|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675 |
Odpowiedź swoją oparłem na moim ostatnim doświadczeniu z Totolotkiem(dawny TotoMix),gdy system odrzucił na jednym kuponie dwa typowane wyniki SN1-strzeli/nie strzeli w ramach tego samego meczu a kolektor potwierdził,że regulaminowo "zdarzeń wspierających się" grać razem nie wolno-choć naprawdę nie wiem gdzie tu jest to wspieranie jeśli chciałem zagrać,że jedna drużyna strzeli a druga nie strzeli bo to dawało znacznie lepszy kurs niż stawianie na samo zwycięstwo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
Jakby ktos chcial grac na telefon w Totolotku to prosze o priv. Tak po prostu jakby ktos nie mial czasu pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
He?
dzisiaj sie zawiodlem i zdziwilem.
babka powiedziala ze musza byc kombinacje,na meczu ligi adriatyckiej,jak chcialem....
trzeba piepszyc te ziemniaki nasze polskie niech to bankrutuje albo madrzeje,bo to az zal.jakbym wiedzial nawet bym nie wchodzil
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2007
Posty: 17 |
może po prostu miałeś pecha (np. ktoś przygotowujący w centrali ofertę w pośpiechu, przez nieuwagę źle oznaczył zakłady blokujące się), moim zdaniem taki zakład da się zagrać w Totolotku, a kolektor powinien to wiedzieć i zwyczajnie skontaktować się z centralą w celu wyjaśnienia, sam kiedyś grałem takie zakłady wielokrotnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
tak sie zastanawiam co za ekspert od plk pracuje w tej firmie  od piatku w ofercie jest wystawiona para M.King-A.Pluta KL i teraz mam pytanie czy wystawiajacy ja jest debilem? czy tez uznaje graczy za debili ? king od jakiegos czasu niegra juz w plk tylko w grecji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 690
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 690 |
Jak Toto-Mix płaci teraz pracownikom w swoich punktach? Jest to stała pensja czy jakieś procenty. Ile na miesiąc można wyciągnąć?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Jak Toto-Mix płaci teraz pracownikom w swoich punktach? Jest to stała pensja czy jakieś procenty. Ile na miesiąc można wyciągnąć? Zobacz tutaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
W mixie 900 zl na rękę za 1/2 etatu ... ok 7zl/h brutto
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103 |
Chyba źle się u nich dzieje. Dzisiaj nie byłi mi w stanie wypłacić wygranej w wysokości, uwaga: 118 zł  . JAkby nie to, że kursy mają czasem fajne, to więcej bym się tam nie wybrał. To nie wina firmy a gospodarki finansowej sieci. Ogólnie, jeśli w kasie jest powyżej 2000 złotych pracownicy mają obowiązek wpłacać kasę na konto bankowe firmy, co zrobić gdy ktoś przyjdzie wypłacić jeśli zostanie im tylko 20-30 złotych? To jest niestety prawda, tutaj nie ma można mieć pretensji do firmy a do jej zasad. masz racje,tu wine pomosi tylko i wylacznie procedura finansowa MIXa... sam wiem jak u mnie pani dwa razy w tygodniu biegala wplaty na konto robic,bo musiala,a pozniej trzeba bylo czekac na nawet drobna wygrana Bzdury piszecie Wać  Procedura wygląda następująco: w każdy wtorek i piątek - pracownicy są zobowiązani do wpłacenia kasy na konto firmy do 1.000 tys zł, tj. wpłacają tyle, żeby został okrągły tysiąc w kasie.. Sytuacja jest inna tylko z każdym 1 dniem miesiąca, gdzie trzeba wpłacić do 0.. co na ogół się nie zdarza  wiem, co pisze bo trochę tam pracowałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
