Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
Dołączył: Dec 2007
Posty: 57
journeyman
journeyman
Dołączył: Dec 2007
Posty: 57
Witam wszystkich smile

I stało się! dzisiaj gram jednocześnie progresje na W Lotników a 2 progresja na W Rekinów mam nadieje, że remis nie zepsuje niczego smile
A do tego garm 3 poziom progresji na L Wyspiarzy, ich passa się skończy i mam nadzieje, że gracze z Tampy do tego dzisiaj się przyczynią tongue

pozdr. laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
aaa zapomnialem o wyspiarzach z tego wszystkiego...

boks2 poziom L NY Islanders

Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
ee wczoraj 1/3 tylko carolina siadla, ale dobre i to kasa

stop Islanders dzisiaj bankowo koncza swoje wygrywanie w New Jersey, bo ilez mozna cop

Gratuluje tym co polowali na Sharks santa szczerze mowiac myslalem, ze przegraja wczoraj i jeszcze z pingwinami sobie nie poradza no, ale przelamali sie i dobrze bo lubie ich grin Ogolnie fajny mecz zagrali kilka bojek bylo wiec git laugh laugh a co do Flyers, to niech oni sobie bramkarza sprawia bo ten Biron to sie nadaje...mial kilka tak swietnych interwencji ze az mnie sciagnelo na puke bez kitu wogole gosciu nie przekonuje, ale co zrobic smirk

Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
New York Islanders - Tampa Bay Lightning 1:0

Philadelphia Flyers - San Jose Sharks 1:3

zarówno w jednym jak i w drugim przypadku będzie potrzebny poziom 3 tongue

Co do meczy Islanders z New Jersey to mecz nie dziś a jutro..

dzisiaj zagram:

Calgary Flames - Detroit Red Wings
Typ 2 Kurs 2.2
Bwin

wprawdzie progresje na Win Skrzydeł zakończyłem ale po serii przegranych myślę, że teraz zaliczą serie wygranych, nawet jeśli by im sie noga powinęła dziś to seria Win wkrótce nadejdzie smile

Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
Originally Posted by antek23
Co do meczy Islanders z New Jersey to mecz nie dziś a jutro..

niby tak tongue graja o 19 jutro naszego czasu z tym ze wszystkie mecze sa jutro tak na dobra sprawe smile

ja dzisiaj kontynuuje 3 progresje:

boks2 poziom W Dallas
boks2 poziom W Anaheim
boks2 poziom L Colorado


Powodzenia wszystkim piwo


Dołączył: Dec 2007
Posty: 57
journeyman
journeyman
Dołączył: Dec 2007
Posty: 57
Jutro dalej 3 etap L Islanders

Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
ayeah ooo

Wczoraj tylko Dallas na 2 etapie siadlo. Mam jeszcze 4 progresy w grze na 3 poziomie i dopoki nie zakoncze to nic nie ruszam nowego. A dzisiaj:

boks 3 poziom W Flyers
boks 3 poziom L Islanders


gwizdek

Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
Calgary Flames - Detroit Red Wings 1:0 smirk skrzydła muszą już wkrótce zacząć wygrywać, i to serią ... kwestia meczu, dwóch, jedyne co niepokoi to ich ostatnia niezaradność w ataku, ale myślę ze jak już wystrzelą to na dobre tak jak to miało miejsce w meczu z Colorado

dziś :

New Jersey Devils - New York Islanders
Typ 1 Kurs 1.75
Bwin poziom 3 na [color:#000000]L Islanders[/color]


Philadelphia Flyers - Florida Panthers
Typ 1 Kurs 2.0
Bwin poziom 3 na [color:#000000]W Flyers [/color]

oraz:
Vancouver Canucks - Detroit Red Wings
Typ 2 Kurs 2.5
Bwin

na Win skrzydeł nie gram na poziomy tylko będę narazie grał na nich konsekwentnie aż będą mieli jakąś dłuższą serie np. 3 W z rzędu

Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
Originally Posted by antek23
Calgary Flames - Detroit Red Wings 1:0 smirk skrzydła muszą już wkrótce zacząć wygrywać, i to serią ... kwestia meczu, dwóch,
Antek niby dlaczego muszą? Oni nie muszą, jedynie co to mogą wink Playoffy pewne a Dallas im raczej 1 miejsca nie zabierze...co nie oznacza że mówie że nie zaczną wygrywac wkrótce serią.

