Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 17 1 2 5 6 7 8 9 16 17
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Odpowiedź swoją oparłem na moim ostatnim doświadczeniu z Totolotkiem(dawny TotoMix),gdy system odrzucił na jednym kuponie dwa typowane wyniki SN1-strzeli/nie strzeli w ramach tego samego meczu a kolektor potwierdził,że regulaminowo "zdarzeń wspierających się" grać razem nie wolno-choć naprawdę nie wiem gdzie tu jest to wspieranie jeśli chciałem zagrać,że jedna drużyna strzeli a druga nie strzeli bo to dawało znacznie lepszy kurs niż stawianie na samo zwycięstwo...

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Jakby ktos chcial grac na telefon w Totolotku to prosze o priv. Tak po prostu jakby ktos nie mial czasu smile

pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
He?

dzisiaj sie zawiodlem i zdziwilem.

babka powiedziala ze musza byc kombinacje,na meczu ligi adriatyckiej,jak chcialem....


trzeba piepszyc te ziemniaki nasze polskie niech to bankrutuje albo madrzeje,bo to az zal.jakbym wiedzial nawet bym nie wchodzil

Dołączył: Jun 2007
Posty: 17
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 17
może po prostu miałeś pecha (np. ktoś przygotowujący w centrali ofertę w pośpiechu, przez nieuwagę źle oznaczył zakłady blokujące się), moim zdaniem taki zakład da się zagrać w Totolotku, a kolektor powinien to wiedzieć i zwyczajnie skontaktować się z centralą w celu wyjaśnienia, sam kiedyś grałem takie zakłady wielokrotnie

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
tak sie zastanawiam co za ekspert od plk pracuje w tej firmie smile
od piatku w ofercie jest wystawiona para
M.King-A.Pluta KL
i teraz mam pytanie czy wystawiajacy ja jest debilem?
czy tez uznaje graczy za debili ?
king od jakiegos czasu niegra juz w plk tylko w grecji laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 690
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 690
Jak Toto-Mix płaci teraz pracownikom w swoich punktach? Jest to stała pensja czy jakieś procenty. Ile na miesiąc można wyciągnąć?

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Originally Posted by leo-83
Jak Toto-Mix płaci teraz pracownikom w swoich punktach? Jest to stała pensja czy jakieś procenty. Ile na miesiąc można wyciągnąć?

Zobacz tutaj

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
W mixie 900 zl na rękę za 1/2 etatu ... ok 7zl/h brutto

Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Originally Posted by jackm
Originally Posted by SenDPL
Originally Posted by ozzy123
Chyba źle się u nich dzieje. Dzisiaj nie byłi mi w stanie wypłacić wygranej w wysokości, uwaga: 118 zł shocked.
JAkby nie to, że kursy mają czasem fajne, to więcej bym się tam nie wybrał.

To nie wina firmy a gospodarki finansowej sieci. Ogólnie, jeśli w kasie jest powyżej 2000 złotych pracownicy mają obowiązek wpłacać kasę na konto bankowe firmy, co zrobić gdy ktoś przyjdzie wypłacić jeśli zostanie im tylko 20-30 złotych? To jest niestety prawda, tutaj nie ma można mieć pretensji do firmy a do jej zasad.

masz racje,tu wine pomosi tylko i wylacznie procedura finansowa MIXa... sam wiem jak u mnie pani dwa razy w tygodniu biegala wplaty na konto robic,bo musiala,a pozniej trzeba bylo czekac na nawet drobna wygrana

Bzdury piszecie Wać wink Procedura wygląda następująco: w każdy wtorek i piątek - pracownicy są zobowiązani do wpłacenia kasy na konto firmy do 1.000 tys zł, tj. wpłacają tyle, żeby został okrągły tysiąc w kasie.. Sytuacja jest inna tylko z każdym 1 dniem miesiąca, gdzie trzeba wpłacić do 0.. co na ogół się nie zdarza wink wiem, co pisze bo trochę tam pracowałem papa

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by Air7
Originally Posted by jackm
Originally Posted by SenDPL
Originally Posted by ozzy123
Chyba źle się u nich dzieje. Dzisiaj nie byłi mi w stanie wypłacić wygranej w wysokości, uwaga: 118 zł shocked.
JAkby nie to, że kursy mają czasem fajne, to więcej bym się tam nie wybrał.