Chyba źle się u nich dzieje. Dzisiaj nie byłi mi w stanie wypłacić wygranej w wysokości, uwaga: 118 zł  . JAkby nie to, że kursy mają czasem fajne, to więcej bym się tam nie wybrał. To nie wina firmy a gospodarki finansowej sieci. Ogólnie, jeśli w kasie jest powyżej 2000 złotych pracownicy mają obowiązek wpłacać kasę na konto bankowe firmy, co zrobić gdy ktoś przyjdzie wypłacić jeśli zostanie im tylko 20-30 złotych? To jest niestety prawda, tutaj nie ma można mieć pretensji do firmy a do jej zasad. masz racje,tu wine pomosi tylko i wylacznie procedura finansowa MIXa... sam wiem jak u mnie pani dwa razy w tygodniu biegala wplaty na konto robic,bo musiala,a pozniej trzeba bylo czekac na nawet drobna wygrana Bzdury piszecie Wać  Procedura wygląda następująco: w każdy wtorek i piątek - pracownicy są zobowiązani do wpłacenia kasy na konto firmy do 1.000 tys zł, tj. wpłacają tyle, żeby został okrągły tysiąc w kasie.. Sytuacja jest inna tylko z każdym 1 dniem miesiąca, gdzie trzeba wpłacić do 0.. co na ogół się nie zdarza  wiem, co pisze bo trochę tam pracowałem  tak jak mowisz , tyle ze ja zawsze olewalem te wplaty po tysiacu i na wyplaty mialem  ... w umowie jest straszenie, ze zaplacisz odsetki od kazdego dnia spoznienia z wplata - > gowno prawda  ... anyway nie polecam pracy w tej firmie, po miesiacu konieczny jest wyjazd do W-wy po certyfikat, wczesniej szkolenia w najwiekszym duzym miescie, najazdy wladz z W-wy a wszystko za marne grosze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Wie ktos ile placa pracownikowi punktu? Nie wlasicielowi, tylko temu od wklepywania kursow
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Wie ktos ile placa pracownikowi punktu? Nie wlasicielowi, tylko temu od wklepywania kursow Kolega pracuje , 894 PLN na rękę
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Wie ktos ile placa pracownikowi punktu? Nie wlasicielowi, tylko temu od wklepywania kursow Kolega pracuje , 894 PLN na rękę czyli rozumiem ze kolega pracuje u kogos kto wynajmuje lokal totomixowi i go prowadzi. Bo osoba ktora wynajmuje owy lokal totomixowi i jednoczesnie w nim pracuje ma na lapke 1200zl pensji + wynajem lokalu + procent od obrotu X jakiejs kwoty. Sasiad prowadzil punkt totomixa przez 4 lata miesiecznie wychodzil na czysto ~ 2400zl. Po 4 latach zabawy w toto otwrzyl sklep z armatura do lazienek , okanmi ,roletami ,drzwaim itp rzeczy do domu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 29 |
Witam mam pytanie dotyczące liczby zmian w meczu w totomixie. Przed pierwszą rundą Euro postawiłem pare złotych na liczbę zmian over 4,5 we wszystkich meczach pierwszej rundy. Kupon został zaakceptowany. W każdym meczu było conajmniej 5 zmian ale teraz czytając regulamin znalazłem coś takiego "*UWAGA: Zakładu tego nie można łączyć na jednym kuponie z zakładami na liczbę zmian w innych meczach." Czy ktoś może mi napisać czy kupon zawierający wszystkie mecze z pierwszej rundu będzie ważny? Top
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356 |
Angela, jeśli masz zagrane na kuponie to znaczy że ci przyjęli kupon a to jest wtedy jak dokument = więc jest ważny. Ten punkt w regulaminie (że nie można łączyć) wprowadzili już po tym jak ty grałeś i potem już nie przyjmowali takich zakładów i takiego kuponu byś już nei zagrał. Skoro jednak zagrałeś, został przyjęty itd. to jest ważny. Możesz iść i wypłacić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Chciałbym dziś przyznać wielki plus dla Totomixa. Wygrany kupon bardzo mi sie zniszczył. Widać było tylko nr kuponu i niewyraźnie stawkę. Nie była to duża kwota, ale to nie o to w tym chodzi. Punkt nie przyjął kuponu. Po telefonie do centrali skontaktowano mnie z szefową oddziału Białystok. W punkcie ów kobieta (bardzo ładna  ) zobaczyła kupon, przedzwoniła do dyrektora i wypłacono pieniadze. Wszystko miło, szybko i bez zbędnego gadania. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
niech calkiem zamkna ta zlodziejska firme 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,568 |
Mam pytanko jak tam teraz jest z możliwością wypłaty jak mecz(tenis) zakończy się koło 15 jest szansa że do 19 wbiją ten wynik do systemu?
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
I zdaje sie ze mamy pierwszego polskiego "prawie netowego buka "  nie bardzo tylko kumam czemu zakłady mozna obstawiac tylko miedzy 9-21 ;/ ale mam pytanie bo moze ktos korzystał , czy po wplacie i ew trafienie kartki moge wyplacic mniej niz z tej kartki ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|