|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
TABELA PO AWANSACH i SPADKACH
1. DANI1927 16 95-91 [+4] 2. cigar 15 89-67 [+22] 3. Matti 01 15 70-61 [+9] 4. Anthrator 13 88-82 [+6] -------------------------- 5. Krysti24 13 86-88 [-2]* 6. jati 13 82-75 [+7] 7. budda 13 78-76 [+2] 8. KOIOT 12 104-88 [+16] 9. _BAX_ 12 80-110 [-30]* 10. pele18 12 63-48 [+15] 11. Akratitos 12 60-56 [+4] 12. kepucz 11 49:85 [-36]** 13. Stiv 10 84:98 [-14] 14. Ballack 10 81:90 [-9] 15. Wysoki29 10 76-113 [-37] 16. Pacyniok 10 57:59 [-2] 17. hysio 9 73-72 [+1] 18. volsung 8 78:95 [-15]* 19. florens 8 41:44 [-3]
silver 9 87-105 [-18]*** [rezygnacja] TERMINARZ NA KOLEJKE XI
DANI1927 - cigar Matti 01 - Anthrator Krysti24 - jati budda - KOIOT _BAX_ - pele18 Akratitos - kepucz Stiv - Ballack Wysoki29 - Pacyniok hysio - volsung florens - średnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Bartek zapomniales dokonać podzialu na ligę 3 oraz 4, jak wcześniej było wspominane. Już to zrobie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461 |
Oswiadczenie W zwiazku z tym,ze niesatysfakcjonuja mnie wlasne wyniki(spadek do 3ligi),chcialbym poinformowac Szanowna Wladze PLK,ze w trybie natychmiastowym skladam rezygnacje i co za tym idzie dalszy moj udzial w grze jest niemozliwy.Mam nadzieje,ze przychylicie sie do mojej prosby.Dziekuje za mile spedzone razem chwile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> PA
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156 |
silver widzisz ja też spadłem do 3 ligi a grałem w 1 swego czasu i nie wycofuje sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> może jednka zostaniesz i dalej sie bedziesz bawił pozdrawiam nowych przeciwników.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
----- XI Kolejka PLK -----
Odra W. - Legia / 19.04.2003 14:00 Dortmund - Bayern M. / 19.04.2003 15:30 Ajax - Roda / 19.04.2003 19.30 Nantes - Paris SG / 19.04.2003 20:00 Juventus - Roma /19.04.2003 20.30 Real Madryt - Barcelona / 19.04.2003 21:30
powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064 |
Witam Jatiego !!!
Odra W. - Legia 1-1 Dortmund - Bayern M. 1-1 Ajax - Roda 3-0 Nantes - Paris SG 2-2 Juventus - Roma 2-1 Real Madryt - Barcelona 3-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
Odra W. - Legia 1:0 Dortmund - Bayern M. 1:1 Ajax - Roda 3:0 Nantes - Paris SG 1:1 Juventus - Roma 2:1 Real Madryt - Barcelona 2:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,627
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,627 |
Odra W. - Legia 1:1 Dortmund - Bayern M. 1:1 Ajax - Roda 3:1 Nantes - Paris SG 1:1 Juventus - Roma 0:0 Real Madryt - Barcelona 1:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
Witam znowu pechowo nie wszedłem do 2 ligi ...
Odra W. - Legia 1:2 Dortmund - Bayern M. 2:1 Ajax - Roda 3:1 Nantes - Paris SG 1:2 Juventus - Roma 2:0 Real Madryt - Barcelona 2:0 Pozdrawiam przeciwnika!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :3gw: JAGA-WARMIA 3:0 JEEEE 2 LIGA 2 LIGA BKS !!! :3gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
Odra W. - Legia 1:1 Dortmund - Bayern M. 2:1 Ajax - Roda 2:1 Nantes - Paris SG 1:0 Juventus - Roma 2:0 Real Madryt - Barcelona 3:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
Odra W. - Legia 0:2 Dortmund - Bayern M. 1:1 Ajax - Roda 3:1 Nantes - Paris SG 1:0 Juventus - Roma 2:1 Real Madryt - Barcelona 2-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
Odra W. - Legia 1-1 Dortmund - Bayern M. 2-1 Ajax - Roda 3-1 Nantes - Paris SG 1-1 Juventus - Roma 3-1 Real Madryt - Barcelona 4-2
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam wszystkich, a przede wszystkim przeciwnika. Oto moje typy : Odra W. - Legia 1:2 Dortmund - Bayern M. 0:0 Ajax - Roda 3:0 Nantes - Paris SG 1:1 Juventus - Roma 3:0 Real Madryt - Barcelona 3:2 Pozdro i 3majcie sie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 218 |
Witam.
Odra W. - Legia 0:2 Dortmund - Bayern M. 1:1 Ajax - Roda 3:1 Nantes - Paris SG 1:1 Juventus - Roma 2:1 Real Madryt - Barcelona 4:1
Pozdr.BUDDA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506 |
Odra W. - Legia 0:1 Dortmund - Bayern M. 1:1 Ajax - Roda 2:0 Nantes - Paris SG 1:2 Juventus - Roma 1:1 Real Madryt - Barcelona 3:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170 |
ODRA-LEGIA 2:1 DORTMUND-BAYERN 1:1 AJAX-RODA 2:0 NANTES-PSG 0:1 JUVE-ROMA 1:0 REAL-BARCA 3:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 311
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2003
Posty: 311 |
Odra-Legia 2:1 Dortmund-Bayern 2:1 Ajax-Roda 3:1 Nantes-Paris SG 2:1 Juventus-Roma 2:1 Real-Barcelona 4:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2002
Posty: 297 |
Odra W. - Legia 0:2 Dortmund - Bayern M. 2:1 Ajax - Roda 2-0 Nantes - Paris SG 1-1 Juventus - Roma 2-1 Real Madryt - Barcelona 1-2
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Odra W. - Legia 1-1 Dortmund - Bayern M. 2-0 Ajax - Roda 2-0 Nantes - Paris SG 1-1 Juventus - Roma 2-2 Real Madryt - Barcelona 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421 |
Odra - Legia 3:1 Dortmund - Bayern 1:2 Ajax - Roda JC 4:1 Nantes - PSG 1:1 Juventus - AS Roma 2:1 Real Madryt - Barcelona 4:2 ------------------------------------------ W Wodzisławiu wielki mecz wygrać może tylko ODRA, Legia to szmata...polegnie tak jak Wisła!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka