|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Kameleon na pewno jechali szybko ale powiem Ci z własnego doświadczenia że przy tak niskim zawieszeniu każda taka 'hopka' przy większej prędkości, niekoniecznie zamykającej działa zabójczo... wyrzuca Cię z toru jazdy natychmiastowo, tracisz panowanie nad autem momentalnie. Dlatego takich kur****** uskoków nienawidzę, bardziej niż zapadniętych studzienek i innych dziur po kolano bo te łatwiej zobaczyć.
Inna sprawa że to było Ferrari,noc, pusty odcinek prostej drogi, więcej pisać nie muszę. Chyba każdemu zaświeciłyby się oczy żeby sprawdzić moc auta. Dziwne tylko że Zientarski mając takie doświadczenie zachował się bardzo nieodpowiedzialnie...
Ale podsumowując... Zwolnij - szkoda życia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
nie od dzis wiadomo, ze za glupote(brak wyobrazni sie placi)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
I tak wyrok będzie taki jak w sprawie Otylii.  może tym razem sprawa trafi na jakiegoś bardziej normalnego sędziego, bo ta jej "kara" to deczko nieśmieszny żart był
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
nie od dzis wiadomo, ze za glupote(brak wyobrazni sie placi) Ta..i pewnie zawsze tyle jezdzil i wkoncu trafila kosa na kamien. Dla mnie argument z nierowna droga to zaden argument ,jak przy ograniczeniu 50km/h ktos jedzie ponad 200km/h. Za glupote sie placi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Naoglądał się F1 i chciał poszaleć...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
Napiszę Wam jedno, bo mam okazję często jeździć tym feralnym odcinkiem drogi. Jest tam start spod świateł i prosta, ale zaledwie kilkaset metrów, bo zaraz za tym słynnym garbem, jest lekki łuk w lewo, na którym w nawierzchni są muldy, bardzo zdradliwe, widziałem że tam też ludzie dachowali.
Oczywiście 50 km/h nikt tam nie jeździ, z prędkością ok. 100-110 km/h raczej nie ma problemów, ale więcej jest już na granicy ryzyka.
Dlatego, sorry, ale nie ma dla Zientarskiego żadnego usprawiedliwienia. Jadąc tym odcinkiem 200 km/h, po prostu sam wydał na siebie i swojego kolegę wyrok. Tak jak by ktoś włożył rękę w ogień i zdziwił się, że zaczyna się jarać.
ZDM miał robić ten odcinek, jak to w Polsce tradycyjnie bywa - olali, ale to raczej nie zwalnia ludzi od myślenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
Nie chciałbym nikogo z Was urazić tym co napisze, ale wydaje mi się, że każdy z nas gdyby dostał w swoje ręce jakąś ferrarkę to chciałby sprawdzić co ten samochód potrafi. Na pewno powiecie, że drogi publiczne nie są od tego, tylko jakiś tor i tu sie zgodzę ale jeśli akurat nie ma takiej możliwości??? Co by nie było, jesteśmy tylko ludźmi, i jakby nie patrzeć popełniamy błędy... Mam jednak nadzieje, że Maciej wyjdzie z tego i będzie "mógł" stanąć przed sądem i odpowiedzieć za to co zrobił.
Bardziej jednak ostatnio denerwuje mnie to, że .... ``Kobiety są jak sytuacje podbramkowe, niewykorzystane się mszczą...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
zaden bukmacher nie chce mi przyslac jakiegokolwiek bonusu  czy to jakiegos free beta czy bonusa powrotnego czy nawet pchy wartego 1 EUR  z tego co czytam inni dostaja tylko Ja nie zaraz poskarze sie mamie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
zaden bukmacher nie chce mi przyslac jakiegokolwiek bonusu  czy to jakiegos free beta czy bonusa powrotnego czy nawet pchy wartego 1 EUR  z tego co czytam inni dostaja tylko Ja nie zaraz poskarze sie mamie... tym co i tak wpłacą nie dają, mnie też nigdy nie dają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
 szwabski sprzedawczyk becker
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
i dalej Becker......no tak to już dawno Mnie żaden pseudotenisista nie wkurzył
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
zgubiłem kupon z lotka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Karwa! Wracam z imprezy o 3, 4 i budzę się w rano o 9. i nie mogę dalej spać :/ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741 |
kolejna impreza, kolejne szycie ;[
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
jak ktoś pisze na Korone Kielce - "kolporter" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
moiseeva i jej jeb*** upadek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
moiseeva i jej jeb*** upadek  sorki ale podłożyłem jej kijka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
ze nie mogę sie zebrać do nauki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Napiszę Wam jedno, bo mam okazję często jeździć tym feralnym odcinkiem drogi. Jest tam start spod świateł i prosta, ale zaledwie kilkaset metrów, bo zaraz za tym słynnym garbem, jest lekki łuk w lewo, na którym w nawierzchni są muldy, bardzo zdradliwe, widziałem że tam też ludzie dachowali.
Oczywiście 50 km/h nikt tam nie jeździ, z prędkością ok. 100-110 km/h raczej nie ma problemów, ale więcej jest już na granicy ryzyka.
Dlatego, sorry, ale nie ma dla Zientarskiego żadnego usprawiedliwienia. Jadąc tym odcinkiem 200 km/h, po prostu sam wydał na siebie i swojego kolegę wyrok. Tak jak by ktoś włożył rękę w ogień i zdziwił się, że zaczyna się jarać.
ZDM miał robić ten odcinek, jak to w Polsce tradycyjnie bywa - olali, ale to raczej nie zwalnia ludzi od myślenia. Dokladnie, jezdze ta droga bardzo czesto, zawsze hamuje w tamtym miejscu i nie mialem nigdy problemow. Tyle baranow za kierownica, a on jesli jechal 200km/h to jest totalnym debilem, juz przy ponad 100 mozna miec problemy nie hamujac w tamtym miejscu. Naprawde ciezko zalowac kogos kto jest tak glupi aby tam tak szalec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Tyszkiewicz w ''tancu...'' zawsze musi piepr**c o tym Tele Tygodniu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|