|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951 |
zgubilem ksaizke znaczy sie ebook obudzic w sobie olbrzyma rpzeszukalem kilka tematow i nie chodza. moze mi ktos wrzucic na jakis upload?? bede abrdzo wdzieczny  czekam http://www.sendspace.com/file/qqjmev
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
to bedzie pierwszy raz jak sie udziele w tym temacie z prosba o pomoc.. a moze raczej nie tyle co o pomoc a o to co wy byscie zrobili (w sumie na jedno wychodzi ;]). otoz tak w skrocie i do rzeczy chodzi o to, ze moja ex ostatnio najprawdopodobniej skonczyla z swoim chlopakiem. teraz tak sie zastanawiam czy sie odezwac, pobajerowac, powkurwiac i... nie wiem co mogloby byc dalej ;], mam raczej do niej troche wstret za to co odjebala, ale kiedys przecholernie na niej mi zalezalo.. jakis sentyment zostaje co wy byscie zrobili ? wiem, ze nie znacie calej historii ale jakbym sie mial tu rozpisac to dobre kilka postow by bylo pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
ciekawa konstrukcja wypowiedzi - taka z nutka tajmnicy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
najlepsze ocenzurowane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
hyhy, the winner is lelusz.. przeciez ja sobie teraz nie przypomne co napisalem  to bedzie pierwszy raz jak sie udziele w tym temacie z prosba o pomoc.. a moze raczej nie tyle co o pomoc a o to co wy byscie zrobili (w sumie na jedno wychodzi ;]). otoz od kilku dni odnosze wrazenie, ze moja ex rozstala sie z chlopakiem (nie wiem tego na pewno, nawet nie moge kogos zapytac zeby sie nie dowiedziala, ze 'wesze'). Wpadlem na pomysl, zeby sie do niej odezwac, cos pobajerowac, pocieszyc sie zyciem khyh, troche ja powk*rwiac... nie wiem co mogloby byc dalej ;], mam raczej do niej troche wstret za to co odjebala, ale kiedys przecholernie na niej mi zalezalo.. sentyment mimo wszystko do tych wszystkich rzeczy zostaje Moze to nie jest pomysl najwyzszej klasy, no ale co mi w sumie zalezy ?  tylko najgorsze ze musialbys sie odezwac, a zapieralem sie, ze ostatnia rzecza jaka zrobie w stosunku do niej bedzie sms urodzinowy (wyslany juz ). co wy byscie zrobili ? wiem, ze nie znacie calej historii ale jakbym sie mial tu rozpisac to dobre kilka postow by bylo pozdro  nie ukrywam, ze jestem ciekaw co napisze Pierniczek ;] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
ciekawa konstrukcja wypowiedzi - taka z nutka tajmnicy bo my sie mamy tego domyslić  ...wg. mnie powinieneś zaprosić ją na wspólne gotowanie, kupic składniki: olej roslinny, kiełbasa, przyprawy, 3 cebule, kentchup, majonez, chleb oraz piwo ...nastepnie niech ona pokroi cebule i ja leko przysmaży az sie ladnie zarumieni, w tym czasie Ty zajmujesz sie kiełbasą, którą smażysz na drugiej patelni jakies 3-4 minuty, nastepnie dodajesz przyprawy i ładnie już zarumieniona cebulę, smązysz wszystko jeszcze z 3 minuty kiedy juz wszystko bedzie gotowe, każ jej ustac na srodku kuchni i zamknąc oczy, wedy musisz wziąc patelnie i z całej siły pier***ąć jej w łeb bo już nic nie pomoże  ....a Ty spokojnie idź wypić sobie piwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
lelu, pierwsze pytanko, ile macie lat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951 |
ciekawa konstrukcja wypowiedzi - taka z nutka tajmnicy bo my sie mamy tego domyslić  ...wg. mnie powinieneś zaprosić ją na wspólne gotowanie, kupic składniki: olej roslinny, kiełbasa, przyprawy, 3 cebule, kentchup, majonez, chleb oraz piwo ...nastepnie niech ona pokroi cebule i ja leko przysmaży az sie ladnie zarumieni, w tym czasie Ty zajmujesz sie kiełbasą, którą smażysz na drugiej patelni jakies 3-4 minuty, nastepnie dodajesz przyprawy i ładnie już zarumieniona cebulę, smązysz wszystko jeszcze z 3 minuty kiedy juz wszystko bedzie gotowe, każ jej ustac na srodku kuchni i zamknąc oczy, wedy musisz wziąc patelnie i z całej siły pier***ąć jej w łeb bo już nic nie pomoże  ....a Ty spokojnie idź wypić sobie piwo  Jakby nie patrzeć dobry sposób. Ale się uśmiałem:D 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
@gnacik, przepis wykorzystam ;] @Llama, ja... o damn 19 i kawalek ;] ona troche po 18... wiem co powiecie, ale nie o to kaman. Nigdzie nie napisalem, ze chce koniecznie do niej wrocic. Wiem doskonale o tym, ze jest jeszcze mnostwo dziewczyn na swiecie i pewnie jeszcze lepszych i takie tam.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
jak tak podchodzisz, to cóż, carpe diem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
@Llama, ja... o damn 19 i kawalek ;] ona troche po 18... wiem co powiecie, ale nie o to kaman. Nigdzie nie napisalem, ze chce koniecznie do niej wrocic. Wiem doskonale o tym, ze jest jeszcze mnostwo dziewczyn na swiecie i pewnie jeszcze lepszych i takie tam..  w takim razie do Niej po prostu zgadaj, ot tak ...jakby nigdy nic  jak będzie kontynuowała to fajnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
lelu, szczerze mowiac to lepsza byla ta wersja z ***
przynajmniej ciekawa
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
ciekawa konstrukcja wypowiedzi - taka z nutka tajmnicy bo my sie mamy tego domyslić  ...wg. mnie powinieneś zaprosić ją na wspólne gotowanie, kupic składniki: olej roslinny, kiełbasa, przyprawy, 3 cebule, kentchup, majonez, chleb oraz piwo ...nastepnie niech ona pokroi cebule i ja leko przysmaży az sie ladnie zarumieni, w tym czasie Ty zajmujesz sie kiełbasą, którą smażysz na drugiej patelni jakies 3-4 minuty, nastepnie dodajesz przyprawy i ładnie już zarumieniona cebulę, smązysz wszystko jeszcze z 3 minuty kiedy juz wszystko bedzie gotowe, każ jej ustac na srodku kuchni i zamknąc oczy, wedy musisz wziąc patelnie i z całej siły pier***ąć jej w łeb bo już nic nie pomoże  ....a Ty spokojnie idź wypić sobie piwo  LOL co za poroniony pomysł! I tyle dobrego jedzonka miało by się zmarnować??? Patelnie zostaw w spokoju, kiełbasę z cebulką zjedz, popij piwkiem, a lasce przyjeb deską do krojenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
@Llama hyhy  no rozumiem ze juz zastrzezen nie ma ;d @gnacik no tak tez myslalem, ale bylem ciekawe co ludzie by zrobili.. zreszta to jeszcze wymaga przemyslenia, bo po co sie pchac dwa razy w to samo gowno ;] schodzicie z tematu panowie ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
A ja wczoraj w sklepie zobaczyłem jakąś dupę w króciutkich spodenkach różowych i mówię do niej: Fajnie wyglądasz w tych spodenkach  A ona się obróciła i spojrzała na mnie wkurwiona, miała szczęście, że była w sklepie, bo na ulicy to bym jej spytał ile bierze za godzinę  No co? Jak ubiera się jak kur.wa to czemu mam jej tego nie powiedzieć? Potestuję ten sposób na wyrywanie lasek, gdzie się podchodzi do spoko laski i mówi: - Cześć! Prześpisz się ze mną? /Pauza/ - Za 200 zł /Pauza/ - Ale te pieniądze są mi bardzo potrzebne
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
a lasce przyjeb deską do krojenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
zmarcin, napisz jeszcze raz bo mnie strasznie ciekawi co tam zostało ocenzurowane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
zmarcin, napisz jeszcze raz bo mnie strasznie ciekawi co tam zostało ocenzurowane  Ja wiem ;] "A ona się obróciła i spojrzała na mnie wkurwiona, miała..."
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Znowu coś popsułem: "A ona się obróciła i spojrzała na mnie wkur.wiona, miała"
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|