Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
ja uwazam, ze Rakiety sa w stanie spokojnie ograc Lakersow...co to LAL reprezentuje? Od momentu wymiany dostali baty od Hawks i Portland...z mocniejszych ekip wygrali z Mavs, Magic i Suns. Mavs pokonali u siebie po dogrywce, Suns jedynie ograli Celtow, z reszta dostaja regularne becki i coraz lepiej wygladaja szanse na odpadke Suns w Regular Season, zeby tylko Nuggets wreszcie zaczeli grac na miare swojego potencjalu wink .

Lakers na razie bazuja na strasznie izzi terminarzu, zobaczymy co ugraja juz niedlugo, 4 fajne wyjazdy, ciekawe ile winow przywioza. Ja z 2 na ich miejscu bym sie cieszyl.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Dzisiejsza dawka kosz

[Linked Image]

Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
F
Fab Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Jeszcze raz DZIęKI MIAMI laugh Słońca z ostrogami trzeba dziś obejrzeć. O tym meczu za chwilę.

Seattle (16-46) at Toronto (33-28)

U 203,5 | SEA U 96,5 | ew. SEA +11


Linia jak dla mnie troche za wysoko i coś około 105-95 rezultat może sie zakręcić. Nic szczególnego oba team'y w ostatnim czasie nie prezentują, TOR bez Bosh'a i w tym ten + handi również ew można spróbować. H2H o dziwo za SEA. Ostatni mecz to oni wygrali. Obrona TOR zrobi jednak swoję i under x2 wskoczy na 95%.

San Antonio (43-18) at Phoenix (40-22)

U 203 | SAS U 102,5 | PHO U 101,5


Mecz wieczoru, tylko kto te linie ustawiał laugh Jak to 195 punktów wejdzie to już coś. SAS nie dopuszczą do zmasowanego ataku, z resztą ostatni, niedawny mecz pokazuję 01/31/08 PHO 81 - SA 84. SAS teraz cisną niemożliwie, PHO z taką chwieja postawą jaka aktualnie grają tutaj nie ma prawa rzucić 100 punktów. SAS na U czysto matematycznie. Srednio z "obroną'' pokroju PHO 96 pkt, h2h średnio 95, na wyjazdach ten sezon średnio 95 punktów.

Chicago (25-37) at Detroit (45-17)

U 196 | U DET 102,5 | U CHI 94,5 | DET -8,5

Rozumiem, że dzisiaj niedziela ale nie święta żeby takie prezenty dawac. Ci co wystawiaja progi chyba dobrze popili wczoraj. 190 pkt daję tu max w tym meczu. 100:90 powiedzmy. najpierw matematyka smile DET h2h, pod obronę CHI i średnio w domu = 99 punktów. Chicago wszystko to na ok 90 punktów. Pistons trzymaja poziom, z Bostonem przegrali, ale meczyk przedni laugh CHI after trade super gry nie pokazują, a dzis z obroną DET sobie nie poradzą.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by ASUltras
jaki jest rekord wszech czasów ?

Wygrane Zespol Sezon
33 Lakers 1971-72
20 Bucks 1970-71
19 Lakers 1999-2000
18 Bulls 1995-96
18 Celtics 1981-82
18 Knicks 1969-70
18 Rockets 2007-08
17 Suns 2006-07
17 Spurs 1995-96
17 Celtics 1960-61
17 Capitols 1946-47
17 Mavericks 2006-07
16 Lakers 1999-2000
16 Blazers 1990-91
16 Lakers 1990-91
16 Bucks 1970-71
16 Celtics 1964-65

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Houston ze sporymi szansami na 2 wynik w historii. Nets, Hawks, Bobcats - 3 najblizsze mecze, jak najbardziej do lykniecia.

Pozniej juz Lakers, Celtics, NOH, GSW... wiec raczej nie do przejscia.

Dzisiaj typ moze byc tylko jeden - Spurs(-1.5). W ostatnich meczach Spurs dalo sie wyczuc powiew Play Offów. Przewaga parkietu w PO, moze sie okazac kluczowa i Popovich doskonale zdaje sobie z tego sprawe. Nie zdziwilbym sie, gdyby Suns w ogole nie zagralo w tym roku w PO. Nie przemysleli dokladnie chyba tego transferu szaka. Choc za wczesnie, zeby weryfikowac, ze transfer sie nie udal... to naprawde wiele na to wskazuje. Spurs to taka udoskonalona wersja Jazz. Skoro chlopca Sloana obili mordy Nashowi i spolce, to i Spurs powinni to uczycnic z łatwoscią.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Popieram Zabielanego. Jak kogoś grać w tym meczu, to Spurs. Suns są jakby w momencie "treningu przedsezonowego", bo tak im się gra z Shaqiem, problem w tym, że mamy dawno po połowie sezonu zasadniczego. Jak Deron Williams swobodnie ogrywał Nasha (co było do przewidzenia), to piekielnie szybki mąż Evy Longorii zrobi z niego niezły wiatrak. Do tego Manu Gino w bardzo dobrej formie (choć typa strasznie nie lubie to umiejętności ma), a nowo pozyskany Kurt Thomas idealnie nadaje się do tego, aby go wrzucić na Stoudamire'a. Ich niedawna seria 11 zwycięstw dziełem przypadku na pewno nie była. Spurs (-1.5) @1.952 pinn.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Poniedziałkowe spotkania kosz

