Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
Originally Posted by $port
zgubilem ksaizke znaczy sie ebook obudzic w sobie olbrzyma rpzeszukalem kilka tematow i nie chodza. moze mi ktos wrzucic na jakis upload??

bede abrdzo wdzieczny piwo
czekam
http://www.sendspace.com/file/qqjmev

wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
dzieki panowie :piwoL

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
to bedzie pierwszy raz jak sie udziele w tym temacie z prosba o pomoc.. a moze raczej nie tyle co o pomoc a o to co wy byscie zrobili (w sumie na jedno wychodzi ;]).

otoz tak w skrocie i do rzeczy chodzi o to, ze moja ex ostatnio najprawdopodobniej skonczyla z swoim chlopakiem. teraz tak sie zastanawiam czy sie odezwac, pobajerowac, powkurwiac i... nie wiem co mogloby byc dalej ;], mam raczej do niej troche wstret za to co odjebala, ale kiedys przecholernie na niej mi zalezalo.. jakis sentyment zostaje

co wy byscie zrobili ? wiem, ze nie znacie calej historii ale jakbym sie mial tu rozpisac to dobre kilka postow by bylo

pozdro wink

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
ciekawa konstrukcja wypowiedzi - taka z nutka tajmnicy

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
najlepsze ocenzurowane laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
hyhy, the winner is lelusz.. przeciez ja sobie teraz nie przypomne co napisalem tongue



to bedzie pierwszy raz jak sie udziele w tym temacie z prosba o pomoc.. a moze raczej nie tyle co o pomoc a o to co wy byscie zrobili (w sumie na jedno wychodzi ;]).

otoz od kilku dni odnosze wrazenie, ze moja ex rozstala sie z chlopakiem (nie wiem tego na pewno, nawet nie moge kogos zapytac zeby sie nie dowiedziala, ze 'wesze').
Wpadlem na pomysl, zeby sie do niej odezwac, cos pobajerowac, pocieszyc sie zyciem khyh, troche ja powk*rwiac... nie wiem co mogloby byc dalej ;], mam raczej do niej troche wstret za to co odjebala, ale kiedys przecholernie na niej mi zalezalo.. sentyment mimo wszystko do tych wszystkich rzeczy zostaje

Moze to nie jest pomysl najwyzszej klasy, no ale co mi w sumie zalezy ? wink tylko najgorsze ze musialbys sie odezwac, a zapieralem sie, ze ostatnia rzecza jaka zrobie w stosunku do niej bedzie sms urodzinowy (wyslany juz ).

co wy byscie zrobili ? wiem, ze nie znacie calej historii ale jakbym sie mial tu rozpisac to dobre kilka postow by bylo

pozdro wink

nie ukrywam, ze jestem ciekaw co napisze Pierniczek ;] laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by nOcnY
ciekawa konstrukcja wypowiedzi - taka z nutka tajmnicy
bo my sie mamy tego domyslić laugh

...wg. mnie powinieneś zaprosić ją na wspólne gotowanie, kupic składniki: olej roslinny, kiełbasa, przyprawy, 3 cebule, kentchup, majonez, chleb oraz piwo ...nastepnie niech ona pokroi cebule i ja leko przysmaży az sie ladnie zarumieni, w tym czasie Ty zajmujesz sie kiełbasą, którą smażysz na drugiej patelni jakies 3-4 minuty, nastepnie dodajesz przyprawy i ładnie już zarumieniona cebulę, smązysz wszystko jeszcze z 3 minuty kiedy juz wszystko bedzie gotowe, każ jej ustac na srodku kuchni i zamknąc oczy, wedy musisz wziąc patelnie i z całej siły pier***ąć jej w łeb bo już nic nie pomoże smile ....a Ty spokojnie idź wypić sobie piwo smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
lelu, pierwsze pytanko, ile macie lat.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
Originally Posted by gnacik
Originally Posted by nOcnY
ciekawa konstrukcja wypowiedzi - taka z nutka tajmnicy
bo my sie mamy tego domyslić laugh

...wg. mnie powinieneś zaprosić ją na wspólne gotowanie, kupic składniki: olej roslinny, kiełbasa, przyprawy, 3 cebule, kentchup, majonez, chleb oraz piwo ...nastepnie niech ona pokroi cebule i ja leko przysmaży az sie ladnie zarumieni, w tym czasie Ty zajmujesz sie kiełbasą, którą smażysz na drugiej patelni jakies 3-4 minuty, nastepnie dodajesz przyprawy i ładnie już zarumieniona cebulę, smązysz wszystko jeszcze z 3 minuty kiedy juz wszystko bedzie gotowe, każ jej ustac na srodku kuchni i zamknąc oczy, wedy musisz wziąc patelnie i z całej siły pier***ąć jej w łeb bo już nic nie pomoże smile ....a Ty spokojnie idź wypić sobie piwo smile
Jakby nie patrzeć dobry sposób. Ale się uśmiałem:D laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
@gnacik, przepis wykorzystam ;]