A tymczasem już dziś Wyspiarze polegli grin

A na dziś z mojej strony jeszcze:
Phila 1 i hc -1,5
Dallas
Vancouver 1 & hc -1,5

pozdrawiam papa

Hans #2095851 24/02/2008 18:27
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by Hans
Playoffy pewne a Dallas im raczej 1 miejsca nie zabierze...co nie oznacza że mówie że nie zaczną wygrywac wkrótce serią.
Hans raczej niby dlaczego?
Zerknij niżej:

[Linked Image]

To aktualny układ w konferencji. Gwiazdy nie odstają tak mocno od Czerwonych Skrzydeł.
A jak popatrzeć na dzisiejsze wyniki spotkań obu ekip to widać różnice w obecnej formie. DET dostają baty gdy DAL daje baty. I taki scenariusz już jakiś czas trwa. Jak się utrzyma tak, że DET "czasami" coś wygra a DAL "czasami" coś przegra to Gwiazdy mogą "wchłonąć" Skrzydła.
Ale oczywiście to NHL. Różne zwroty akcji są możliwe. "Progresowicze" po co grać na W/L różnych ekip? DAL pokazuje, że można ich grać na W non stop mimo, że "czasami" coś przegrają wink

Pozdrawiam papa

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
W sporcie w trakcie sezonu, panowie istnieje coś takiego jak "górka". W założeniach sezonu każdy trener określa cel główny i prowadzi do tego "kręta i długa droga". Detroit w tym sezonie miało już 3 tzw."górki" i byłoby idiotyzmem dalsze "żyłowanie" graczy, aby udowadniać całemu światu, że wygra się mnóstwo meczy w sezonie, po to aby odpaść w pierwszej fazie PO. Osobiście uważam, że obecne słabsze mecze Skrzydeł, to efekt wyrachowania i planu trenerskiego. Jak zajdzie potrzeba wygrania "kluczowych" spotkań, to zrobią to z pewnością.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
smirk ehh? Jestem w lekim szoku... shocked to co pokazali wczoraj flyers to jest cos po prostu niesamowitego tracac bramke w ostatnich sekundach spotkania. Jak tak dalej pojdzie to straca kontakt i walke o PO... widze ze powtarza sie sytuacja jaka mniej wiecej miesiac teamu miala miejsce z Vancouver. crazy

Ogolnie wczoraj bilans prograsji 1/1 , zakonczona progresja pzeciwko Islanders i do tego luzny typ na Hurricanes. Co do Caroliny to mecz bardzo mi sie podobal, mimo ze poczatek spotkania w ich wykonaniu byl malo przemyslany i dosyc chaotyczny, to w drugiej tercji zlapali wlasciwy rytm i juz nie oddali inicjatywy do samego konca. smile Na brawa zasluguje bramkarz gospodarzy Cam Ward, ktory zanotowal 31 udanych interwencji i momentami na prawde mnie zaskakiwal swoimi obronami grin

Co do samych progresji to wczoraj posiedzialem troche nad tym i bede gral glownie ML(choc nie tylko), gdzie przy seriach przewaznie pozwalalo to na zakonczenie progresu 2-3 mecze wczesniej co jest dosyc istotne. Wiazac sie to bedzie z wiekszymi stawkami by osiagnac ten sam zysk, ale wszystko juz przemyslalem i zobacze jak to wyjdzie nie tylko w teorii ale i w praktyce. ooo

Vader zgadzam sie z toba, chociaz swoja droga ciekaw jestem czy DET nie sa juz myslami w PO, czy moze faktycznie sie juz wypstrykali. Faktem jest ze z 10 ostatnich spotkan Skrzydla wygraly 2 z czego 1 w OT i jedno w 60' a reszta sa w plecy. Gwiazdy niemal dokladnie na odwrot 8-2 laugh

A dzisiaj:

boks3 poziom L Colorado (ML)
boks3 poziom W Anaheim

Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
Originally Posted by zajczyk
boks3 poziom L Colorado (ML) hura
boks3 poziom W Anaheim
hura

kasa kasa

Dzisiaj jedziemy dalej zalosna juz w moich oczach Philadelphie crazy

boks4 poziom W FLyers

Dołączył: Dec 2007
Posty: 57
journeyman
journeyman
Dołączył: Dec 2007
Posty: 57
Podobnie jak kolega "Zajczyk" zakończyłem progresy na wyżej wymienione przez niego drużyny... :)Obawiam sie co do losów Lotników, sam już nie wiem co robić z nimi... Graja fatalnie i chociaż mam progresje już chyba 6 poziom na ich W, to nie widzę tego zwycięstwa w Buffalo... obym sie mylił! pomóżcie panowie! smile Jak sie zapatrujecie na lotników i co sądzicie o ich najbliższym meczu?

pozdrawiam tongue

Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
jezeli o mnie chodzi to Philadelphia jest wielka niewiadoma. Moga wygrac, moga przegrac. Teoretycznie z panetrami startowali w roli faworytow, gdzie prowadzili caly mecz aby 2 sek przed koncem sie pograzyc... Prezentowana forma lotnikow jest bardzo niewygoda do przewidywania ich spotkan i ktorko mowiac fatalna laugh. Graja malo skladnie, ataki sa nieprzemyslane,obrona zawodzi,a bramki no coz...malo ich strzelaja tongue Ja gram OT+SO bo moga jakos przyfuksic i wymeczyc ten Win, a potem znowu cos przegrac zanim wpadna na wlasciwy tor. Faktem jest i na pewno zdaja sobie z tego sprawe, ze PO sie oddala i jak dalej tak pojdzie to nie zobaczymy lotnikow w dalszej fazie rozgrywek.

Gogo Fylers boks

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
http://www.nhl.com/nhl/app?service=...r=948&season=20072008&gameType=2 link do preview - sabres-flyers ... duze oslabienia u lotnikow .. co o tym myslicie ??

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Gagne w tym sezonie rozegral tylko 25 spotkan, w lutym tylko 5.
Oni juz od dawna musza sobie radzic niestety bez niego.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Sytuacja z lotnikami nieciekawa nawet bardzo 8 zawodników kontuzjowanych z czego 4 czołowych a napewno mogących zapewnić W fatalna passa i kolejny mecz przynoszący niewiadomą. Czy lotnicy w okrojonym składzie będą w stanie wygrać? tak jak zostało już wspomniane może się powtórzyć sytuacja z Van

Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
ze kursik wysoki to także postanowiłem zagrać OT + SO

ostatni mecz dość pechowy, stracona bramka na 4 sek. przed końcem spotkania zapewne załamała wielu w tym i mnie...dziś może być ciężko Buffalo aktualnie 8 miejsce w Conferencji (ostatnie dające prawo gry w Play off) Flyers tuż za nimi 9 miejsce, emocji na pewno nie zabraknie ale zważywszy na formę obu ekip mam pewne obawy co do tego meczu a w następnym nie będzie wcale łatwiej gdyż grają z Ottawą jednak na przekór wszystkiemu będe grał konsekwentnie, mianowicie:

Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers
Typ 2
(włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) Kurs 2.65 Bwin poziom 4 na [color:#000000]W Flyers [/color]


oraz :

Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs
Typ 1 Kurs 1.75
Bwin 1 poziom na W Ottawy

serie ostatnich 10 spotkań ottawa ma dość marną 4-4-2 , nie wygrali meczu od 6 spotkań w reg. czasie gry no i walczą o 1 miejsce w conferencji wschodniej z Devils

Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
Originally Posted by Matias88
tak jak zostało już wspomniane może się powtórzyć sytuacja z Van

Siegajac pamiecia do tylu, to Van przelamali sie po 12 spotkaniach a tak na dobre od tygodnia zlapali wlasciwy rytm i juz zanotowali 4 wygrane z rzedu. Jednak Canucks w tych 12 spotkaniach mieli jakies tam 2 zwyciestwa, w prawdzie dopiero w karnych ale mieli. Z Lofnikami sytuacja jest o tyle zla, ze nie moga wygrac w zaden sposob juz od 10 meczy. Ja tego spotkania nie polecilbym nikomu bo tam moze byc wszystko. Licze, ze Phila przeslizgnie sie jakos przez regulaminowy czas i wcisnie jakiegos babola w OT, bo raczej czarno widze to aby przejeli oni inicjatywe i zakonczyli to zwyciestwem w 60'. Bufallo tez jeszcze jakis czas temu przezywalo kryzys(10 L i defakto w 11 spotkaniu przelamali sie), a teraz graja hokej jaki na druzyne o tym potencjale przystalo i maja spore szanse na gre w PO. Nie sadze zreszta, aby dalo sie tu cos wielkiego wydedukowac... to w koncu NHL grin

gwizdekboksgwizdek

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1