[Linked Image]

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
New Jersey @ Sportingbet stawka 1/10 po kursie 8.0
New Jersey +12 @ Sportingbet stawka 3/10 po kursue 1,91

Passa rakiet kiedys sie skonczy , dzis buki proponuja kurs marzenie , 1 mecz tych druzyn wygraly rakiety a ich najlepszym strzelcem byl yao ktorego jak wiemy zabraknie do konca sezonu , nets ostatnio notuja same porazki ale i przeciwnicy (poza memphis )nielatwi , wczoraj sacramento ( kurs 10 ) pokazalo ze niespodzianki sie zdarzaja wiec dzis mozna sprobowac kolejna , poza tym nj walczy ciagle o 8 lokate na wschodzie ,
San Antonio 1,33
Spurs przegrali mecz w denver wiec beda chcieli sie zrewanzowac , wczoraj takze w koncowce ulegli w phoenix , o san antonio zostalo juz tu bardzo duzo napisane wiec przy kazdym meczu nie ma co sie powtarzac , jeden z glownych pretendentow do tytulu , powodzenia

Last edited by Platini; 11/03/2008 04:35.
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Post deleted by Platini

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
uwaga Dwayne Wade jest OUT do końca sezonu, coby naprawić kompletnie swoje kolano smile

Chyba nie będę specjalnie orginalny, jeśli powiem, że na dziśClippers po 1.90 w pinnacle.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Philadelphia - Boston

Dla mnie mecz jak marzenie dla obstawiającego.Szczegolnie z hc zaproponowanym przez bukmacherow smile 5,5 wooow ;] gdy to zobaczylem nie moglem uwierzyc oczom wink Dlatego czympredzej korzystamz tej wg mnie promocji.

Jako pewnie nie jedyny uważam zespoł Celtow za lepszy conajmniej o klase jak nie dwie. Myśle ze maja oni lepszy sklad nie przesadzajac na kazdej pozycji od 76ers.

Zgodze sie ze Phila ostatnio w gazie, ale nawet jesli to tylko w takim ktory Boston pozostawia po sobie smile Po prostu nie wyobrazam sobie tutaj zwyciestwa gospodarzy, ktorzy łapia sie do PO aktualnie na 7-mym miejscu z pretendem do tytulu mistrza, bo takim zespolem niewatpliwie jest Boston.

Do tej pory grali ze sobą 2 razy jak nie trudno przewidziec dwa razy gora byl Boston smile odpowiednio u siebie jak i na wyjezdzie:

19-01-08 Boston Celtics Philadelphia 76ers 116 : 89
06-12-07 Philadelphia 76ers Boston Celtics 103 : 113

Jak widac wygrane byly znaczne, w tym sezonie Philadelphii udalo sie wygrac z Bostonem jedynie w meczach przedsezonowych a jak zespol Bostonu wtedy wygladal wszyscy wiemy i znamy podejscie do tego typu spotkan.

Uwazam ze grzechem byloby nie skorzystanie z takiej propozycji bukmacherow i nie zagranie Bostonu -5,5 za soczysty kurs 1,952 w pinnacle na przyklad. Wydaje mi sie ze ani Dalembert bedacy w gazie nie jest konkurentem dla KG ani Iguodala nie moze byc porownany z Allenem czy Piercem co do umiejetnosci.

Dodajac aspekt obrony Bostonu mysle ze 76ers zostana dzis w pelni zatrzymani zas nie beda w stanie zatrzymac smile Celci do boju:)

Boston (-5,5) za soczyste 1,952 pinnacle smile

pozdrawiam i powodzenia:)


Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
F
Fab Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Dziś sobie zagrałem U w meczach z udziałem Orlando i SAS, statystyki w obu wypadkach za, SAS u siebie nie pozwoli DEN na harce. Orlando wydaje mi się, że ostatnio poprawiło trochę defensywę. Z tego co widzę na 10 ostatnich meczu tylko 2 razy stracili powyżej setki. Poza tym w h2h historycznie, 12/18 U tej linii. ATL w ataku ostatnio nie błyszczy.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Nie wie ktos z Was, czy na ktoryms kanale dostarczanym przez Canal+ mozna obejrzec dzis ktorys z meczow NBA lub NHL ???

