Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#21616 30/08/2002 17:28
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
Tutaj będę wpisywał mecze na progresje ht/ft tylko na x/1,kursy tylko z expekta.
poziom 1 - 5zł.
poziom 2 - 8
poziom 3 - 12
poziom 4 - 18
poziom 5 - 27
poziom 6 - 40
poziom 7 - 60
poziom 8 - 90
Wybrałem 22 drużyny na cały sezon
Austria 2,Polska 2,Anglia 3,Francja 1,
Hiszpania 3,Belgia 2,Holandia 3,Niemcy 2
i Włochy 3.
Anderlecht-Gent x/1 3,95 1 poziom
FC Brugge -Mechelen x/1 5,00 1 poziom
Sturm Graz-Pasching x/1 4,05 1 poziom
Barcelona -Atl.Madrytx/1 3,90 1 poziom
La Coruna-Betis x/1 3,90 1 poziom
Real Madryt-Espanyol x/1 4,15 1 poziom
A za rok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: albo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#21617 30/08/2002 17:32
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
Mam małe pytanko.
Odpowiedz mi co się dzieje gdy nie trafiasz za 8 razem ???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#21618 30/08/2002 17:59
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
Jak nie trafie za 8 razem to 9 poziom 135 zł daje na dwie drużyny (po 65 zł + 18zł ) , które są na 4 poziomie.A ja myśle że 8 razy muszą zremisować u siebie po pierwszej połowie a potem oczywiście wygrać.

#21619 30/08/2002 18:09
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Ja sie bardzo ciesz ze się chciałeś/aś podjące tego tematu. Możesz jeszcz powiedziec czy juz grałes wczesniej tym sposobem? Jesli TAK to napisz jak na tym wychodziles i na ktorych poziomach zazwyczaj kończyłeś.

#21620 30/08/2002 18:41
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
Od marca zacząłem grać na sucho i na 15 drużyn 9 weszło mi na 4 poziomie reszta skończyły sie ligi i przez to czekałem na początek sezonu aby grać w expekcie już za forse.

#21621 30/08/2002 22:17
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
Wydaje mi się że taka progresja leży na bardzo niepewnym gruncie i wcześniej czy póxniej przyjdzie taka cholerna czarna seria że podziękujemy.

Ale życzę powodzenia.

#21622 31/08/2002 01:16
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
symulacja dla wszystkich druzyn Premier w poprzednim sezonie.
zakladajac granie od pierwszej kolejki i "pass" po osmym poziomie

Code
TEAM       POZIOM  ZYSK/STRATA

Fulham         1     15
Leeds          1     15
Liverpool      1     15
Man United     1     15
Sunderland     2     19
Tottenham      2     19
Aston Villa    3     23
West Ham       3     23
Leicester      6     50
Middlesboro    6     50
Southampton    6     50
Everton        8    100
Derby          9   -260
Ipswich       10   -260
Charlton      11   -260
Newcastle     11   -260
Arsenal       15   -260
Bolton        16   -260
Chelsea       16   -260
Blackburn     19   -260

BILANS            -1686

#21623 31/08/2002 01:27
Dołączył: Jun 2001
Posty: 575
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 575
Quote
Oryginalnie wysłał DMK:

[CODE]TEAM POZIOM ZYSK/STRATA
[ciach]
ja zupełnie OT, w trosce o czytelnośc - DMK, używaj zamiast tab-ów w [code] spacji - spróbuj zmniejszyć lub zwiększyć czcionkę w przeglądarce, zobaczysz o co biega

#21624 31/08/2002 02:07
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał hi_res evil:
[qb]ja zupełnie OT, w trosce o czytelnośc - DMK, używaj zamiast tab-ów w [code] spacji - spróbuj zmniejszyć lub zwiększyć czcionkę w przeglądarce, zobaczysz o co biega[/qb]
sluszna uwaga - i nawet mi sie zachcialo poprawic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#21625 31/08/2002 03:02
Dołączył: May 2002
Posty: 294
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 294
hi_res

czy możesz przybliżyć (wyjaśnić bardziej) radę, którą podałeś - kwestia zwiększania czcionki ?

#21626 31/08/2002 03:26
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał PROFIT:
[qb]hi_res

czy możesz przybliżyć (wyjaśnić bardziej) radę, którą podałeś - kwestia zwiększania czcionki ?[/qb]
hi_res nie jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , ale odpowiem

IE: Menu Widok>Rozmiar tekstu> Najwieksza..Najmniejsza

Opera: Menu View>Zoom>%

ale teraz juz nie zobaczysz roznicy na moim poscie - poprawilem

#21627 03/09/2002 22:45
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
Quote
Oryginalnie wysłał Milka:

Anderlecht-Gent x/1 3,95 1 poziom
FC Brugge -Mechelen x/1 5,00 1 poziom
Sturm Graz-Pasching x/1 4,05 1 poziom
Barcelona -Atl.Madrytx/1 3,90 1 poziom
La Coruna-Betis x/1 3,90 1 poziom
Real Madryt-Espanyol x/1 4,15 1 poziom
A za rok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: albo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/QB]
Narazie jestem w plecy 30zł. Mam nadzieje że do 4 poziomu wszystko się wyklaruje i będę na plusie

#21628 07/09/2002 12:38
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
DMK moglbys podac mi adres stronki, z ktorej brales wyniki???

#21629 07/09/2002 17:26
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
To was powinno zainteresowac:

www.bet.prv.pl/index11.htm [bet.prv.pl]

Staty HT/FT dla Angli, Niemiec, Francji. Rowniez staty na UN/Ov oraz 1x2 dla HT.

#21630 07/09/2002 18:08
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał Qbol:
[qb]DMK moglbys podac mi adres stronki, z ktorej brales wyniki???[/qb]
www.football-data.co.uk [football-data.co.uk]

#21631 09/09/2002 23:16
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
To zaczynamy mam nadzieje że w tym tygodniu będzie lepiej.
Arsenal-Manchester C x/1 1 poziom
Liverpool-Birmingham x/1 1 poziom
Bayern Mun-TSv 1860 x/1 1 poziom
Lyon - Lens x/1 1 poziom

#21632 12/09/2002 03:36
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
Arsenal-Manchester C x/1 1 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Liverpool-Birmingham x/1 1 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Bayern Mun-TSv 1860 x/1 1 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +19,50
Lyon - Lens x/1 1 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
w sumie -30,50zł.

#21633 13/09/2002 01:06
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
Sturm Graz -Karnten x/1 2 poziom
Austria W-Pasching x/1 1 poziom
Juventus - Atalanta x-1 1 poziom
Inter -Torino x/1 1 poziom
Bayer Lev.-Hannover x/1 1 poziom

#21634 16/09/2002 23:07
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
Jestem 63.50 na minusie . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .Niestety do progresji trzeba być cierpliwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#21635 17/09/2002 19:19
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Chyba się nie poddajesz ??? Jeśli w realu nie będziesz tego grał to przynajmniej ciągnij temat tutaj zobaczymy czy pomysł był dobry czy nie ?

Strona 1 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, rafal08, $-man, betowiec, forty, rymoholik, burbon, Akhu), 2,445 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,292
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1