|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702 |
Ech, nawet nie chce mi sie pisac. Wchodze na stolik, po dluzszej chwili dostaje AJ - podbicie 4 BB. Wszyscy pas procz donkeya, ktory wali all-in. Dlugo nie myslalem - sprawdzilem go. Koles pokazuje Q4  No i po chwili usmiech na moich ustach zamienil sie w ... Donk dostal Q i 4  Dwa rozdania pozniej - ja AA - walnalem porzadnego beta. Inny koles rzucil all-ina (mial troche mniejszy stack). Oczywiscie sprawdzilem ! Rivera ..., mozecie sie domyslec  Niech ASY beda z Wami a nie przeciwko Wam !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272 |
Moj pierwszy turniej o 3,5k . Wpisoe 10$ Ja TO LIpa144 Tamten all in po Flopie :PUKE: [Linked Image] [ imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,096 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,096 Likes: 12 |
Ryzykowne wejscie i gosc mial farta .Co zrobić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272 |
Bardzo mnie to zachecilo do grania, takich turnieji:) ;D:D Myslalem ze Ma Flush drawa i chcialem zaryzykowac;d;d
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 73 |
mialem drugi stack na stole i dostaje AA i robie raise 3,5 bb i najwiekszy stack w ogole turnieju sprawdza mnie flop niski i rainbow wiec mysle zajebiscie ale dam bet za pule zeby nie bylo ze cos zjebie i dalem za pule a gosc call i na turnie druga karta na kolor pada wiec ja znowu za pule on znowu call i na river trzecia karta na kolor ale mysle ze nie bylby takim idiota i nie dobieralby runner runner ale daje check a on mnie na all in stawia no i jak juz pisalem myslalem ze nie jest debilem i nie dobieral wiec call daje ale niestety mial kolor,dodam tez ze pokazal K9s i nie trafil na flopie zadnej parki nawet <lol2> soft ongame ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
gosciu all inowal na flopie, mysle se spoko, a tu takie buty  a myslalem ze b2b rulezz  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
czy ja zawsze kur** musze miec pecha, caly czas albo mam fulla to koles ma wiekzzego ,tyle dzis rozdanich mialem popierdolonych ze juz screenow nierobilem bo bym zapchal nimi cale te forum [Linked Image] [ img138.imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385 |
[ Linked Image] damn all iny po flopie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 202
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 202 |
da dająć all nie liczyłeś sie z tym że może jeszcze jeden pik dojść, a twoje piki do najsilniejszych nie należały  swoją drogą koleś taka sama rybka jak ty skoro sprawdził 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,096 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,096 Likes: 12 |
Szkoda gadać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 138 |
Jaqbts! Gratulacje zostałeś nominowany w kategorii Żal Roku!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Jaqbts odpuść sobie pokera bo na prawdę to nie dla Ciebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869 |
Na reku mialem K10 w treflach, gosc podbija do 0.30e - sprawdzam. Flop 4 J 6 (w tym 2 trefle). Gosc wali 0.50e - sprawdzam. Turn 4 (trefl). Gosc betuje za 1e - ja wale allina za 4e on sprawdza i pokazuje 55 (mega lol) Turn 5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
ANTES/BLINDS TapeWormJimm posts blind ($600), Formand17 posts blind ($1,200).
PRE-FLOP Kubisch81 calls $1,200, Keldborg folds, misenni folds, buszmenski calls $1,200, TapeWormJimm calls $600, Formand17 checks.
FLOP [board cards: 7H,TD,5D ] TapeWormJimm checks, Formand17 checks, Kubisch81 bets $4,000, buszmenski bets $19,395 and is all-in, TapeWormJimm folds, Formand17 folds, Kubisch81 calls $15,395.
TURN [board cards: 7H,TD,5D,QS ]
RIVER [board cards: 7H,TD,5D,QS,QD ]
SHOWDOWN buszmenski shows [ 7C,7S ] Kubisch81 shows [ TH,QC ] Kubisch81 wins $43,590.
Toż ja pier.dole, to działo się przed samymi płatnymi, gdzie obaj byliśmy +/- w połowie stawki. Deepstack shorthanded, pula 8300 :| 2% po showdownie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385 |
to co sie dzieje na noIQ to jest przegiecie paly... koles 3x z rzedu dostal runner runner, 2x do strita i raz do flusha i wygral ze mna HU chodz mialem 4x taki stack co on  to przyklad ostatniego rozdania... [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971 |
to co sie dzieje na noIQ to jest przegiecie paly... koles 3x z rzedu dostal runner runner, 2x do strita i raz do flusha i wygral ze mna HU chodz mialem 4x taki stack co on  to przyklad ostatniego rozdania... Gosc czyta pewnie forum i jak wiedzial ze z Toba gra to mial pewnosc ze wygra. Rzuc tego pokera, wiosna sie zbliza, idz na dziewczyny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385 |
[ Linked Image] rozdanie na ktorym sie wyzerowalem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Hehe, nie dziwne, że się wyzerowałeś, wcześniej czy później musiało to nastąpić. Jak wchodzisz na tak dużego HU za ostatnie pieniądze aby się odbić tylko to poker nie jest dla Ciebie  Ja gram już ponad 2 lata i sporadycznie wchodzę na 20$ HU.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385 |
Hehe, nie dziwne, że się wyzerowałeś, wcześniej czy później musiało to nastąpić. Jak wchodzisz na tak dużego HU za ostatnie pieniądze aby się odbić tylko to poker nie jest dla Ciebie  Ja gram już ponad 2 lata i sporadycznie wchodzę na 20$ HU. no i masz w 100% racje bo to nie ja sie wyzerowalem tylko moj tilt mnie wyzerowal... najpierw wtopa 30$ na pokerze rano, potem 25e sie poszlo przez Ferrera jebac (w pierwszym wygrywam 4:3 i mial serwis i wtopil 4:6) no i tilt zadecydowal ze idziemy na HU va banque i tak sie skonczylo jak sie skonczylo  teraz minie pare dni, jak nie bede mial kasy na pokera, potem znowu cos wygram i to samo 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|