Masz od tego osobny temat blush

Last edited by Platini; 11/03/2008 05:17.
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by Fab
Orlando wydaje mi się, że ostatnio poprawiło trochę defensywę.

Na szczęście tylko Ci się wydaje laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
hmmm wchodze na sportsline.com na nba daje preview meczu miami vs clipers i ... daja 65% szans dla miami. Jaka moze byc tego przyczyna ??

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Originally Posted by devsman
hmmm wchodze na sportsline.com na nba daje preview meczu miami vs clipers i ... daja 65% szans dla miami. Jaka moze byc tego przyczyna ??

Gostek z BA twrierdzi ze w Miami dzis 7 zdrowych tj: Shawn Marion, Davis, Mark Blount, Alexander Johnson, Chris Quinn, Jason Williams and Daequan Cook.

"Żary" chyba na dobre rozpoczynaja walke o nr 1 w drafcie laugh

Dołączył: Jan 2002
Posty: 232
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 232
Philadelphia - Boston 86-100 smile

Wspaniała robota GreyTiger,zgodnie z Twoimi zaleceniami zagralem to i nie żałuje - zarobiony niezle (do tego mialem Clagary 1 w NHL) i kursik wyszedl pyszny.

Jeszcze raz dzieki no i czekam na nastepne analizy.
Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
:KOSZ: NBA 11/03 kosz

7:00 PM gwizdek Milwaukee @ Washington

7:00 PM gwizdek Seattle @ Indiana

8:00 PM gwizdek Portland @ Minnesota

8:30 PM gwizdek Utah @ Chicago

10:00 PM gwizdek Memphis @ Phoenix

10:30 PM gwizdek Toronto @ L.A. Lakers


Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Minnesota Timberwolves - Portland Trail Blazers

Ciekawe spotkanie dzisiejszej nocy. Minnesota nie gra właściwie juz o nic , no moze jedynie o honor i nie osmieszenie sie koncowym bilansem na koniec sezonu:) Jak dotad udalo im sie wygrac 14 razy na 62 mecze, gorsza w tym wypadku jest tylko jedna druzyna mianowicie Miami Heat.

Nie ulega watpliwosci ze druzynie Smug z Portland pozostaly jeszcze resztki nadzieji na PO. I mysle ze to bedzie jedna z przyczyn ich mobilizacji dzis wieczor.

Dodatkowy aspekt sklaniajacy mnie w grze na gosci to ich wczorajsza porazka z Cavs z ktorymi kontolowali wiekszosc spotkania(dopiero w drugiej polowie pozwolil). Do poczatku 4 qw byl remis. A Cleveland do slabych druzyn nie nalezy szczegolnie majac przewage parkietu.

Mysle ze dzis rozgoryczone Portland wczorajsza porazka bedzie chcialo sie "odegrac" wciaz liczac na wspomniane wyzej PO. Mozna dodac ze Minnesota ma niesamowity run w ich wypadku czyli 2 wygrane z rzedu laugh to tez moze byc jakims argumentem ale nie musi:)

Dla statystykow druyzny grały w tym sezonie juz dwa razy ze soba. Za kazdym razem, czy bedac gospodarzem czy gosciem gora wychodzila z pojedynkow druzyna Portland:

03-01-08 Minnesota Timberwolves Portland Trailblazers 79 : 90
29-12-07 Portland Trailblazers Minnesota Timberwolves 109 : 98


Proponuje Portland(-1,5) za 1,91 w betsson

polecam, pozdrawiam i zycze powodzenia


p.s. ciesze sie Jajo ze czasami moje typy i analizy pomagaja niektorym ograc bukmacherow:) w koncu taki nasz cel dac im popalic:)

Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
Wielkie gratki dla GreyTiger. Dzisiaj doszedlem do podobnego wniosku zeby postawic na Portland ale bardzo sie wahalem ... dopuki nie zajzalem na forum i nie zauwazylem ze trafiles poprzedni mecz i jeszcze ktos tobie za to dziekowal smile W tym momencie moje obawy co do postawienia zostaly rozwiane. Co prawda jeszcze nie koniec ale Portland prowadzi 6 punktami ma pilke i minesota zaraz bedzie faulowac smile <piwo>

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec, JelineK, Lukasz111), 2,524 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,143
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1