@Llama, ja... o damn 19 i kawalek ;] ona troche po 18... wiem co powiecie, ale nie o to kaman. Nigdzie nie napisalem, ze chce koniecznie do niej wrocic. Wiem doskonale o tym, ze jest jeszcze mnostwo dziewczyn na swiecie i pewnie jeszcze lepszych i takie tam.. wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
jak tak podchodzisz, to cóż, carpe diem laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by lelu
@Llama, ja... o damn 19 i kawalek ;] ona troche po 18... wiem co powiecie, ale nie o to kaman. Nigdzie nie napisalem, ze chce koniecznie do niej wrocic. Wiem doskonale o tym, ze jest jeszcze mnostwo dziewczyn na swiecie i pewnie jeszcze lepszych i takie tam.. wink


w takim razie do Niej po prostu zgadaj, ot tak ...jakby nigdy nic smile jak będzie kontynuowała to fajnie smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
lelu, szczerze mowiac to lepsza byla ta wersja z ***

przynajmniej ciekawa

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by gnacik
Originally Posted by nOcnY
ciekawa konstrukcja wypowiedzi - taka z nutka tajmnicy
bo my sie mamy tego domyslić laugh

...wg. mnie powinieneś zaprosić ją na wspólne gotowanie, kupic składniki: olej roslinny, kiełbasa, przyprawy, 3 cebule, kentchup, majonez, chleb oraz piwo ...nastepnie niech ona pokroi cebule i ja leko przysmaży az sie ladnie zarumieni, w tym czasie Ty zajmujesz sie kiełbasą, którą smażysz na drugiej patelni jakies 3-4 minuty, nastepnie dodajesz przyprawy i ładnie już zarumieniona cebulę, smązysz wszystko jeszcze z 3 minuty kiedy juz wszystko bedzie gotowe, każ jej ustac na srodku kuchni i zamknąc oczy, wedy musisz wziąc patelnie i z całej siły pier***ąć jej w łeb bo już nic nie pomoże smile ....a Ty spokojnie idź wypić sobie piwo smile

LOL co za poroniony pomysł! I tyle dobrego jedzonka miało by się zmarnować??? Patelnie zostaw w spokoju, kiełbasę z cebulką zjedz, popij piwkiem, a lasce przyjeb deską do krojenia

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
@Llama
hyhy wink no rozumiem ze juz zastrzezen nie ma ;d

@gnacik
no tak tez myslalem, ale bylem ciekawe co ludzie by zrobili.. zreszta to jeszcze wymaga przemyslenia, bo po co sie pchac dwa razy w to samo gowno ;]

schodzicie z tematu panowie ;-)

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
A ja wczoraj w sklepie zobaczyłem jakąś dupę w króciutkich spodenkach różowych i mówię do niej:

Fajnie wyglądasz w tych spodenkach laugh


A ona się obróciła i spojrzała na mnie wkurwiona, miała szczęście, że była w sklepie, bo na ulicy to bym jej spytał ile bierze za godzinę laugh


No co? Jak ubiera się jak kur.wa to czemu mam jej tego nie powiedzieć?


Potestuję ten sposób na wyrywanie lasek, gdzie się podchodzi do spoko laski i mówi:

- Cześć! Prześpisz się ze mną?
/Pauza/
- Za 200 zł
/Pauza/
- Ale te pieniądze są mi bardzo potrzebne

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Originally Posted by Master Flamaster
a lasce przyjeb deską do krojenia

laugh piwo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
zmarcin, napisz jeszcze raz bo mnie strasznie ciekawi co tam zostało ocenzurowane smile

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Originally Posted by gnacik
zmarcin, napisz jeszcze raz bo mnie strasznie ciekawi co tam zostało ocenzurowane smile

Ja wiem ;]
"A ona się obróciła i spojrzała na mnie wkurwiona, miała..."

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Znowu coś popsułem:
"A ona się obróciła i spojrzała na mnie wkur.wiona, miała"

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, forty, 11kera11, ANZELMO, rafal08, betowiec), 2,770 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,514
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1