Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#212553 14/04/2003 02:30
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
TABELA PO AWANSACH i SPADKACH

1. DANI1927 16 95-91 [+4]
2. cigar 15 89-67 [+22]
3. Matti 01 15 70-61 [+9]
4. Anthrator 13 88-82 [+6]
--------------------------
5. Krysti24 13 86-88 [-2]*
6. jati 13 82-75 [+7]
7. budda 13 78-76 [+2]
8. KOIOT 12 104-88 [+16]
9. _BAX_ 12 80-110 [-30]*
10. pele18 12 63-48 [+15]
11. Akratitos 12 60-56 [+4]
12. kepucz 11 49:85 [-36]**
13. Stiv 10 84:98 [-14]
14. Ballack 10 81:90 [-9]
15. Wysoki29 10 76-113 [-37]
16. Pacyniok 10 57:59 [-2]
17. hysio 9 73-72 [+1]
18. volsung 8 78:95 [-15]*
19. florens 8 41:44 [-3]

silver 9 87-105 [-18]*** [rezygnacja]
TERMINARZ NA KOLEJKE XI

DANI1927 - cigar
Matti 01 - Anthrator
Krysti24 - jati
budda - KOIOT
_BAX_ - pele18
Akratitos - kepucz
Stiv - Ballack
Wysoki29 - Pacyniok
hysio - volsung
florens - średnia

#212554 14/04/2003 12:56
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Bartek zapomniales dokonać podzialu na ligę 3 oraz 4, jak wcześniej było wspominane. Już to zrobie

#212555 14/04/2003 17:45
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
Oswiadczenie
W zwiazku z tym,ze niesatysfakcjonuja mnie wlasne wyniki(spadek do 3ligi),chcialbym poinformowac Szanowna Wladze PLK,ze w trybie natychmiastowym skladam rezygnacje i co za tym idzie dalszy moj udzial w grze jest niemozliwy.Mam nadzieje,ze przychylicie sie do mojej prosby.Dziekuje za mile spedzone razem chwile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> PA

#212556 14/04/2003 19:55
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156
S
member
member
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156
silver widzisz ja też spadłem do 3 ligi a grałem w 1 swego czasu i nie wycofuje sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> może jednka zostaniesz i dalej sie bedziesz bawił
pozdrawiam nowych przeciwników.

#212557 14/04/2003 22:25
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
----- XI Kolejka PLK -----

Odra W. - Legia / 19.04.2003 14:00
Dortmund - Bayern M. / 19.04.2003 15:30
Ajax - Roda / 19.04.2003 19.30
Nantes - Paris SG / 19.04.2003 20:00
Juventus - Roma /19.04.2003 20.30
Real Madryt - Barcelona / 19.04.2003 21:30

powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#212558 15/04/2003 12:23
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
Witam Jatiego !!!

Odra W. - Legia 1-1
Dortmund - Bayern M. 1-1
Ajax - Roda 3-0
Nantes - Paris SG 2-2
Juventus - Roma 2-1
Real Madryt - Barcelona 3-1

#212559 15/04/2003 13:11
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
Odra W. - Legia 1:0
Dortmund - Bayern M. 1:1
Ajax - Roda 3:0
Nantes - Paris SG 1:1
Juventus - Roma 2:1
Real Madryt - Barcelona 2:0

#212560 15/04/2003 13:56
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,627
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,627
Odra W. - Legia 1:1
Dortmund - Bayern M. 1:1
Ajax - Roda 3:1
Nantes - Paris SG 1:1
Juventus - Roma 0:0
Real Madryt - Barcelona 1:1

#212561 15/04/2003 22:24
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Witam znowu pechowo nie wszedłem do 2 ligi ...

Odra W. - Legia 1:2
Dortmund - Bayern M. 2:1
Ajax - Roda 3:1
Nantes - Paris SG 1:2
Juventus - Roma 2:0
Real Madryt - Barcelona 2:0
Pozdrawiam przeciwnika!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
:3gw: JAGA-WARMIA 3:0 JEEEE 2 LIGA 2 LIGA BKS !!! :3gw:

#212562 17/04/2003 03:44
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
Odra W. - Legia 1:1
Dortmund - Bayern M. 2:1
Ajax - Roda 2:1
Nantes - Paris SG 1:0
Juventus - Roma 2:0
Real Madryt - Barcelona 3:2

#212563 17/04/2003 12:32
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Odra W. - Legia 0:2
Dortmund - Bayern M. 1:1
Ajax - Roda 3:1
Nantes - Paris SG 1:0
Juventus - Roma 2:1
Real Madryt - Barcelona 2-2

#212564 17/04/2003 23:36
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Odra W. - Legia 1-1
Dortmund - Bayern M. 2-1
Ajax - Roda 3-1
Nantes - Paris SG 1-1
Juventus - Roma 3-1
Real Madryt - Barcelona 4-2

#212565 18/04/2003 01:20
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam wszystkich, a przede wszystkim przeciwnika.
Oto moje typy :
Odra W. - Legia 1:2
Dortmund - Bayern M. 0:0
Ajax - Roda 3:0
Nantes - Paris SG 1:1
Juventus - Roma 3:0
Real Madryt - Barcelona 3:2
Pozdro i 3majcie sie...

#212566 18/04/2003 03:02
Dołączył: Mar 2002
Posty: 218
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 218
Witam.

Odra W. - Legia 0:2
Dortmund - Bayern M. 1:1
Ajax - Roda 3:1
Nantes - Paris SG 1:1
Juventus - Roma 2:1
Real Madryt - Barcelona 4:1

Pozdr.BUDDA.

#212567 18/04/2003 13:24
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506
Odra W. - Legia 0:1
Dortmund - Bayern M. 1:1
Ajax - Roda 2:0
Nantes - Paris SG 1:2
Juventus - Roma 1:1
Real Madryt - Barcelona 3:1

#212568 18/04/2003 18:51
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
ODRA-LEGIA 2:1
DORTMUND-BAYERN 1:1
AJAX-RODA 2:0
NANTES-PSG 0:1
JUVE-ROMA 1:0
REAL-BARCA 3:0

#212569 18/04/2003 19:23
Dołączył: Feb 2003
Posty: 311
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 311
Odra-Legia 2:1
Dortmund-Bayern 2:1
Ajax-Roda 3:1
Nantes-Paris SG 2:1
Juventus-Roma 2:1
Real-Barcelona 4:1

#212570 18/04/2003 19:45
Dołączył: Jan 2002
Posty: 297
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 297
Odra W. - Legia 0:2
Dortmund - Bayern M. 2:1
Ajax - Roda 2-0
Nantes - Paris SG 1-1
Juventus - Roma 2-1
Real Madryt - Barcelona 1-2

#212571 18/04/2003 22:01
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Odra W. - Legia 1-1
Dortmund - Bayern M. 2-0
Ajax - Roda 2-0
Nantes - Paris SG 1-1
Juventus - Roma 2-2
Real Madryt - Barcelona 2-1

#212572 18/04/2003 23:16
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421
Odra - Legia 3:1
Dortmund - Bayern 1:2
Ajax - Roda JC 4:1
Nantes - PSG 1:1
Juventus - AS Roma 2:1
Real Madryt - Barcelona 4:2
------------------------------------------
W Wodzisławiu wielki mecz wygrać może tylko ODRA, Legia to szmata...polegnie tak jak Wisła!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, forty, rafal08, $-man, rymoholik, Sensei, aker, burbon, ANZELMO), 1,777 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,585
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1