|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
Tutaj będę wpisywał mecze na progresje ht/ft tylko na x/1,kursy tylko z expekta. poziom 1 - 5zł. poziom 2 - 8 poziom 3 - 12 poziom 4 - 18 poziom 5 - 27 poziom 6 - 40 poziom 7 - 60 poziom 8 - 90 Wybrałem 22 drużyny na cały sezon Austria 2,Polska 2,Anglia 3,Francja 1, Hiszpania 3,Belgia 2,Holandia 3,Niemcy 2 i Włochy 3. Anderlecht-Gent x/1 3,95 1 poziom FC Brugge -Mechelen x/1 5,00 1 poziom Sturm Graz-Pasching x/1 4,05 1 poziom Barcelona -Atl.Madrytx/1 3,90 1 poziom La Coruna-Betis x/1 3,90 1 poziom Real Madryt-Espanyol x/1 4,15 1 poziom A za rok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: albo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935 |
Mam małe pytanko. Odpowiedz mi co się dzieje gdy nie trafiasz za 8 razem ???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
Jak nie trafie za 8 razem to 9 poziom 135 zł daje na dwie drużyny (po 65 zł + 18zł ) , które są na 4 poziomie.A ja myśle że 8 razy muszą zremisować u siebie po pierwszej połowie a potem oczywiście wygrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Ja sie bardzo ciesz ze się chciałeś/aś podjące tego tematu. Możesz jeszcz powiedziec czy juz grałes wczesniej tym sposobem? Jesli TAK to napisz jak na tym wychodziles i na ktorych poziomach zazwyczaj kończyłeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
Od marca zacząłem grać na sucho i na 15 drużyn 9 weszło mi na 4 poziomie reszta skończyły sie ligi i przez to czekałem na początek sezonu aby grać w expekcie już za forse.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935 |
Wydaje mi się że taka progresja leży na bardzo niepewnym gruncie i wcześniej czy póxniej przyjdzie taka cholerna czarna seria że podziękujemy.
Ale życzę powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
symulacja dla wszystkich druzyn Premier w poprzednim sezonie. zakladajac granie od pierwszej kolejki i "pass" po osmym poziomie TEAM POZIOM ZYSK/STRATA
Fulham 1 15
Leeds 1 15
Liverpool 1 15
Man United 1 15
Sunderland 2 19
Tottenham 2 19
Aston Villa 3 23
West Ham 3 23
Leicester 6 50
Middlesboro 6 50
Southampton 6 50
Everton 8 100
Derby 9 -260
Ipswich 10 -260
Charlton 11 -260
Newcastle 11 -260
Arsenal 15 -260
Bolton 16 -260
Chelsea 16 -260
Blackburn 19 -260
BILANS -1686
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 575
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 575 |
Oryginalnie wysłał DMK:
[CODE]TEAM POZIOM ZYSK/STRATA [ciach] ja zupełnie OT, w trosce o czytelnośc - DMK, używaj zamiast tab-ów w [code] spacji - spróbuj zmniejszyć lub zwiększyć czcionkę w przeglądarce, zobaczysz o co biega
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Oryginalnie wysłał hi_res evil: [qb]ja zupełnie OT, w trosce o czytelnośc - DMK, używaj zamiast tab-ów w [code] spacji - spróbuj zmniejszyć lub zwiększyć czcionkę w przeglądarce, zobaczysz o co biega[/qb] sluszna uwaga - i nawet mi sie zachcialo poprawic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 294 |
hi_res
czy możesz przybliżyć (wyjaśnić bardziej) radę, którą podałeś - kwestia zwiększania czcionki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Oryginalnie wysłał PROFIT: [qb]hi_res
czy możesz przybliżyć (wyjaśnić bardziej) radę, którą podałeś - kwestia zwiększania czcionki ?[/qb] hi_res nie jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , ale odpowiem IE: Menu Widok>Rozmiar tekstu> Najwieksza..Najmniejsza Opera: Menu View>Zoom>% ale teraz juz nie zobaczysz roznicy na moim poscie - poprawilem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
Oryginalnie wysłał Milka:
Anderlecht-Gent x/1 3,95 1 poziom FC Brugge -Mechelen x/1 5,00 1 poziom Sturm Graz-Pasching x/1 4,05 1 poziom Barcelona -Atl.Madrytx/1 3,90 1 poziom La Coruna-Betis x/1 3,90 1 poziom Real Madryt-Espanyol x/1 4,15 1 poziom A za rok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: albo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/QB] Narazie jestem w plecy 30zł. Mam nadzieje że do 4 poziomu wszystko się wyklaruje i będę na plusie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
DMK moglbys podac mi adres stronki, z ktorej brales wyniki???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
To was powinno zainteresowac: www.bet.prv.pl/index11.htm [ bet.prv.pl] Staty HT/FT dla Angli, Niemiec, Francji. Rowniez staty na UN/Ov oraz 1x2 dla HT.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Oryginalnie wysłał Qbol: [qb]DMK moglbys podac mi adres stronki, z ktorej brales wyniki???[/qb] www.football-data.co.uk [ football-data.co.uk]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
To zaczynamy mam nadzieje że w tym tygodniu będzie lepiej. Arsenal-Manchester C x/1 1 poziom Liverpool-Birmingham x/1 1 poziom Bayern Mun-TSv 1860 x/1 1 poziom Lyon - Lens x/1 1 poziom
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
Arsenal-Manchester C x/1 1 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Liverpool-Birmingham x/1 1 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Bayern Mun-TSv 1860 x/1 1 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +19,50 Lyon - Lens x/1 1 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> w sumie -30,50zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
Sturm Graz -Karnten x/1 2 poziom Austria W-Pasching x/1 1 poziom Juventus - Atalanta x-1 1 poziom Inter -Torino x/1 1 poziom Bayer Lev.-Hannover x/1 1 poziom
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
Jestem 63.50 na minusie . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .Niestety do progresji trzeba być cierpliwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Chyba się nie poddajesz ??? Jeśli w realu nie będziesz tego grał to przynajmniej ciągnij temat tutaj zobaczymy czy pomysł był dobry czy nie ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka