|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2007
Posty: 57 |
Witam wszystkich  I stało się! dzisiaj gram jednocześnie progresje na W Lotników a 2 progresja na W Rekinów mam nadieje, że remis nie zepsuje niczego  A do tego garm 3 poziom progresji na L Wyspiarzy, ich passa się skończy i mam nadzieje, że gracze z Tampy do tego dzisiaj się przyczynią  pozdr. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998 |
aaa zapomnialem o wyspiarzach z tego wszystkiego... 2 poziom L NY Islanders
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998 |
ee wczoraj 1/3 tylko carolina siadla, ale dobre i to  Islanders dzisiaj bankowo koncza swoje wygrywanie w New Jersey, bo ilez mozna Gratuluje tym co polowali na Sharks  szczerze mowiac myslalem, ze przegraja wczoraj i jeszcze z pingwinami sobie nie poradza no, ale przelamali sie i dobrze bo lubie ich  Ogolnie fajny mecz zagrali kilka bojek bylo wiec git  a co do Flyers, to niech oni sobie bramkarza sprawia bo ten Biron to sie nadaje...mial kilka tak swietnych interwencji ze az mnie sciagnelo na  bez kitu wogole gosciu nie przekonuje, ale co zrobic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371 |
New York Islanders - Tampa Bay Lightning 1:0 Philadelphia Flyers - San Jose Sharks 1:3 zarówno w jednym jak i w drugim przypadku będzie potrzebny poziom 3  Co do meczy Islanders z New Jersey to mecz nie dziś a jutro.. dzisiaj zagram: Calgary Flames - Detroit Red Wings Typ 2 Kurs 2.2 Bwin wprawdzie progresje na Win Skrzydeł zakończyłem ale po serii przegranych myślę, że teraz zaliczą serie wygranych, nawet jeśli by im sie noga powinęła dziś to seria Win wkrótce nadejdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998 |
Co do meczy Islanders z New Jersey to mecz nie dziś a jutro.. niby tak  graja o 19 jutro naszego czasu z tym ze wszystkie mecze sa jutro tak na dobra sprawe  ja dzisiaj kontynuuje 3 progresje: 2 poziom W Dallas
2 poziom W Anaheim
2 poziom L ColoradoPowodzenia wszystkim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2007
Posty: 57 |
Jutro dalej 3 etap L Islanders
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371 |
Calgary Flames - Detroit Red Wings 1:0  skrzydła muszą już wkrótce zacząć wygrywać, i to serią ... kwestia meczu, dwóch, jedyne co niepokoi to ich ostatnia niezaradność w ataku, ale myślę ze jak już wystrzelą to na dobre tak jak to miało miejsce w meczu z Colorado dziś : New Jersey Devils - New York Islanders Typ 1 Kurs 1.75 Bwin poziom 3 na [color:#000000]L Islanders[/color] Philadelphia Flyers - Florida Panthers Typ 1 Kurs 2.0 Bwin poziom 3 na [color:#000000]W Flyers [/color] oraz: Vancouver Canucks - Detroit Red Wings Typ 2 Kurs 2.5 Bwin na Win skrzydeł nie gram na poziomy tylko będę narazie grał na nich konsekwentnie aż będą mieli jakąś dłuższą serie np. 3 W z rzędu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721 |
Calgary Flames - Detroit Red Wings 1:0  skrzydła muszą już wkrótce zacząć wygrywać, i to serią ... kwestia meczu, dwóch, Antek niby dlaczego muszą? Oni nie muszą, jedynie co to mogą  Playoffy pewne a Dallas im raczej 1 miejsca nie zabierze...co nie oznacza że mówie że nie zaczną wygrywac wkrótce serią. A tymczasem już dziś Wyspiarze polegli  A na dziś z mojej strony jeszcze: Phila 1 i hc -1,5 Dallas Vancouver 1 & hc -1,5 pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Playoffy pewne a Dallas im raczej 1 miejsca nie zabierze...co nie oznacza że mówie że nie zaczną wygrywac wkrótce serią. Hans raczej niby dlaczego? Zerknij niżej: [ Linked Image] To aktualny układ w konferencji. Gwiazdy nie odstają tak mocno od Czerwonych Skrzydeł. A jak popatrzeć na dzisiejsze wyniki spotkań obu ekip to widać różnice w obecnej formie. DET dostają baty gdy DAL daje baty. I taki scenariusz już jakiś czas trwa. Jak się utrzyma tak, że DET "czasami" coś wygra a DAL "czasami" coś przegra to Gwiazdy mogą "wchłonąć" Skrzydła. Ale oczywiście to NHL. Różne zwroty akcji są możliwe. "Progresowicze" po co grać na W/L różnych ekip? DAL pokazuje, że można ich grać na W non stop mimo, że "czasami" coś przegrają  Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
W sporcie w trakcie sezonu, panowie istnieje coś takiego jak "górka". W założeniach sezonu każdy trener określa cel główny i prowadzi do tego "kręta i długa droga". Detroit w tym sezonie miało już 3 tzw."górki" i byłoby idiotyzmem dalsze "żyłowanie" graczy, aby udowadniać całemu światu, że wygra się mnóstwo meczy w sezonie, po to aby odpaść w pierwszej fazie PO. Osobiście uważam, że obecne słabsze mecze Skrzydeł, to efekt wyrachowania i planu trenerskiego. Jak zajdzie potrzeba wygrania "kluczowych" spotkań, to zrobią to z pewnością.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998 |
 ehh? Jestem w lekim szoku...  to co pokazali wczoraj flyers to jest cos po prostu niesamowitego tracac bramke w ostatnich sekundach spotkania. Jak tak dalej pojdzie to straca kontakt i walke o PO... widze ze powtarza sie sytuacja jaka mniej wiecej miesiac teamu miala miejsce z Vancouver. Ogolnie wczoraj bilans prograsji 1/1 , zakonczona progresja pzeciwko Islanders i do tego luzny typ na Hurricanes. Co do Caroliny to mecz bardzo mi sie podobal, mimo ze poczatek spotkania w ich wykonaniu byl malo przemyslany i dosyc chaotyczny, to w drugiej tercji zlapali wlasciwy rytm i juz nie oddali inicjatywy do samego konca.  Na brawa zasluguje bramkarz gospodarzy Cam Ward, ktory zanotowal 31 udanych interwencji i momentami na prawde mnie zaskakiwal swoimi obronami Co do samych progresji to wczoraj posiedzialem troche nad tym i bede gral glownie ML(choc nie tylko), gdzie przy seriach przewaznie pozwalalo to na zakonczenie progresu 2-3 mecze wczesniej co jest dosyc istotne. Wiazac sie to bedzie z wiekszymi stawkami by osiagnac ten sam zysk, ale wszystko juz przemyslalem i zobacze jak to wyjdzie nie tylko w teorii ale i w praktyce. Vader zgadzam sie z toba, chociaz swoja droga ciekaw jestem czy DET nie sa juz myslami w PO, czy moze faktycznie sie juz wypstrykali. Faktem jest ze z 10 ostatnich spotkan Skrzydla wygraly 2 z czego 1 w OT i jedno w 60' a reszta sa w plecy. Gwiazdy niemal dokladnie na odwrot 8-2  A dzisiaj: 3 poziom L Colorado (ML)
3 poziom W Anaheim
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2007
Posty: 57 |
Podobnie jak kolega "Zajczyk" zakończyłem progresy na wyżej wymienione przez niego drużyny... :)Obawiam sie co do losów Lotników, sam już nie wiem co robić z nimi... Graja fatalnie i chociaż mam progresje już chyba 6 poziom na ich W, to nie widzę tego zwycięstwa w Buffalo... obym sie mylił! pomóżcie panowie!  Jak sie zapatrujecie na lotników i co sądzicie o ich najbliższym meczu? pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998 |
jezeli o mnie chodzi to Philadelphia jest wielka niewiadoma. Moga wygrac, moga przegrac. Teoretycznie z panetrami startowali w roli faworytow, gdzie prowadzili caly mecz aby 2 sek przed koncem sie pograzyc... Prezentowana forma lotnikow jest bardzo niewygoda do przewidywania ich spotkan i ktorko mowiac fatalna  . Graja malo skladnie, ataki sa nieprzemyslane,obrona zawodzi,a bramki no coz...malo ich strzelaja  Ja gram OT+SO bo moga jakos przyfuksic i wymeczyc ten Win, a potem znowu cos przegrac zanim wpadna na wlasciwy tor. Faktem jest i na pewno zdaja sobie z tego sprawe, ze PO sie oddala i jak dalej tak pojdzie to nie zobaczymy lotnikow w dalszej fazie rozgrywek. Gogo Fylers 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Gagne w tym sezonie rozegral tylko 25 spotkan, w lutym tylko 5. Oni juz od dawna musza sobie radzic niestety bez niego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
Sytuacja z lotnikami nieciekawa nawet bardzo 8 zawodników kontuzjowanych z czego 4 czołowych a napewno mogących zapewnić W fatalna passa i kolejny mecz przynoszący niewiadomą. Czy lotnicy w okrojonym składzie będą w stanie wygrać? tak jak zostało już wspomniane może się powtórzyć sytuacja z Van
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371 |
ze kursik wysoki to także postanowiłem zagrać OT + SO
ostatni mecz dość pechowy, stracona bramka na 4 sek. przed końcem spotkania zapewne załamała wielu w tym i mnie...dziś może być ciężko Buffalo aktualnie 8 miejsce w Conferencji (ostatnie dające prawo gry w Play off) Flyers tuż za nimi 9 miejsce, emocji na pewno nie zabraknie ale zważywszy na formę obu ekip mam pewne obawy co do tego meczu a w następnym nie będzie wcale łatwiej gdyż grają z Ottawą jednak na przekór wszystkiemu będe grał konsekwentnie, mianowicie:
Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers Typ 2 (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) Kurs 2.65 Bwin poziom 4 na [color:#000000]W Flyers [/color]
oraz :
Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs Typ 1 Kurs 1.75 Bwin 1 poziom na W Ottawy
serie ostatnich 10 spotkań ottawa ma dość marną 4-4-2 , nie wygrali meczu od 6 spotkań w reg. czasie gry no i walczą o 1 miejsce w conferencji wschodniej z Devils
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|