shield to "jakim cudem ktoś to puścił w Stanach", wtedy bodajże o 20.00 shocked

Serial jest niesamowicie wyrazisty co daje świetną rozrywkę, ale odnaleźć tam można sporo zagrań na wysokim poziomie kinowym, a nie telewizyjnym. Artyzm wręcz można powiedzieć smile

Wysoki poziom jest w dużej mierze zależny od tego co często zabija inne niezłe serialu - od czasu!

Od marca 2002 do czerwca 2007 powstały zaledwie 74 odcinki, dla porównaniu Lost jest o 2.5 roku młodsze, a odcinków ma tyle samo. Nie było poganiania, nie było więc kompromisów i można było dopieścić każdy odcinek.

Pierwsze dwie serie były świetne, trzecia chyba najsłabsza; wydawało mi się, że serial padnie śmiercią tragiczną!
A tu w czwartej genialne role Glenn Close i Anthony'ego Andersona; w piątej Close zastąpił Forest Whitaker i to dopiero była bomba smile

Na początku kasowali wszystkie nagrody ze Złotymi Globami na czele, potem jakoś dziwnie ucichło. Odnoszę wrażenie, że ostatnio zrobił się z tego niszowy serial dla fanów, ale ja nie narzekam smile

Gdybym miał z czymś porównać The Shield to przychodzi mi namyśl chyba tylko "Dzień próby" z Denzelem za którą zresztą dostał Oskara - film nieco inny, ale klimat dość podobny.


Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Originally Posted by Dziabor
ogladal ktos juz Rambo?? warto sciagac?? czy totalne dno i jeden John zabija w buszu wszystkich innych wrogow??

Przecież to o to chyba chodzi w Rambo smile John rusza z odsieczą i robi totalną rozpierduche a akcja z wielkim wkmem na samochodzie jest po prostu boska. grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by Emrod
Pierwsze dwie serie były świetne, trzecia chyba najsłabsza; wydawało mi się, że serial padnie śmiercią tragiczną!
A tu w czwartej genialne role Glenn Close i Anthony'ego Andersona

Bardzo podobne odczucia smile Rzeczywiście - dobrze określiłeś ten moment "krytyczny" ... też miałem mieszane odczucia. Aż tu nagle ... cool powrót i to jaki smile

Nie jestem jakimś wielkim serialo-filem ;), ale jak dla mnie lepszy jest tylko Dexter.

Strona 18 z 18 1 2 16 17 18

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, betowiec, alfa, rafal08, aker, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, forty), 1,837 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,369
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1