|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Poprzedni temat poświęcony dyskusji jest już bardzo obszerny, dlatego na drugą rundę zakładam nowy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Chciałem zauważyć, że zabawie w typowanie wyników chyba jest brak kursów na 2 kolejkę, że nie wspomnę że została już tylko ewentualnie niedziela do podawania typów. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Mam dobra wiadomosc dla tych ktorzy typowali mnie po 3.20 - weszlo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Znów jakieś zmiany, nie można podawać całego wyniku tylko swój wynik? Jakieś kary będą za podanie całego wyniku? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
jarkow, ewidentnie robisz sobie wiecej roboty, tylko totalny len mialby problem ze znalezieniem wynikow pickow podanych przez rywala.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Znów jakieś zmiany, nie można podawać całego wyniku tylko swój wynik? Jakieś kary będą za podanie całego wyniku?  Oczywiście można podawać cały wynik również i nie będzie za to żadnych kar. Obiecuję. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
jarkow, ewidentnie robisz sobie wiecej roboty, tylko totalny len mialby problem ze znalezieniem wynikow pickow podanych przez rywala. Wiem, że będę miał z tym nieco więcej pracy, ale wolę to, niż przyznawanie walkowerów parom, które nie podały wyniku pojedynku. Na tym etapie konkursu nie chciałbym, aby takie przyczyny miały wpływ na wyniki rywalizacji. Tak, to "ewidentny leń" otrzyma walkowera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Z ankiety "Kto zostanie zwycięzcą" można łatwo wywnioskować ile Experto ma kont na forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Z ankiety "Kto zostanie zwycięzcą" można łatwo wywnioskować ile Experto ma kont na forum  
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
 Niestety wyczuwam tutaj spisek, w kazdej sondzie gdzie wygrywam, odpadam nastepnie izi, ktos chce sie mnie w ten sposob pozbyc z konkursu, pech po wygraniu takiej sondy uderza ze zdwojona sila 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
dobra sciema nie jest zla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Chłopaki, jesteśmy w drugiej rundzie, a sporo typów na mecze ligi mistrzów podanych jest bez zaznaczenia czy mecze liczone z dogrywką, czy bez (znowu będzie płącz i lament o 12 pkt regulaminu). Poprawiajcie szybko, przesłałem już tą uwagę swojemu rywalowi na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Chłopaki, jesteśmy w drugiej rundzie, a sporo typów na mecze ligi mistrzów podanych jest bez zaznaczenia czy mecze liczone z dogrywką, czy bez (znowu będzie płącz i lament o 12 pkt regulaminu). Poprawiajcie szybko, przesłałem już tą uwagę swojemu rywalowi na priv. Oj będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Ale przecież w piłce nożnej nie ma nigdzie możliwości gry meczu z dogrywką! Jest możliwość gry na awans, ale to jest zupełnie inna historia, bo zawiera w sobie wynik z poprzedniego meczu. Swoją drogą, Ryf, ja od Ciebie żadnej wiadomości nie dostałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
wysłałem najpierw priv Tobie a potem jeszcze tutaj :-) Może jakiś błąd wystąpił...
A co do dogrywek to się mylisz, ponieważ typujesz mecze rewanżowe i dogrywka jak najbardziej jest możliwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
dal przykłądu:
Mecz Chelsea - Olympiacos kończy się wynikiem 0:0 i jest dogrywka, ktoś typuje, że Olympiacos strzeli gola, ale strzeli np. w dogrywce i dupa blada... Typ do poprawki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
pokaż mi w którym z buków (Sportingbet, Gamebookers, Expekt) taki typ że Oly strzeli będzie się liczył gdy strzeli w dogrywce?? W piłce nożnej sprawa jest jasna.
