Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
Ech, nawet nie chce mi sie pisac.

Wchodze na stolik, po dluzszej chwili dostaje AJ - podbicie 4 BB. Wszyscy pas procz donkeya, ktory wali all-in. Dlugo nie myslalem - sprawdzilem go. Koles pokazuje Q4 laugh No i po chwili usmiech na moich ustach zamienil sie w ... Donk dostal Q i 4 puke
Dwa rozdania pozniej - ja AA - walnalem porzadnego beta. Inny koles rzucil all-ina (mial troche mniejszy stack). Oczywiscie sprawdzilem !
Rivera ..., mozecie sie domyslec puke

Niech ASY beda z Wami a nie przeciwko Wam !!!

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Moj pierwszy turniej o 3,5k . Wpisoe 10$
Ja TO LIpa144 Tamten all in po Flopie :PUKE:
[Linked Image] [imageshack.us]


Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,006
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,006
Likes: 12
Ryzykowne wejscie i gosc mial farta .Co zrobić tongue

Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Bardzo mnie to zachecilo do grania, takich turnieji:) ;D:D Myslalem ze Ma Flush drawa i chcialem zaryzykowac;d;d

Dołączył: Nov 2007
Posty: 73
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 73
mialem drugi stack na stole i dostaje AA i robie raise 3,5 bb i najwiekszy stack w ogole turnieju sprawdza mnie flop niski i rainbow wiec mysle zajebiscie ale dam bet za pule zeby nie bylo ze cos zjebie i dalem za pule a gosc call i na turnie druga karta na kolor pada wiec ja znowu za pule on znowu call i na river trzecia karta na kolor ale mysle ze nie bylby takim idiota i nie dobieralby runner runner ale daje check a on mnie na all in stawia no i jak juz pisalem myslalem ze nie jest debilem i nie dobieral wiec call daje ale niestety mial kolor,dodam tez ze pokazal K9s i nie trafil na flopie zadnej parki nawet <lol2> soft ongame ;p

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Originally Posted by slawiola
gosciu all inowal na flopie, mysle se spoko, a tu takie buty blush

a myslalem ze b2b rulezz wink

[Linked Image]

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
czy ja zawsze kur** musze miec pecha, caly czas albo mam fulla to koles ma wiekzzego ,tyle dzis rozdanich mialem popierdolonych ze juz screenow nierobilem bo bym zapchal nimi cale te forum

[Linked Image] [img138.imageshack.us]

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
[Linked Image]

damn all iny po flopie confused

Dołączył: Sep 2007
Posty: 202
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 202
Originally Posted by Jaqbts
[Linked Image]

damn all iny po flopie confused

da dająć all nie liczyłeś sie z tym że może jeszcze jeden pik dojść, a twoje piki do najsilniejszych nie należały smile swoją drogą koleś taka sama rybka jak ty skoro sprawdził smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,006
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,006
Likes: 12
Szkoda gadać laugh smirk

Dołączył: Dec 2006
Posty: 138
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 138
Jaqbts! Gratulacje zostałeś nominowany w kategorii Żal Roku!

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Jaqbts odpuść sobie pokera bo na prawdę to nie dla Ciebie smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Na reku mialem K10 w treflach, gosc podbija do 0.30e - sprawdzam.
Flop 4 J 6 (w tym 2 trefle). Gosc wali 0.50e - sprawdzam.
Turn 4 (trefl). Gosc betuje za 1e - ja wale allina za 4e on sprawdza i pokazuje 55 (mega lol) Turn 5 laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
ANTES/BLINDS
TapeWormJimm posts blind ($600), Formand17 posts blind ($1,200).

PRE-FLOP
Kubisch81 calls $1,200, Keldborg folds, misenni folds, buszmenski calls $1,200, TapeWormJimm calls $600, Formand17 checks.

FLOP [board cards: 7H,TD,5D ]
TapeWormJimm checks, Formand17 checks, Kubisch81 bets $4,000, buszmenski bets $19,395 and is all-in, TapeWormJimm folds, Formand17 folds, Kubisch81 calls $15,395.

TURN [board cards: 7H,TD,5D,QS ]


RIVER [board cards: 7H,TD,5D,QS,QD ]


SHOWDOWN
buszmenski shows [ 7C,7S ]
Kubisch81 shows [ TH,QC ]
Kubisch81 wins $43,590.

Toż ja pier.dole, to działo się przed samymi płatnymi, gdzie obaj byliśmy +/- w połowie stawki. Deepstack shorthanded, pula 8300 :| 2% po showdownie.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
to co sie dzieje na noIQ to jest przegiecie paly... koles 3x z rzedu dostal runner runner, 2x do strita i raz do flusha i wygral ze mna HU chodz mialem 4x taki stack co on blush to przyklad ostatniego rozdania...

[Linked Image]

Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Originally Posted by Jaqbts
to co sie dzieje na noIQ to jest przegiecie paly... koles 3x z rzedu dostal runner runner, 2x do strita i raz do flusha i wygral ze mna HU chodz mialem 4x taki stack co on blush to przyklad ostatniego rozdania...
Gosc czyta pewnie forum i jak wiedzial ze z Toba gra to mial pewnosc ze wygra. Rzuc tego pokera, wiosna sie zbliza, idz na dziewczyny smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
[Linked Image]

rozdanie na ktorym sie wyzerowalem...

Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
[*]

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Hehe, nie dziwne, że się wyzerowałeś, wcześniej czy później musiało to nastąpić. Jak wchodzisz na tak dużego HU za ostatnie pieniądze aby się odbić tylko to poker nie jest dla Ciebie tongue

Ja gram już ponad 2 lata i sporadycznie wchodzę na 20$ HU.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
Originally Posted by th0mas
Hehe, nie dziwne, że się wyzerowałeś, wcześniej czy później musiało to nastąpić. Jak wchodzisz na tak dużego HU za ostatnie pieniądze aby się odbić tylko to poker nie jest dla Ciebie tongue

Ja gram już ponad 2 lata i sporadycznie wchodzę na 20$ HU.

no i masz w 100% racje bo to nie ja sie wyzerowalem tylko moj tilt mnie wyzerowal... najpierw wtopa 30$ na pokerze rano, potem 25e sie poszlo przez Ferrera jebac (w pierwszym wygrywam 4:3 i mial serwis i wtopil 4:6) no i tilt zadecydowal ze idziemy na HU va banque i tak sie skonczylo jak sie skonczylo grin teraz minie pare dni, jak nie bede mial kasy na pokera, potem znowu cos wygram i to samo grin

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, 11kera11), 2,028 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,552
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1