Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Conrad #2148124 10/03/2008 08:44
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
ja tam lubiłem oglądać Airwolfa smile Może ktoś pamięta smile

Bonus: Unibet
Mike Avdi #2148142 10/03/2008 11:09
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202

Kylo #2148148 10/03/2008 13:02
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Kylo dzieki.

Dymek265 #2148163 10/03/2008 14:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Jakos 2 lata temu w Anglii ostro reklamowali "A Team is back" czy coś w tym stylu. Na początku myśleliśmy z kumplem, że emitowane będą jakieś nowe odcinki, jednak okazało się, że twórcy tego programu odwiedzali głownych bohaterów tego kultowego serialu i pokazywali jak teraz żyją Mr. T i reszta (coś mi się kojarzy, że któryś z nich już nie żyje, być może aktor grający Hannibala). Ciekawy pomysł smile Jak przypomnę sobie tytuł tego to dam znać.

Killa Boom #2148166 10/03/2008 14:15
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
na 100% nie zyje aktor grajacy Hannibala, zmarl w 1994 roku.

polskignom #2148174 10/03/2008 14:59
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
czy ktos ma namiary na 'Druzyne B' czyli parodie Druzyny A w wykonaniu Benny Hilla - dawniej puszczali to w Polsacie to 15 minutwy 1 odcinek bardzo dzieki z gory
fajnie sie tam BA przesunela miotla jak dostal czyms w glowe grin

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Na polishtrackerze widzialem dostepne wszystkie sezony druzyny A gdzies ostatnio, nie bylem zainteresowany sciaganiem, bo juz dawno mam wszystkie odcinki na plytach(okolo 100).

Generalni rocznik 85 i starsze powinny dobrze wspominac ten serial, z tego co pamietam to polsat emitowal z macgyverem(ktory tez jest dostepny na polishtrackerze smile )

Z ciekawostek, hannibal i BA nie przepadali za soba, starszy zazdroscil czarnemu ze jest najpopularniejszym czlonkiem druzyny. Ogolnie aktor grajacy hannibala z tego co pamietam byl nielubiany przez wszystkich.

Klasyka z mlodosci, ale teraz nie bylem w stanie jeszcze raz obejrzec wszystkiego.

PS. Lord;


connor #2148280 10/03/2008 18:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
ja już pierwsze odcinki obejrzałem laugh mardock jest zajebiaszczy laugh

connor #2149308 11/03/2008 03:07
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Originally Posted by Experto
PS. Lord;

dziekuje
dla mnie rewelacja
PS czy ktos slyszal ze w UK ma wejsc ustawa zakazujaca sciagania? Bedzie trzeba do zmiany obywatelstwa i przesiadki do jakiej Szwajcarii trzeba dawac zarobic olskim sciagaczom i wpisywac w google haslo 'sprzedaz Divxow' - w sumie zaoszczedzi sie czasu i komputera nie bedzie mulilo tongue

polskignom #2149614 11/03/2008 04:04
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by polskignom
na 100% nie zyje aktor grajacy Hannibala, zmarl w 1994 roku.

Tak, George Peppard nie żyje.

Kilka razy czytałem też gdzieś, że Mr.T nie żyje, ale okazało się, że to bzdurne plotki smile

Nawet podobno był brany pod uwagę przy obsadzie tego filmu, który mają kręcić, ale chyba odmówił.

Bzyku #2151253 12/03/2008 00:59
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
drużyna a, airwolf, macgyver - seriale mojej młodości laugh , mogliby je puścić w tv, chętnie bym sobie znowu obejrzał smile

qbasmuggy #2171814 17/03/2008 16:40
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Czy dzisiaj ukazał się nowy numer TV Okey?W jednym kiosku powiedzieli mi o 7 rano że już nie ma,a w innym że w ogóle się nie pojawił i żeby pytać jutro...więc ukazał się dziś czy nie?

El Camino #2171823 17/03/2008 17:00
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Empiki zazwyczaj były dobrzez zaopatrzone w TV Okej, kioski często po 1-2 szt.

[T]-error #2171839 17/03/2008 17:33
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Originally Posted by [T
-error]Empiki zazwyczaj były dobrzez zaopatrzone w TV Okej, kioski często po 1-2 szt.

Ale dzisiaj kupiłeś?

El Camino #2171989 17/03/2008 20:38
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by El Camino
Originally Posted by [T
-error]Empiki zazwyczaj były dobrzez zaopatrzone w TV Okej, kioski często po 1-2 szt.

Ale dzisiaj kupiłeś?
ja nie moglem kupic tydzien temu 2 czesci frown dzisiaj tez nie ma :/

bazyl #2172139 17/03/2008 22:02
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Bazyl ty sam jak z drużyny a laugh

Szczypior #2172255 17/03/2008 23:02
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Nie ja już TV Okej nie kupuję smile
Starczy mi 7 planety [72 tygodnie pamiętania o poniedziałkach laugh ], a A Team jakoś nigdy nie darzyłem dużą sympatią.

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1