Ale wyjaśnijcie sprawe żeby potem nie było!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
nie wiem o co Tobie chodzi... regulamin określa takie typy w których może paść dogrywka wyraźnie w 12 pkt. Ja miałem anulowane 3 trafione mecze z koszykówki w jednym pojedynku dzięki temu punktowi i nie płakałem... Były to typy z expekt i idąc Twoim tokiem myślenia, pokaż mi typ koszykówki na wygraną którejś z drużyn którą expekt zaliczy bez zaliczania dogrywki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
tylko że w SB można grać na typy z kosza bez OT a w piłce NIGDZIE się nie gra z dogrywką, ale ok. Niech się organizator wypowie bo z tego co widziałem jest mnóstwo typow do poprawki pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Witam.  Temat punktu 12 Regulaminu był już wielokrotnie wałkowany. Podczas przerwy między I i II Rundą zamieściłem "tekst jednolity" Regulaminu i myślałem, że uda się do tematu nie wracać. Widząc posty niektórych uczestników (Experto, rockeman, cobra, baskapl i inni) miałem nadzieję, że pozostali zauważą, że coś może być nie tak z ich typami. Wklejam poniżej odpowiednie fragmenty regulaminu pozwalając sobie jednocześnie na podkreślenie treści, które odpowiedzą na Wasze pytania. Przepraszam wszystkich, którzy będą musieli powtórzyć typy, ale na tym etapie nie można inaczej. Pozdrawiam.  10. a. Typy należy podawać wg następującego wzoru:
#1 zawodnik 1 02.01.06/16:00 Arsenal v Chelsea Typ: 1 Kurs: 1.83 Buk: Gamebookers
Typ, w którym nie podano (lub podano błędnie) jeden z jego elementów jest traktowany jako nieważny, bez względu na to czy był trafiony, czy chybiony. Taki typ jest traktowany, jakby go w ogóle nie było.
b. Jeżeli zawodnik zauważy błąd i poprawi go co najmniej na godzinę przed meczem to typ będzie traktowany jako ważny ( należy jeszcze raz napisać typy w osobnym poście, zaznaczając że są one przepisane z poprzednich, bo tam nie podaliśmy np. daty, kursu, na kogo stawiamy itp). Poprawki lub uzupełnienia dokonanie po tym czasie nie będą uwzględniane.
...
12.a. Uczestnik grający zdarzenie mniej typowe (np. procent posiadania piłki, ilość rzutów rożnych, itp.) ma obowiązek udokumentowania trafienia typu – na żądanie organizatora lub „przeciwnika”, np. podając linka do oficjalnych wyników u buka lub wklejając odpowiedniego screen shota. Jeżeli tego nie dopełni typ zostanie uznany jako nietrafiony (bez prawa do podania typu zastępczego)
b.Uczestnik typujący wynik meczu hokejowego lub meczu koszykówki, albo meczu/pojedynku w innej dyscyplinie, w którym może zostać zarządzona dogrywka ma obowiązek zaznaczyć, czy typ dotyczy rozstrzygnięcia w regulaminowym czasie gry, czy też po dogrywce (np. 1(60'), 2(łącznie z dogrywką i rzutami karnymi) itp.)
c.Uczestnik typujący under/over, albo h2h zawodników w koszykówce lub hokeju, albo meczu/pojedynku w innej dyscyplinie, w którym może zostać zarządzona dogrywka ma obowiązek zaznaczyć, czy typ dotyczy rozstrzygnięcia w regulaminowym czasie gry, czy też po dogrywce (np. 1(60'), 2(łącznie z dogrywką i rzutami karnymi) itp.) W praktyce oznacza to, że typ na rozstrzygnięcie w pojedynku fazy pucharowej, w którym może zostać zarządzona dogrywka, w przypadku remisu w regulaminowym czasie powinien określać, czy jest typowane rozstrzygnięcie w regulaminowym czasie gry, czy też po dogrywce. Jeżeli jest typ dwudrogowy, to uznaje się, że samo określenie typu np: "1X" dotyczy regulaminowego czasu gry.
d. O ile uczestnik nie zastosuje się do punktu 12a,b,c, wówczas typ zostanie uznany za nieregulaminowy, a wtedy: 1. Za typ trafiony można podać inny typ, 2. Typ nietrafiony zostanie uznany jako pudło.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|