To nie wina firmy a gospodarki finansowej sieci. Ogólnie, jeśli w kasie jest powyżej 2000 złotych pracownicy mają obowiązek wpłacać kasę na konto bankowe firmy, co zrobić gdy ktoś przyjdzie wypłacić jeśli zostanie im tylko 20-30 złotych? To jest niestety prawda, tutaj nie ma można mieć pretensji do firmy a do jej zasad.

masz racje,tu wine pomosi tylko i wylacznie procedura finansowa MIXa... sam wiem jak u mnie pani dwa razy w tygodniu biegala wplaty na konto robic,bo musiala,a pozniej trzeba bylo czekac na nawet drobna wygrana

Bzdury piszecie Wać wink Procedura wygląda następująco: w każdy wtorek i piątek - pracownicy są zobowiązani do wpłacenia kasy na konto firmy do 1.000 tys zł, tj. wpłacają tyle, żeby został okrągły tysiąc w kasie.. Sytuacja jest inna tylko z każdym 1 dniem miesiąca, gdzie trzeba wpłacić do 0.. co na ogół się nie zdarza wink wiem, co pisze bo trochę tam pracowałem papa

tak jak mowisz , tyle ze ja zawsze olewalem te wplaty po tysiacu i na wyplaty mialem laugh ... w umowie jest straszenie, ze zaplacisz odsetki od kazdego dnia spoznienia z wplata - > gowno prawda tongue ... anyway nie polecam pracy w tej firmie, po miesiacu konieczny jest wyjazd do W-wy po certyfikat, wczesniej szkolenia w najwiekszym duzym miescie, najazdy wladz z W-wy a wszystko za marne grosze.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Wie ktos ile placa pracownikowi punktu? Nie wlasicielowi, tylko temu od wklepywania kursow

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by Logan
Wie ktos ile placa pracownikowi punktu? Nie wlasicielowi, tylko temu od wklepywania kursow

Kolega pracuje , 894 PLN na rękę

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by oli
Originally Posted by Logan
Wie ktos ile placa pracownikowi punktu? Nie wlasicielowi, tylko temu od wklepywania kursow

Kolega pracuje , 894 PLN na rękę
czyli rozumiem ze kolega pracuje u kogos kto wynajmuje lokal totomixowi i go prowadzi.

Bo osoba ktora wynajmuje owy lokal totomixowi i jednoczesnie w nim pracuje ma na lapke 1200zl pensji + wynajem lokalu + procent od obrotu X jakiejs kwoty.
Sasiad prowadzil punkt totomixa przez 4 lata miesiecznie wychodzil na czysto ~ 2400zl.
Po 4 latach zabawy w toto otwrzyl sklep z armatura do lazienek , okanmi ,roletami ,drzwaim itp rzeczy do domu...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 29
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 29
Witam mam pytanie dotyczące liczby zmian w meczu w totomixie. Przed pierwszą rundą Euro postawiłem pare złotych na liczbę zmian over 4,5 we wszystkich meczach pierwszej rundy. Kupon został zaakceptowany. W każdym meczu było conajmniej 5 zmian ale teraz czytając regulamin znalazłem coś takiego "*UWAGA: Zakładu tego nie można łączyć na jednym kuponie z zakładami na liczbę zmian w innych meczach." Czy ktoś może mi napisać czy kupon zawierający wszystkie mecze z pierwszej rundu będzie ważny?

Top

Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
Angela, jeśli masz zagrane na kuponie to znaczy że ci przyjęli kupon a to jest wtedy jak dokument = więc jest ważny.

Ten punkt w regulaminie (że nie można łączyć) wprowadzili już po tym jak ty grałeś i potem już nie przyjmowali takich zakładów i takiego kuponu byś już nei zagrał. Skoro jednak zagrałeś, został przyjęty itd. to jest ważny. Możesz iść i wypłacić smile

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Chciałbym dziś przyznać wielki plus dla Totomixa.

Wygrany kupon bardzo mi sie zniszczył. Widać było tylko nr kuponu i niewyraźnie stawkę. Nie była to duża kwota, ale to nie o to w tym chodzi.
Punkt nie przyjął kuponu. Po telefonie do centrali skontaktowano mnie z szefową oddziału Białystok. W punkcie ów kobieta (bardzo ładna ooo ) zobaczyła kupon, przedzwoniła do dyrektora i wypłacono pieniadze. Wszystko miło, szybko i bez zbędnego gadania. smile


piwo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
strona toto padla ?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by kiziorro
strona toto padla ?
niech calkiem zamkna ta zlodziejska firme smile

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,568
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,568
Mam pytanko jak tam teraz jest z możliwością wypłaty jak mecz(tenis) zakończy się koło 15 jest szansa że do 19 wbiją ten wynik do systemu?

Pozdro

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
I zdaje sie ze mamy pierwszego polskiego "prawie netowego buka " grin
nie bardzo tylko kumam czemu zakłady mozna obstawiac tylko miedzy 9-21 ;/

ale mam pytanie bo moze ktos korzystał , czy po wplacie i ew trafienie kartki moge wyplacic mniej niz z tej kartki ?

Strona 7 z 17 1 2 5 6 7 8 9 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, poozon, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka), 2,986 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,397
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1