Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 30 1 2 21 22 23 24 25 29 30
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Kameleon na pewno jechali szybko ale powiem Ci z własnego doświadczenia że przy tak niskim zawieszeniu każda taka 'hopka' przy większej prędkości, niekoniecznie zamykającej działa zabójczo... wyrzuca Cię z toru jazdy natychmiastowo, tracisz panowanie nad autem momentalnie. Dlatego takich kur****** uskoków nienawidzę, bardziej niż zapadniętych studzienek i innych dziur po kolano bo te łatwiej zobaczyć.

Inna sprawa że to było Ferrari,noc, pusty odcinek prostej drogi, więcej pisać nie muszę. Chyba każdemu zaświeciłyby się oczy żeby sprawdzić moc auta. Dziwne tylko że Zientarski mając takie doświadczenie zachował się bardzo nieodpowiedzialnie...

Ale podsumowując... Zwolnij - szkoda życia...

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
nie od dzis wiadomo, ze za glupote(brak wyobrazni sie placi)

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by Kameleon
I tak wyrok będzie taki jak w sprawie Otylii.

smirk może tym razem sprawa trafi na jakiegoś bardziej normalnego sędziego, bo ta jej "kara" to deczko nieśmieszny żart był

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by lelu
nie od dzis wiadomo, ze za glupote(brak wyobrazni sie placi)

Ta..i pewnie zawsze tyle jezdzil i wkoncu trafila kosa na kamien.
Dla mnie argument z nierowna droga to zaden argument ,jak przy ograniczeniu 50km/h ktos jedzie ponad 200km/h.
Za glupote sie placi...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Naoglądał się F1 i chciał poszaleć...

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Napiszę Wam jedno, bo mam okazję często jeździć tym feralnym odcinkiem drogi. Jest tam start spod świateł i prosta, ale zaledwie kilkaset metrów, bo zaraz za tym słynnym garbem, jest lekki łuk w lewo, na którym w nawierzchni są muldy, bardzo zdradliwe, widziałem że tam też ludzie dachowali.

Oczywiście 50 km/h nikt tam nie jeździ, z prędkością ok. 100-110 km/h raczej nie ma problemów, ale więcej jest już na granicy ryzyka.

Dlatego, sorry, ale nie ma dla Zientarskiego żadnego usprawiedliwienia. Jadąc tym odcinkiem 200 km/h, po prostu sam wydał na siebie i swojego kolegę wyrok. Tak jak by ktoś włożył rękę w ogień i zdziwił się, że zaczyna się jarać.

ZDM miał robić ten odcinek, jak to w Polsce tradycyjnie bywa - olali, ale to raczej nie zwalnia ludzi od myślenia.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Nie chciałbym nikogo z Was urazić tym co napisze, ale wydaje mi się, że każdy z nas gdyby dostał w swoje ręce jakąś ferrarkę to chciałby sprawdzić co ten samochód potrafi. Na pewno powiecie, że drogi publiczne nie są od tego, tylko jakiś tor i tu sie zgodzę ale jeśli akurat nie ma takiej możliwości??? Co by nie było, jesteśmy tylko ludźmi, i jakby nie patrzeć popełniamy błędy... Mam jednak nadzieje, że Maciej wyjdzie z tego i będzie "mógł" stanąć przed sądem i odpowiedzieć za to co zrobił.

Bardziej jednak ostatnio denerwuje mnie to, że ....
``Kobiety są jak sytuacje podbramkowe,
niewykorzystane się mszczą...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
zaden bukmacher nie chce mi przyslac jakiegokolwiek bonusu blush czy to jakiegos free beta czy bonusa powrotnego czy nawet pchy wartego 1 EUR mad z tego co czytam inni dostaja tylko Ja nie blush
zaraz poskarze sie mamie...


Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by Ojro
zaden bukmacher nie chce mi przyslac jakiegokolwiek bonusu blush czy to jakiegos free beta czy bonusa powrotnego czy nawet pchy wartego 1 EUR mad z tego co czytam inni dostaja tylko Ja nie blush
zaraz poskarze sie mamie...
tym co i tak wpłacą nie dają, mnie też nigdy nie dają smile

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
puke puke szwabski sprzedawczyk becker

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
i dalej Becker......no tak to już dawno Mnie żaden pseudotenisista nie wkurzył

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
zgubiłem kupon z lotka puke

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Karwa! Wracam z imprezy o 3, 4 i budzę się w rano o 9. i nie mogę dalej spać :/ mad

Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
kolejna impreza, kolejne szycie ;[

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
jak ktoś pisze na Korone Kielce - "kolporter" frown

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
moiseeva i jej jeb*** upadek puke

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Originally Posted by podstawek87
moiseeva i jej jeb*** upadek puke


sorki ale podłożyłem jej kijka tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
ze nie mogę sie zebrać do nauki frown

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Suazo
Napiszę Wam jedno, bo mam okazję często jeździć tym feralnym odcinkiem drogi. Jest tam start spod świateł i prosta, ale zaledwie kilkaset metrów, bo zaraz za tym słynnym garbem, jest lekki łuk w lewo, na którym w nawierzchni są muldy, bardzo zdradliwe, widziałem że tam też ludzie dachowali.

Oczywiście 50 km/h nikt tam nie jeździ, z prędkością ok. 100-110 km/h raczej nie ma problemów, ale więcej jest już na granicy ryzyka.

Dlatego, sorry, ale nie ma dla Zientarskiego żadnego usprawiedliwienia. Jadąc tym odcinkiem 200 km/h, po prostu sam wydał na siebie i swojego kolegę wyrok. Tak jak by ktoś włożył rękę w ogień i zdziwił się, że zaczyna się jarać.

ZDM miał robić ten odcinek, jak to w Polsce tradycyjnie bywa - olali, ale to raczej nie zwalnia ludzi od myślenia.

Dokladnie, jezdze ta droga bardzo czesto, zawsze hamuje w tamtym miejscu i nie mialem nigdy problemow.

Tyle baranow za kierownica, a on jesli jechal 200km/h to jest totalnym debilem, juz przy ponad 100 mozna miec problemy nie hamujac w tamtym miejscu. Naprawde ciezko zalowac kogos kto jest tak glupi aby tam tak szalec.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Tyszkiewicz w ''tancu...'' zawsze musi piepr**c o tym Tele Tygodniu puke

Strona 23 z 30 1 2 21 22 23 24 25 29 30

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, JelineK, $-man, alfa), 1,353 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,739
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1